Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári dob,vége van átalakitva!
Arrow jelzés meg boltban kapható,több méretben.És dob belseje van picit átalakitva,valamivel jobb a hangja mint a gyárié,csak dob rövidebb 3-4centivel.
Helósztok Honda NTV 400-hozt 1989 kellene egy termosztát, esetleg tipp hogy merre érdeklődjek?
SziaÉengem érdekelne kipuff!Azt szeretném kérdezni hogy ez a gyái dob csak megtuningoltad vagy ez egy sport dob ami gyári helyekre megy fel?Üdv
hello

Ennyire nem szar a moci 3éves lesz csak minimális a kilóméter pöccre indul törve nem volt sőtt el sem borult soha még jó hogy működik az eredeti gumik vannak rajta 800e az alja ha azonnal szeretnél fizetni!

üdv
működőképes állapotában azonnali kp 500.000 az ajánlatom
Sziasztok,
bukócsövet keresek a mocimhoz, normális áron és normális minőségben.
viragom1@citromail.hu
Eladó a cbf 250 mocim vagy kis furgonra cserélhető...(kell a kocsi(((
Forma túracipő,39-es méretben,szintén új,dobozában eladó!11.000ft


Alpinestars \\\"Bionic\\\" protektor,cserélhető belső rész,szép állapotban,keveset használt (utasként)10.000ft

(cbf 250-es mocihoz alkatrészek)
(sportdob....és gyári ÚJ tartozékok)

Ár:irányár

Szállitás,posta megoldható!
Érd.:06-30-913-3965
E-mail:berik84@freemail.hu
Augusztustól eladó!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf-3850976
Eladó a motorom vagy nagyobbra cserélném...
hali. sztem akkor jársz a legjobban ha csinálsz magadnak tippek itt http://www.akmt.hu/sufnituning...
Hello!

Venni akarok valamilyen oldaldobozokat/oldaltáskákat a gépezetre. Ezekhez gondolom nem gyártottak külön dobozokat. Tudtok nekem ajánlani valamit? Esetleg van valakinek eladó?
Melegíteni elég sokat kell, hidegen nem nagyon veszi a fordulatot. Azt hiszem ráfér már egy alapos átvizsgálás
A jelenség hidegen-melegen is megvan, én is a kuplungra gyanakodtam. Hangot nem hallotam, de holnap meghallgatom.

Köszi a segítséget.
Vagy a kuplungod lamellái lekoptak.Enyém is hasonloképpen döcögött.Nix fémes hangja csúsztatáskor?
Helló!
Ha hideg motor,akkor csinálhatja ezt,vagy ha benzincsap zárva...
Én ált.beinditom,szivató,szépen vissza,1-2perc melegités,utána lassabb tempo,majd ha bemelegedett motor,50-100km/h.
Sziasztok!

Kis segítségre (tapasztalat) lenne szükségem.

A barátnőmnek van egy CBF 250-e. Elinduláskor mikor kezdem csúsztatni a kuplungot nagyon darabosan indul el. Tapasztaltatok ilyet a saját motorotoknál, vagy ez egyedi eset? Nekem sor 4-esem van, próbáltam már egy két motort, de egynél sem volt ilyen.

Előre is köszi.

Csaba
Helloó!

Honda cbf 600 2004-es (fejidomos) hoz keresnék egy pár alkatrészt:tükrök(mindkettő), indexek(mindkettő), 2oldalidom, fejidom, lámpa, plexi, tank, farokidom(mindkétoldal), baloldali lábtartót(azt a részét ami hátranyúlik a hátsó lábtartóhoz), fékkar, fékpedál, hütő, kormány, bal oldali kormánykapcsoló
Esetleg valakinek nincs elfekvőbe ezek közül valamelyik otthon?
ELADÓ!
Bukócső...
-méretpontos
-szinrefujt
(új,még fel sem szerelt)
06-30-913-3965
nekem motul van benne hát ez (nekem) a tuti.Előtte castrol volt ,de szinte sírva cseréltem ki idő előtt...
Sziasztok.
http://www.freeweb.hu/hgyteo/b...

Szerintem a gyári Honda olaj egy rakás ...
Bár kinek hogy.
Nekem Motorex 15W-40 van benne. Perfect!
Na az jó, köszi hogy szóltál.
de lehet őket keverni pont most olvastam a decemberi superbike-ba, csak a dobozra nem írhatják rá ezt a lényeg hogy ne autóba való olaj legyen vagy ilyesmi