Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

Nekem egy CBF600N PC43-om van és nekem is elég érdekesen alakul a fogyasztásom, nekem sose evett még 5 liternél kevesebbet, most egy hónapja túráztunk majd 3e km-t mentünk és volt olyan szakasz ahol 4.5 re kijött a fogyasztás de azóta is 5 litertől kezdődik, és van hogy 6-ra is kijön egy egy szakasz, ez azért érdekes mert én is azt olvastam hogy az injektoros gépek kevesebbet fogyasztanak.
Kíváncsi vagyok a fejleményre én is gondolkoztam a következő pesti utammal megejtek egy szervíz látogatást.
Sziasztok!

Sikerült a mélygarázsban olyan mélyet döntenem, hogy a tükör is leért. :(
Szétszedtem, lehet csak az üveget is cserélni, de még nem tudom, hogy lehet-e külön kapni. Vágatni is lehetne bele, de ez nem síktükör, tehát nem olyan egyszerű, ráadásul egyeznie kell a másik oldallal...
Bontóban gondolom semmit esélyem, bár másik típus tükre ugyanannyira jó lenne rá.
Szóval,
- nincs-e vkinek egy fölös jobbos tükre?
- van-e két egyforma tükre?
- tud-e jó bontót? (még a Honda sem muszáj, a motyó bontható a tükörszár tetején is)
- vagy van egyéb használható ötlete...

Köszi,
Czega
CBF 250 (2007)
Huh, megnyugodhatok akkor, nekem is ekkorák a távolságok.

Köszönöm a válaszokat!

Mellékesen van 1 hátsó sárvédőm, meg egy pár első indexem eladósorban.
Jó kérdés. Megnéztem, az én motoromon mi a helyzet. Hogy egy nyomon fut-e, azt nem tudom, de elengedett kormánnyal szépen tartja az egyenest, nem húz félre. Nálam a kerék és a bal oldali lengővillaszár között 4 cm rés van, a kerék és a jobb oldali lengővillaszár között pedig 3 centi. Szóval nálam se középen van, pedig a láncfeszítő a villa végén az teljesen szimmetrikusra van csavarozva.
Hello. Erdekelne jobb első fejidom oldal ha sérülésmentes. Középsztender, fékkar.
Érdekelne az ár is ha megvannak még ezek az alkatrészek.
Köszönöm.
szia. nekem kellene egy hűtő és egy első sárvédő, ha még van.
Biztosat nem tudok , de szerintem , lehetséges hogy nincs gyárilag középre tervezve a kerék . A jelző rovátkákat gondolom , azért tették a lengővillára , mert az a mértékadó .
Ha a láncfeszítő rovátkái szerint állítom be a kereket akkor a lécek egyforma távolságban vannak az első keréktől, viszont a lengővillában nincs középen a kerék. Asszimetrikus a lengővilla, vagy ez így van tervezve?
Érzel valamilyen menet stabilitási , kanyarodási problémát ?
Egyébként , ha a kerekek mellé teszel két egyenes lécet , ( harmatát )két oldalrol , és a felnik mindkét oldalrol egyforma távolságra vannak a lécektől ( a hátsó szélesebb keréken felfekszik , az első keskenyebbnél hézag van ) akkor elméletileg jónak kéne lenni .
Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnám kideríteni hogy nincs e eltekeredve a váz?, Mert hogy állítólag a barátaim szerint 2 nyomon fut a szerkezet. Vagy hogy mit nézzek meg, hogy mi nem okés. Fél centi is elég a hátsó keréknél valqmelyik irányba, hogy 2 nyomon fusson?
Hali. Nézegetek 600as gépeket. Nekem hornet van, és 72kW. Neten ahogy néztem, a CBF600S gépek csak 57kW (52?). De valamelyik S váltazatnál ugyanúgy 72kWot írt. Akkor most hogy is van ez? egyis S változat 57kW, a másik S változat 72kW?
Üdv mindenki

Érdeklődnék itt mindenkitől de főleg azoktól akinek injektoros 600-as gépük van, és túrázásra használják. Mennyit eszik a motor egy 120-as utazónál? Nekem eddig 4,5 be megállt ha tört ha szakadt, Kb 3 hónapja felugrott ez az adat 5,5 -re, nagyon oda figyelve 90km/h -val is 5,2 eszik, egyszerűen nem értem. Nem húzom neki jobban mielőtt mindenki ezzel kezdené, és a motor sem jelez hibát, viszont valami ezer hogy nem stimmel, a motor a meglehetősen alacsony fogyasztása miatt vettem ezért is nagyon bosszant a dolog. Autópályán 130-nál meg bőven 6L felett eszik eddig itt is megáltt 5L-be. Több szervizben is voltam már de nem tudnak segíteni. A helyik Honda szalonban rádugták a laptop-ra a gépet, annyi derült ki hogy a Lambda szonda értéke néha felugrik 2-3 V-ra is aminek egyébként 1 V körül kéne mozognia. Ha valakinek van valami ötlete azt megköszönném
Sziasztok!
cbf 600s(2004) milyen fékbetétet szoktatok venni? Nekem Delta van benne de nagyon nyikorog...:(
Válaszokat előre is köszönöm!
Ezt elvitték a hétvégén,de ha érdekel akkor rendelésre 24e ért tudok másikat.
szia lakpal
esetleg generátor fedeled sérülésmentes (karcmentes) fekete színű van-e?
Szia Petya89

Mennyiért adod a két bukócsövet ?
Hát szaktársak, akárhogy is, de megszűnt a hiba! Nem fog kiderülni, hogy a blokkrögzítő csavar vagy a vezműszíj feszítő, de mindegy is, lényeg, hogy szépen nyerít a paripa!
Köszi a választ átgondolom.
Sziasztok
Eladó Cbf 600 ra való bukócső. 2004-2007 es évjáratokra jó.
20/2614429
Majd írd meg, hogy mi lett!
Honda Cbf 600 s alkatrészek a-z minden.
400 kilométert futott,mondhatom új Michelin pilot road gumik 120/70r17,160/60r17
is eladok.akár felszerelve is.
Üdv. komplett lámpa már nincs,de foncsor az üveggel az van 10e ft
Üdv.48eft a pár-Nem sérült nem görbe.A belsejébe nem látok bele igy nem tudom hogy kell olajat cserélni benne vagy nem.
Első lámpa mennyibe kerül ami a képen van?
mennyi lenne a két első teló?és milyen állapotban van?