Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb. 1/2 literrel kevesebb.
Sziasztok.
Kuplunghoz keresek használt alkatrészeket .
A kuplung tengelyének végén van 2 fogaskerék, agy.. lamellák,
szóval jól jönne egy bontott moci vagy vagy ilyesmi , amiből ki lehetne venni, mert az újnak az ára elég borsos..
tud valaki segítení?
köszi
Szabi
Szia!

Szerintem a legtöbb esetben felesleges megvenni a gyárit. Sokszor a gyár is vmelyik nagy 3rd party gyártó alkatrészét használja. Nyilván azért utángyártott és utángyártott közt is van különbség.

A teljesség igénye nélkül:
mirekmotors.hu
shox.hu
nagyvas.hu
big-bike.hu
motoralkat
resz.eu

Légszűrőből úgy tudom, hogy csak gyári van, talán Hiflofiltro rémlik esetleg. Olajszűrő sima ügy, itt a fórumon is többször volt már, hogy melyik kell. A szimmering mérete is megvolt már itt. A gyárin rajta van a porvédő, az utángyártottnál nincs. Gyertya is volt már itt a fúrumon.
Gépkönyvben is benne van sokminden, pl. a gyertya biztos.

Üdv,
Czega
CBF 250 (2007)
Sziasztok
Segítséget kérnék cbf 250 élettartamáról meg éri-e meg venni milyen gondok szoktak vele lenni ja és hogy mivel egy hengeres nem veri szét a blokkját csavar lazulás vagy olaj eresztés esetleg
Sziasztok!

Kéne a Cbf250-esemhez néhány alkatrész, csak nem tudom hogy eredetit vagy utángyártottat érdemes e venni bele, meg hogy hol szerezhetném be jó áron.
Kéne hozzá láncszett,telószimering+porvédő,légszűrő,olajszűrő,gyertya


Köszi, Krisz
Sziasztok !

Azt szeretném megkérdezni hogy mennyivel jobb a 2008-tól gyártott injektoros CBF 600 S fogyasztása mint a 2008 előttieké ?
honda CBF 250 műszerfalat keresek.
Elérhetőség:bederichard@citromail.hu
Szia!

Nekem van egy Honda CBF 600-as motorom.
/Honda CBF 600 ABS - 2006-os, magyar forgalomba helyezés, doboztartó konzol, sport kipufogó, plexi, középállvány, zselés ülés./
Amennyiben érdekel a www.karasna.hu weboldalon megtalálod.
Hát, biztos megmondják majd a frankót az értőbbek, de szerintem falsot szív. Én első körben átnézném a légszűrőháztól a hengerig az összes csatlakozást. Ha nincs fals, akkor meg azokat a csöveket nézném meg, amik a kipuffba a pluszlevegőt viszik a katalizátor számára.
Sziasztok!

Most vásároltam egy '05-ös motort. Az a problémám vele, hogy hidegen-melegen is szépen indul, az alapjárat viszont 10 perc motorozás után 3-4e-re felugrik.

Van valakinek tapasztalata, hogy mi okozhatja?
A motor elvileg 1 évet állt, 14770km-et futott.

Köszönöm!

Csaba
Sziasztok,keresek CBF 600 hornetet jó állapotban ésszerű áron:) Ajánlatokat elöre is ty
Sziasztok!

Tudom, hogy nem CBF 500 fórum, de nem találtam olyat és remélem ti is tudok segíteni.
2005. évjáratú Honda CBF 500-hoz keresek teleszkópszárakat. Ha valakinek van eladó vagy tud segíteni, akkor kérem írjon a streetfighters@mailbox.hu címre!
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Sziasztok!

Tudom, hogy nem CBF 500 fórum, de nem találtam olyat és remélem ti is tudok segíteni.
2005. évjáratú Honda CBF 500-hoz keresek teleszkópszárakat. Ha valakinek van eladó vagy tud segíteni, akkor kérem írjon a streetfighters@mailbox.hu címre!
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Nekem is kell vennem egy első féktárcsát, de szokás szerint nem tudom, hogy van-e különbség a régi (-2006) és az új (2006-) közt...

Czega
Helló!
Nincs valakinek eladó hátsó doboztartó konzolja és doboza elérhető áron?
Köszi
Sziasztok. Jó állapotú, használt első féktárcsát és első felnit keresek.
Ha valakit érdekel akkor a vaterán meghirdetem:
http://www.vatera.hu/listings/...
Azé', mer' nem hívtá'! De ne szemeteljünk itt.
Hálás köszönetem! Amúgy a gép pont olyan, mint a Tiéd.
esSO

Temegménemvótámánállunkmégmaglódon? He?
HF204 olajszűrő.
440/+-2,5/cm3 száranként. 10W sűrűségű kell bele.
Sziasztok!

A barátnőmnek 600N van. Mivel én nem ismerem a típust, érdeklődnék, hogy hányas Hiflo olajszűrő kell bele? Esetleg még ha a telóolaj mennyiségét is tudnátok.....

Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!

Bocsánat hoyg így ismeretlenül, beírok ide, de hát ha valakit érdekel és örül neki...

Van egy eladó Honda CBF 1000-hez (2010-től) egy hátsó doboztartó konzolom. ÚJ!
Gyártó: Five Stars JF Motorsports
Eredeti ár 129 €

Én 14 000,- Ft -ért adnám le!

Bocsánat, ha valakit zavartam ezzel!
Összességében bejött a túraplexi, bár egy kicsit így is be kell hajolnom még mögé (190 cm vagyok). Nagyobb sebességnél ha kihúzom magam akkor előfordul, hogy dobálja jobbra-balra a szél a fejem, de ez messze nem annyira zavaró, mint a gyári plexinél. Ami problémás, hogy nagyon óvatosan kell takarítani mert NAGYON érzékeny a karcra.