Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv márkatársak! Az én CB-m egyre jobban alakul. Mindig van tökéletesíteni való, de egy percig sem panaszkodok a gépre..
De remélem azért nem "szédülsz" a 'magasság'-tól?! Megkészül, és meglátod amikor beköltözöl, mennyire jó lesz!
Na, EZ már hasonlít építkezésre
Szia Józsi!
Még csak óvatosan "magasodik".
Pálinkás szép napot kívánok Nektek ! Remélem azóta már szépen magasodik az a ház!
Megbocsájtom tudatlan hozzászólásodat, mivel nem ismered a viszonyokat. De lehet hogy iszonyokat...
Köszi Józsi!
Nálunk már jön a mixer, és megoldják. Amúgy tudtam én, hogy zseni vagy! Elektronyosfelvonóépítő! Készítő.
Köszönöm a jókívánságokat , hasonló jókat kívánok Neked, Nektek is, remélem azóta , hogy ezt a fotót elkészítetted, már változott a helyzet! Sajnos az építkezés ilyen, hogy rengeteg munka van vele, de amikor elkészült sokkal kényelmesebben tudsz élni-lakni! Én sok évvel ezelőtt átestem ezen a dolgon, de egy cseppet sem kedveltem, ilyen élményem akkor volt, amikor a barátomnak , (akkor volt két csöpp gyereke) a házába szereltem be a villanyt . Hadd örüljön neki! No meg a villanymotoros felvonót kölcsön adtam , és a két rokon aki segítette , eljöttek nekem viszont segíteni, mert ilyen könnyen még nem betonoztak koszorút, és födémet ! ! 1 talicska betont lehetett felhúzni egyszerre!
Ember! Ez nem építkezés, ez bontás!
Vagyis éppen sehol se tartunk még!
De - ahogy mondani szoktam volt - lesz ez még rosszabb is!
Komolyra fordítva: lassan indul az alap, a motor meg pihen. Az alábbi kép szerint. igaz, van rajta még vagy öt lepedő.
Helló Józsi!
Remélem jó egészségnek örvendel, és a melegre való tekintettel némi frissítő italokat - pusztán baleset megelőzési céllal - fogyasztasz. ( Kedves egészségedre!!)
Az én esetemben roppant egyszerűen zajlik a dolog, nincs időm motorozni. mint említettem, építkezünk.
Az alábbi kép mutatja, hogy hol tartunk.
Ma mentem egy karikát , még reggel, amíg nincs akkora hőség ! Motoros-társak is jöttek szembe, és ahogy hazaértem is hallottam , hogy itt a '71-esen húznak "rendesen' , aztán utána elcsendesült az út, úgy látszik, nem csak nekem de másoknak sincs kedve kánikulában motorozni !
Plusz még 1 hátsó gumi is van:

Metzeler Roadtec Z6 150/70 ZR17 1 db 18990 HUF

Telefon/SMS 06303572549 email: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok

Eladó szakszerűen kezelt, de túltárolt vadonatúj gumi (puha, nincs kirepedezve, nem mállik) az alábbi méretben:

Metzeler Lasertec 120/70 R17 1 db 17 990 HUF

Telefon/SMS 06303572549 email: lucifer0820@freemail.hu
Ma nagyon remek idő volt errefelé Badacsonyban ! Csak attól félek lesz ennek még böjtje! De reménykedek , bár eléggé haloványan hátha nem mindig a dolgok szopós végén vagyunk!
Na már ég is a bőr a pofámon! De annak roppant örülök a 'frizura' állaga is kiserkent, abban a jó tavaszi nevelő időben?!
Nagyon kirekesztő lettél!! És mi van a Suzukisokkal? Vagy a babettásokkal? Azoknak nem jár üdvözlet? Antiszemitizmus!! Ejnyebejne!!!
Ma szolnokon voltam. Szakadó eső.... de a frizura jól tart!
Sajnos , holnap temetésre megyek, egy volt munkatársam úgy döntött hogy befejezi az egész dolgot ezért 56 évesen letette a szerszámot. Remélem nem fog még az eső is esni ráadásnak!
Hondások ! Először is üdvözlet minden Hondásnak! Másodszor : Egy kis jó idő remélem lesz a héten majd , mert a motorka már nagyon fészkelődik a garázsban!
De egyelőre földig ér a felhő!
Vannak segítőid, nem kevés időt, és munkát fog igénybe venni, de meglátod utána mennyivel leszel könnyebben!
Szia Józsi!
Hát igen! Abba! Vénségemre!
De majd felhívlak, oszt elmesélem. Nem lesz 1 egyszerű mutatvány!
Szép jó napot Miklós! Remélem sikerülnek a terveid!!!
Házépítésbe kezdtél??
Szia Józsi!
Remélem jó egészségben és erőben vagy, mert az fontos!
Én éppen motoroztam kicsit, meg szombaton is.
Az idén nagy tervek vannak, ami igen háttérbe tolja a motorozást, tehát amíg lehet addig még motorozok. Utána már nem lesz erre lehetőség.
Na de ilyen az élet.
Üdvözletem az Uraknak , és minden jót kívánok Nektek! Mivel ma is tiszta márciusi időjárás volt ezért a kedvem a mélytengeri bányászbéka csipája alatt volt 270 méterrel assza meg az a bárca meg bitorlás! De szerencsére jön a nyár visszavonhatatlanul bármit is teszünk!
Sziasztok, eladó alkatrészek:
KZ Tank, oldalidom: http://www.jofogas.hu/budapest/CB_750_Kz_tank__79_82__58423054.htm

KZ karbisor: http://www.jofogas.hu/budapest/CB_750_Karbi_sor__79_82_KZ__58422950.htm