Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget. Igazából viszem majd szervízbe 12000 km-nél. Most van benne 10ezer, csak megnéztem aztán kevés benne az olaj. Utántölteni úgy tudom nem nagyon lehet. Vagy igen? Mert ha lehetne akkor nem cserélném le mert majd szervízbe úgyis megcsinálják csak azt olvastam hogy nem jó ha keverednek az olajok, mert most fogalmam sincs milyen van benne.
Szia!

Minden olajcserénél az olajszűrőt is cserélni kell.Olajból van választék bőven.Én most Repsol 4T Sintetico-t tettem bele, előtte meg a Honda gyári olaja volt beletéve, az előtt meg Castrol.Nekem eddig a Honda gyári olaja jött be a legjobban, mintha kicsit lágyabb lett volna a motor járása és a váltás is finomabb lett volna.Bár ez a Repsol sem rossz.Lényeg, hogy 10W40-est tegyél bele,ami kifejezetten motorkerékpárokba való.Pénztárca függő is milyet teszel bele.Ált. 2800-2900 Ft/l -től indulnak az olajárak,Castrol drágább fajta.Ja és ugye 1,5 l-t kell beletenni, így kénytelen vagy megvenni 2 l-t,ha csak nem tudsz hordós kimért olajat venni valahol.Remélem tudtam valamennyire segíteni.
Üdv!
Üdv mindenkinek!
Olajat akarok cserélni a mociba de nem tudom milyen kell bele mert mindenhol mást olvastam. Ti milyet használtok? Olajcserénél a szűrőt is kell cserélni?
Nem-nem.
Csak van pár alkatrészem,ami ha érdekel titeket,eladó!
De nem mindenáron.
Zee felhagysz a motorozással v mi?mi ez a nagy kiárusítás?
Tel.köszi.
mit kóstál a bukócső?
ELADÓ:

http://www.kepesmotor.hu/motor...

+ sportdob,bukócső (kép)

+ honda cbf 250 gyári ÚJ alkatrészek (tank,kerekek..)

Érd:06-30-913-3965
berik84@freemail.hu
Sziasztok!

Motor egyelöre nem eladó,de új alkatrészeim eladóak!

-első - hátsó sárhányó.
-összes idomzat.
-hátsó rugos tag,villa.
-ülés.
-felnik,felgumizva.
-bukócső!
-kipufogó
-sp
ort kipufogó (martin)
És még sorolhatnám....
Alkatrészeket X-összegért eladnám egyben,vagy külön.
Minden teljesen új,becsomagolt!
"bizonylattal"
TEL:06-30-913-3965
ide jöhet:
americanpatrol
kukuc
gmail pont kom

Köszi!
küld már el nekem is CÍMEM:
zsolt.besenyei@gmail.com
Köszi.
Jah van.Írj egy mail címet és küldöm.de neked nem 500asod van?
Sziasztok!

Kérlek segítsetek CBF250-hez szervíz manuált találni, sehol nem találtam csak valami brazil nyelvű pdf-et :(

Biztos van nektek, jó kis csapat van itt ahogy látom! ;)

Köszönöm!
Üdv,
Zoli

Hát a sisakot már biztos nem adom el.Nekem nagyon bevát (ezért tartom meg),hát az enyém 60 volt,de lehet,hogy valahol olcsóbban is fáj.Nagyon kényelmes ,csendes és nagyon jól szellőzik nyáron!
Látom eladod minden cuccodat is, a marushin sisak hogy remekelt? kényelmes stb? zaj szint milyen benne?és milyen árkategóriás?kösz
Nem gyenge!
Azt szeretném, ha nem pörögne ennyire, inkább legyen még egy kicsit ennél is gyengébb, de menjen egy kicsivel többet!

Csupán ennyi!
ELADÓ A MOTOROM.
Sajnos nem ,miért gyenge?
Sziasztok

Nem tud valaki másik áttételt a mocihoz?
Már napok óta esik..
Sajnos ,úgyhogy figyeljetek magatokra.Nem szeretem a megemlékező motorozásokat...
Kezdődik a szezon, kezdődnek a balesetek.
Hát akkor a tiéd az már egyedi darab.
Az enyém 2005 model,de szerintem az előző tulaj baromkodott ,mert a dob is piszkálva van .dübörög ,de szép ,a wilker miskolcon azt mondta gyári tehát nekem ezért volt furcsa a a tietek..)))
Megint egy baleset..
http://www.boon.hu/hirek/BORSO...