Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Az érdekelne ,hogy van e valakinek tapasztalata cbf 600 sa ra való givi túra plexivel, vagy hasonló kappával?185 cm magas vagyok és az a bajom az eredetivel hogy nagy sebességnél már a mellkasomat is elég rendesen éri a menetszél. A kérdésem az lenne h kinek mi a tapasztalata ezekkel a plexikkel ,és h érdemes e megvenni őket vagy már gyártó termékeiből szemezgessek inkább.
A válaszaitokat előre is köszönöm!
Zoli
Szia! Nekem van egy karcos. Nem veszedelmesen, de azért nem sérülésmentes. Ha érdekel, jobb képeket tudok küldeni róla.
Hagytam üzenetet a hangpostádon.
Szia!
elérhetőséget küldesz?
Van használt légszűrőm: 2004-es, 2012-ben lett lecserélve, 25e km van benne. Egyébként még használható is lenne, alig látszik rajta kosz. (Azért nem is dobtam még ki, hátha egyszer felújítom...)
Érdekel? Szegeden ill. néha Pesten elérhető.
Igen!
Megpróbálnám.
Fel akarod újítani ?
Sziasztok!

Keresek használt Honda CBF 250 levegőszűrőt.
Köszönettel:
Nagy István
06703000014
Doboztartó konzol ügyben ennyivel sikerült közelebb jutni a megoldáshoz: más a hátsó idom. Mondjuk ettől még a felfogatási pontok, kapaszkodó lehetnének ugyanazok, hiszen ez utóbbit és a doboztartót nyilván a vázhoz kell csavarozni, nem az idomokhoz, a vázat meg minek változtatták volna meg a facelifttel...
Szóval elég jó esélye van annak, hogy vadászhatok 2006 után gyártott gépről tartót (jóval kevesebb van) vagy újonnan vehetem meg a drágábbat...

Czega
Hello!

Eladóvá vált feleségem motorja:

CBF 250, 2006

Üdv,
LP
Sziasztok!

Honda CBF 250-re hátsó doboztartót keresek.
Első kérdés: miért van a 2004-es és a 2007-es (2006-os) modellév külön kódon és más árban a GIVI-nél? Képen ugyanaz. (Nem a termékfotón, mert ott illusztrációnak egy tök másik van, hanem a szerelési útmutatóban.) A motor segge sem változott elvileg a ráncfelvarráskor. A Honda Karasna szerint is ugyanaz. A SHAD tartója is azonos a két modellévnél. Érti ezt vki?
Nincs vkinek eladó? Bontó esetleg?
Újonnan mindenhol 22700HUF, külföldről 62EUR+szállítás. Végigolvastam ezt a fórumot a legelejétől (!), úgy tűnik nem érdemes arra várni, hogy vki feltesz majd egyet...

Üdv, Czega
Hello. Zsír új műszerfal CBF-re Hornet - re , még nem volt motoron ! Elérhetőség az adatlapomon !
sziasztok!

Tud valaki esetleg elado serulesmentes gyari cbf 500-ra dobot?
exec79@gmail.com
Koszi!
Koszi!
Igen a 37x50x11mm a jó méret én is nemrég cseréltem az enyémben, de nem origináltat tettem bele mert az drága volt és csak porfogóval együtt kapható és abból egy teleszkópszárra 28euróba került. Igy meg vettem más márkát ami csak 14euró volt két darab.
37x50x11 a jo meret?
Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy mekkora teleszkop szimering kell egy 2005-os Cbf 250-hez?

Koszi!
Sziasztok
Vennék CBF 600N 2008 PC43
hátsó sárvédőt!
bence192@gmail.com
köszönöm!
Nekem a haccázason 41mm.
CBF felső villahidat keresek ha van vkinek keressen itt!
köszönöm
Sziasztok!

Keresek CBF 600 S-t, és elcserélném a CBR 1100 xx-emre. Hátha valakit érdekel. Üzenet: adam.horvath87@gmail.com, tel.: 30/335-9757.

Széles utat!

Köszi, üdv.
Még annyi hogy a manualban (ami angol) a CB600 és a CBF600 egybe van véve.
Ha esetleg valakinek kellene Honda CBF Használati utasítás (magyar), manual service (angol).
330 mb egybe van gyúrva a kettő pdf-ben.
Link:
https://docs.google.com/file/d...
Sziasztok!
Meg tudná súgni nekem valaki,az 1000-es és a 600-as felső telószár átmérőjét!

Előre is köszönöm!
Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni. Van egy Honda CBF1000 motorom, imádom. 192 magas vagyok, először vettem hozzá egy Givi túraplexit. 100 felett viszont pont a sisakomra nyomja a szelet. Most még megpróbálkozok egy plusz légterelővel, valszeg az valamennyit még javítani fog a helyzeten. Hozzá kell tennem, majdnem egyenesen, kényelmesen ülök..., vagy egyszerűen a sport-túra motoron nincs "totális" szélvédelem, és esetleg döntenem kéne:)?
Minden más tökéletes a motorban!
Köszönöm a hasznos tanácsokat, saját tapasztalatokat előre is.
Chr.