Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél.
A képen egy gyári doboz látható felszerelve. Itt láthatod, hogy hogyan van felszerelve, a kapaszkodót le kell szerelni.

Megadtam még a csomagtartó kódját is, az ár szerintem nem aktuális. Bővebben a Shox-nál tudnak segíteni!

Üdv!
köszi,nekem az a baj nem tudom melyik az a típus amit fel lehet (átalakítás nélkül)rakni...
Neked ,hogy volt felrakva ?Leszedted a kapaszkodót?
Nekem volt egy gyári dobozom, de már eladtam! Még itt is hirdettem! :)

A GIVI-nél lehet találni tartót és dobozt is széles választékban, szerintem árban is találhatsz neked tetszőt. (Azt már csak mellékesen teszem hozzá, hogy a gyári is GIVI, csak a neve HONDA...)
srácok, milyen dobozt és tartót lehet felszerelni a motorunkra,mert nem találok hozzá illő tipust.
van egy magyar nyelvű kezelési könyvem 900as hornethez. Akit érdekel keressen
Sziasztok!

Eladó lett a cbf 500-am (A korlátozottal vezethető)
Érdeklődj telefonon 06209542856 Zsolt
Ár 1280000 Ft.

Kifogástalan állapotban lévő 2008.12. havi CBF 500 ABS-el GYÁRI GARANCIÁVAL év végéig, 25Kw -ra vizsgáztatott (A korlátozottal vezethető), sérülésmentes, vezetett szervizkönyvvel, számlákkal, leinformálható előélettel, eladó magánszamélytől. Extrák: Plexi, markolatfűtés, dobozkonzól. Fiatal évjáratú Majesty csere érdekel értékegyeztetéssel.


http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/hond
a_cbf_500_abs_25kw_garancia-3923397
Basszus most nézem a neved ,még jó,hogy szinte minden nap írunk egymásnak....
Most megleptél,azt hittem,elég egyértelmű,hogy mim,akarom mondani mijeim vannak. RGV250.... RGV 250 Wolf.
én kérdeztem a szerelőmtől miújság manapság a belpiacos motorokkal azt mondta hogy nem kell tőle félni úgy mint régen, az alkatrészekre sem kell már 2-3 heteket várni, annyi a hátránya hogy az alkatrészek ára egy 20-30 %-al nagyobb
Szerintem ha belpiacos akkor minnél népszerűbb annál könyebb hozá cuccot szerezni....
Neked csak nem egy 400ccm banditád van?
Tudom,közöm nincs ide,de két dologért írok. Nekem is belpiacos motorom van,(igaz nem CBF)de 22éves kora ellenére mindent kaptam hozzá.Csak pénz legyen. A 18-as gumi meg tényleg k...va drága. Ezt a Metzeller Marathont több,mint 40-ért tudtam megvenni tavaly.
Szerintem nem gond ,mert ,ha csak normálisan akarsz gurulni akkor sem tudod ki mototrozni (már ,ha betartod a kreszt),de ha nem akkor a 600 is kicsi lehet...
Alkatrészt már (szerintem) mindenhez belehet szerezni csak legfeljebb az nem mindegy milyen áron.Ennek érdemes utána járni,mielőtt ilyen gépbe vágsz.Egy tanács a 18-as gumival vigyázz mert nem egyszerű(olcso)gumit venni hozzá.
Egyébbként meg ha neked tetszik,akkor mással ne foglalkozz,mert ugyis lesz olyan aki leakar majd beszélni róla és lehet,hogy életed végéig bánni fogod.
igen belpiacos 96 os ,érdekes 2 féle áláspont van :aki aztmondja nem gond ,és a többség szerint gond.
Nem jók a 400asok?
Köszi
Sajnos nem ,de szerintem valami belpiacos lehet....
helló !cb 400 sf tipust valaki ismeri?Tapasztalat hibák stb!Köszi aki ir!
Üdv! Köszi a válaszokat srácok!
Az a helyzet hogy tegnap eldőlt, és a cbr 125 mellett tettem le a voksom. Az ára sokkal kedvezőbb amellett hogy újabb kiadás még kevesebb km is van benne (2008-as, 9000 km-mel) karcmentes, az ára pedig bőven 600ezer alatt van. (és ez irány ár) A neten láthatjátok ti is hogy a 250-esnek nem a legjobb az ár-érték aránya. Ráadásul első meglátásra is komolyabb műszaki megoldásokat véltem rajta felfedezni, gondolok itt a hátsó tárcsafékre, vagy az injektorra(2008-tól) . Lóerőkülönbség ahoz képest, hogy a cbf pont dupla annyi köbcenti, jelentéktelen, bár a nyomatékban száz hogy van azért különbség!
Egyszó mint száz, tanulómocinak bőven jó a kis cbr, meg a szűk pénztárcának is jobban tetszik! kétszemélyezni meg ne rögtön ez elején akarjak.
Nem a mocitokat akarom leszólni, nekem személy szerint jobban is tetszenek a csupasz gépek, mint ezek az álruhába öltöztetett idomosok, de majd a nagyobb gép....
Köszi mégegyszer!
Minden jót!
Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy CBF1000-nek a hatsu gumijat lehet-e az eredeti 160-rol 170esre boviteni ? Ha igen, akkor ez milyen modon megy? A segitseget elore is koszonom!
igy szól moci,csak hangproba!

Üdv.enyém is eladó!
cbf cbr sok különbség nincs,cbf sokkal nyomatékosabb,olcson fenttartható.én nyár végétől árulom,és elég sok felszereltséggel.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf-
3850976

ár valamennyire alkuképes!km-er valós,mai napig használom.aki,2004-2007-es árul 4-7000km-ig,ott bibi van ...erre figyelj mad.
Szia! Én a cbf-re szavazok! És az enyém pont eladó

Ha érdekel hívj, vagy írj!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_250-3834896
it
t megtalálod a hírdetést!
Ha komolyan érdekel, akkor meg fogunk tudni egyezni!
Üdv: Balu
Üdv 250 tulajok!
Egy kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni. A hetekben vennék mocit amire egy éve spórolok, nem vagyok egy profi de már 50-es tzr-rel bejártam az fél országot (nem túlzás), és most a kis 2T utódját keresem. A kis 125-ös cbr-en agyalok, mert olcsóbban kapok egy 5000 km-est mint a 250 cbf -ből egy 15000 km-est! DE szeretnék kétszemélyezni is néha, vagy csomagokkal, sátorral fesztiválokra járni, mint ahogy az 50-essel is tettem. Szerintetek megéri-e a 100 000 Ft különbség a cbf mellett dönteni, vagy elhanyagolható a kényelem illetve teljesítmény különbség? Sokan mondták hogy a kis cbr műszakilag tán komolyabb mint a cbf,bár igaz hogy kisebb. Vélemény valakinek erről? Lehet hogy ez döntene...
Köszönöm előre is!
http://www.hiflofiltro.com/17....
egy ezres az ára kb. mindenhol
Olajszűrőt ezen a cikkszámon kaptam: 15412-HM5-A10