Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.
keresünk kilóméterórához jeladót.értelmes ajánlatokkal ne kíméljen senki! :D
Valaki tudja honnan lehetne CBF 600-hoz service manual-t letölteni?
Az SV-CBF kérdésedre reagálva...

Az SV egy V motor a CBF sor4 ezért nem nagyon lehet hasonlítgatni.
Mind a 2nek vannak jó és rossz jellemző tulajdonságai!
Ki kéne próbálnod. Van olyan ember aki soha nem ülne v2re , de van olyan ember aki abba van beleszerelmesedve! Ezt kell eldöntened elsősorban.

Amúgy a CBF600 és az SV650 is nagyon jó motor a saját kategóriájában!
Karburátoros vízhűtéses!

Az összes 600as 1000es CBF vízhűtéses.
A 600as 2004-től 2006ig fekete blokkos , acél vázas, karburátoros utána ezüst blokkos, injektoros, alu vázas!
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy ez a motor (http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_600s-4918439)
injekt
oros vagy karburátoros és víz vagy levegő hűtéses? Mert azt tudom hogy a ezüst színű blokkos hondák már injektor + vízhűtéssel vannak ellátva, de erről ezt nem tudom megállapítani.
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
Sziasztok.
Most állok motorvásárlás előtt, és teljesen tanácstalan vagyok. Légyszi segítsetek dönteni, illetve írjátok le a saját tapasztalataitokat erről a motorról (Honda CBF 600).
(a másik esélyes egy suzuki sv 650)
Még annyit kérnék, hogy azt is írjátok le hogy miben jobb mint a CBF 600 mint az sv 650.
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
Sziasztok

Én jelen pillanatban 2 motor közül szeretnék választani.

Egy Honda CB600s Hornet és egy CBF600s !
Nekem egyk egy Pegaso Cube volt. Szerettem de sajna megette a 7-8L/100 illetve túl magas volt nekem ezért eladtam.
Azt szeretném kérdezni, CBF600s tulajdonosoktól, elvakultság nélkül. hogy mennyit eszik a motor normál felhasználás mellett!

Nem az a fajta vagyok aki 180-al dönget
Mind a két motor egyformán tetszik szóval Isten igazából leginkább a fogyasztás nálam a mérvadó!
Legkésőbb decemberig szeretnék vásárolni egyet de előtte szeretnék utánajárni, hogy melyiket érdemesebb megvenni?
sziasztok!

cbf 250-es blokkot keresek, ha tudtok segíteni megköszönném :)
Sziasztok!

Kaptam egy ajánlatot hogy cserélnék a motoromat egy 900as hornetre, kérdezném hogy volna olyan dolog amit mindenképp érdemes megnézni rajta a megegyezés előtt? 2006-os 29000 km-rel

tudnátok még mondani nekem egy körülbelüli fogyasztást?
Sziasztok!

Most nyergeltem át, egy 1200-es Banditról CBF1000-re és ha elhagyjuk a különböző sznobériákat, sovinizmusokat elmondhatom, hogy a honda valóban kifinomultabb, de annyival nem jobb mint az ára és a híre fel van verve.
Néhány praktikum a mit hiányolok és kérném a segítségeteket:
-az opcionális közép állvány(ilyenen spórolni!....!)
Honnan tudnék beszerezni, hallottam, hogy a gyári horror, esetleg utángyári?
-Valós fokozatkijelző! Lehetséges egyáltalán, vagy csak a szokásos fordulatból számolgató létezik (Banditon kis hozzáértéssel, és gépi munkával 3-4óra alatt rittyentettünk a környezetvédelmi tiltó felhasználásával)
-Sportkipufogó!Mivel dupla van belőle, dupla a költség is, ráadásul ez már szabályzott katalizátoros, egyáltalán létezik hozzá olyan árban, hogy ne kerüljön a motor árának a negyedébe?
Köszönettel vennék minden 5letet tapasztalatot!
2007-es ABS nélküli modell, Köszönöm!
Köszönöm, de jóval fiatalabban gondolkodom, inkább többet ráfizetnék....
Szia!
Nekem van ilyen, elcserélném. GS500, 1997, 52.500 km. Bordó, japán kivitel.
Ha érdekel írj. Össze tudunk futni, én III. kerület.
Szép jó napot mindenkinek!
Keresnék eladó CBF-1000 2008-utánit!
Ha tudtok eladót kérem jelezzétek!
Tudnék adni cserébe(persze érték egyeztetéssel) egy kitűnő állapotú CBR-1100XX-et nagyon sok extrával!Sajna csukló törés miatt túrásabbra kell váltanom!
Tel:06-30-9446636
"Meg nem értem, hogy szivatóval ha elindítom miért pörög fel 5 ezerig?" Mert nyár van. A szivató nem kétállású kapcsoló, ésszel kell használni
Sziasztok!
Én most vettem egy Honda CBF 250-et. 2004-es 19 ezer km. gyönyörűszép állapotban van. Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnék rendelni netről bele való légszűrőt.
Meg nem értem, hogy szivatóval ha elindítom miért pörög fel 5 ezerig?
Ez rendben van így vagy valami nem tuti?
A válaszokat e-mail ben vagy itt hozzászolásban várom.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
e-mail: zoli0826@citromail.hu
Üdv!
Hát sajnos ezt nem tudom megoldani! De ha kell a motor és sikerült eladni akkor érdeklődjön!
..vettem...
Amennyiben beszámítja (vagy van olyan kereskedő ismerőse ahol megoldható) a 2005-ös CBF-250-emet (részleteket, képeket emailban küldhetek) már meg is vetem!
Hali!
Nem akar valaki Gs500 -at venni? Tudok egy eladót! Jó állapotú!
Jó áron! :)
Szerintem nincs nagy különbség - nem igazán vettem észre azt, hogy a menettulajdonságok nagyon megváltoztak volna - és a fogyasztás sem.
És két személy alatt? Lomha, vagy esel re róla?
Saját tapasztalat: Simán - 7500-es fordulatnál 110 ez a legjobb "utazó" sebesség (már ahol lehet.) 120-ig sima, mondjuk előzésnél, -nekem- a vége 130, de ehhez már hosszabb út út kell kb. 4 - 5 alkalommal néztem meg....
Szerintem az e-mailezés, és az MSN helyett maradjunk itt, mert amúgy nem haladunk :D Egyébként egy átlag végsebesség a CBF 250nél mennyi? Vagy ennyi az a sebesség, amit még simán felvesz, és ami után már csak nehezen megy tovább? És kétszemély alatt mi a helyzet?
Sziasztok!

Lassan gumit kell cserélnem nejem motorján. Mit érdemes venni?
Előre is köszönöm a segítséget.
CBF1000-hez bal oldalidom 2 kisebb repedéssel,gyári fénnyel 10e ft-ért