Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus Dipshit ezt Gs fórumra miért nem írtad ki? Szívesen mentem volna én is, remélem a nyáron még szervezel ilyet
Sziasztok!

Szervezek egy kisebb gurulást május második felére, kifejezetten kisebb teljesítményű motorok részére. Akit érdekel katt ide!

1300 km, 3 nap. Románia-Bulgária-Szerbia
ez egy nagyon jó motor azért nincs annyi hozzá szólás, nem kell megosztani a problémákat
Szaiasztok!Igen nem füstöl a topik a hozzászólásoktól, ,de ez van!Csak tapasztalatból tudom írni hogy nekem 20.000 után kellett cserélnem a vezérműláncot mert megnyúlt!A másik hozzászólónak pedig tényleg nagyon nehéz alkatrészt szerezni a motorunkhoz a neten de olajat meg gyertyát szerintem bármelyik autó vagy motor alkatrész boltban tudnak adni,de index kapcsoló ügyben szerintem fordulj márkaképviselethez és rendeld meg ott!Remélem segítettem üdv.!
Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy jó webáruházat, ahol kapok indexkapcsolót, motorolajat és gyújtógyertyát a cbf250-hez. Nemrég vettem a gépet és bár keresgettem neten alkatrészt hozzá, nem nagyon találtam.

előre is kösz
Sziasztok!
huh, de rég jártam itt utoljára:D
Nem tudja valaki, hogy kb hány kilométert bír a vezérmű lánc?
köszi!
Hát az nehéz ügy lesz!Nem tudom neked mi kéne belőle?Mert nekem is kéne egy a külső ezüst műanyag borítás miatt!
Sziasztok!

Honda cbf 250-hez keresek műszerfalat ROSSZ ! is érdekel
Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy hátsókerékben a csapágyak belsőgyűrűje nem forog ha kiveszem a kereket. Semmi sérülés nem látszik semmin, hőterhelés nem látszik sehol, beszerelve nem venni észre semmit.Ez normális? Motort 1évesen 5000km-rel vettem, most van benne 24ekm és nem volt semmihez sem hozzá nyúlva.
Találtam egy jó kis oldalt ahol van egy bontott kis szerettünk akit érdekel.
http://www.zsibvasar.hu/?op=ar...
Hát ezt már én is többször észrevettem!Sajna!:-(
Úgy látom , ez a topic elhalálozott ! Béke poraira +++++++++
Rendben! Mail-ben a többit! Üdv! Attila
Ja hétvégén lesz időm legyártani,és hétfőn küldöm.
Természetesen,azt kellett esztergáltatni.Neked csak a 4 csavar-ki távtartóval az új csavar -be.5perc az egész.
Hello!
Küldesz hozzá 4 spéci csavart is, mert ahogy elnézem, valami távtartós kell, ami fogja lenn a fogantyút, ill feljebb a tartót, ugye!?
Köszi! Attila
Már folyamatban van,és az emailt is megkaptam.Mihelyt kész küldöm.
Hello!
Tegnap én is küldtem mail-t, megkaptad!? Akkor megcsinálod nekem, mert akkor nem keresek máshol? Köszi!
Hali!
Az nekem megfelelne! Itt tudnánk a továbbiakat megbeszélni: horacius1@t-email.hu
7000Ft+posta költég,de csak kb 1hét múlva tudnám küldeni.
Hali!
Nem, nem az XJR-re kellene, az a régi mocim, eladó éppen! Egy ugyanilyen CBF600-asom van, mint neked, ahhoz keresek tartót, ill. kis plexit előre!
Üdv!
Megbeszélhetjük de nem tudom az XJR-nek a méreteit.
Szerintem nagyon jó lett! Mennyiért csinálnál nekem is egyet feketére lefújva? Üdv!
Igen ,én készítettem mert a gyári az drága+nem tetszik,hogy ott az utaskapaszkodó is csak cső.Így megmaradt a gyári kapaszkodó.