Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv.
a plexiből új van.Givi márkájú. nagyobb mint a gyári. 22500ft
műanyag nincs már meg.
hátsó lámpa ,sárga indexes 8000,de a piros bura hiányzik
ami az aksit tartja az egyben a levegő box is 8000ft
Üdv
P.
plexi illetve a hátsó lámpa vagy a feletti műanyag elem illetve az akku taaró műanyag elem 2004-es a motorom.

Válaszodat előre is köszönöm.
Nem rossz gép. A bukócső saját gyártmány?
Üdv. Mi is érdekelne. A hirdetésben olvashatod hogy már nem sokk minden van, szóval mit keresel?
Szia árat tudsz küldenni az alkatrészről illetve hol tudom megnézni ?

Válaszodat elöre is köszönöm.
Szia megvan még a tárcsa ? Mi az ára ?
Hello. CBF 500/600 műszerfal , új , 0 km-es ELADÓ !
elérhetőség az adatlapomon.
Szevasztok.
Unokatesóm vett egy 600-as és arra keres most sport dobot! Valakinek esetleg van eladó? Ja db killerrel és E betűvel keres!
Előre is köszi
Sziasztok!

Szeretnék eladni egy szép állapotú CBF műszerfalat. Érdekel valakit?
Tel: nullahathúsz kilenc héthétkettő négynégykilenc
A gépem : http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/226085/HONDA_
CBF_250_.html

Akit érdekel hívjon.
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekelne: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok.Cbf 600 alkatrészek eladok.Már nem sokk minden van.Gyári új olajszűrő 2800ft
Egy 2007 CBF600Nhez szeretne haverom venni.
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy Sportdob amiben venne van a E betűs minősítés újban mennyibe kerülhet?
Az érdekelne hogy melyik márkáé a legolcsóbb.
Sziasztok! Kis félreértés miatt sikerült egy givi M5 platnit beszereznem, viszont nekem M3 kellene. Szóval ha esetleg valakinek pont ilyen kell akkor eladnám vagy M3-as platnira cserélném.
Szép estét mindenkinek.
Keresnék CBF 500- hoz benzincsapot vagy felujító szettet.
Tudtok segíteni?
CBF 125 gyári japán honda idomok.... TELJESEN ÚJAK eladók....10 000per darab.... és hondára való givi doboz..MONOKEY SISTEM.. gyári tartózékaival...10 000ft ért eladó! 30 605 6883
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valami tippetek, honnan tudnék letölteni 2007-es ABS-es CBF1000-hez szerelési kézikönyvet?
Eddig csak fizetőset találtam... Angol, német is jó.
Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv!
Na üdv midnenkinek!

Én is motorvásárlás előtt állok, idétlen kérdéseimmel talán már találkoztatok az üzenőfalon. GS 500-ra gondoltam, viszont abból a 400 ezerből amennyi nekem van nem tudom, megéri e 15-20+ éves motort venni. Aztán megakadt a szemem ezen a típuson, és NAGYON tetszik. Lentebb író kollegához hasonlóan nekem is első motornak kéne, tavasztól - őszig élmény motorozgatásra, főleg a városban. Hosszú túrák kizárva. Mindenki le akar beszélni róla, mert hogy kicsi a teljesítménye, és unalmas, de hát igazából én nem száguldozni akarok, hanem közlekedni, és élvezni a motorozást.
Szia!

Én is variáltam, hogy 250 vagy 5-600, aztán megvettem a CBF250-et, és igen, városon kívül lassú, egy év alatt ki lehet nőni, de városban verhetetlen. Olyan, mint egy 21LE-s bicikli. Mindent meg lehet vele csinálni, mindenhol elfér és városon belül mindenre elég. Szerintem nincs olyan motor, amivel a Hungárián is kényelmesen mész el a sorok közt és az érdi emelkedőn is elég ereje van. El kell dönteni mire van szükséged. Nekem egyelőre a CBF250-re.
A VTR250 lehetne alternatíva, tesztpályán próbálgattam két napig, de azt árban kizártad.

Czega
Igazából már a 250-esről is le akarnak beszélni, mert hogy lassú meg kinövöm meg stb, úgyhogy az alá nem nagyon akarok menni. 4 literig oké a fogyasztás, az autóm jelenleg 10-et eszik :D
Én ajánlom kezdőmotornak, jó és megbízható, egyszerű mint a faék.

De ha főleg városban használnám, akkor egy injektoros 125-ösnek jobban örülnék. A fogyasztását nagyon kicsinek én nem nevezném, 3-3,5 liter körül van. Persze kinek mi számít jónak...
Mennyire ajánlanátok a kis CBF-et első motornak? Jó, megbízható konstrukció? Olyan 400.000 körül keresek motort, tartós használatra, városba főleg, nagyon kis fogyasztással.
Üdv!
Van egy eladó Braking márkájú hátsó hullámos féktárcsám, nagyon baráti áron adom. Horneten használtam 3ezer km-t majd a motort extrák nélkül adtam el így megmaradt. CBR600F-re, CBF1000, CBF500, Hornet stb.
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Szerbusz Szabolcs!
A kuplungkosár van a váltótengelyen amiben a lamellák vannak.Nekem már cseréltek 250-en komplett kuplungot.Igen húzos az ára.Én a régin semmi rendellenességet nem láttam.Még a kuplung kosáron sem.de amiatt kellett cserélni.Csak azt akarom mondani,hogy vigyázz a használt kosárral.Tudom a gyári horror árban van.De nem mindig az olcsóbb az olcsóbb.Remélem sikerül megoldanod reális áron a problémát.Széles útat neked!
Üdvözlettel:Kiss János