Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem , egy tura endúrós guminak , ugyanakkorák a méretei , mint a többinek , csak más a mintája .
Na például. Ahogy nézem, az első sárhányó a "szűk keresztmetszet", a kérdés, hogy az alá mi fér be. Pláne, hogy én raktam még rá ez MZ-s gumi toldatot, hogy érjen is valamit.
Mondjuk , egy túra endúróé ?
Egy gumival kapcsolatos kérdés:
rakott már valaki olyan gumiabroncsot erre a motorra, ami minimális terep-képességgel bír? 99%-ban aszfalton közlekedek, de néha sajnos muszáj egy kis homokon/sáron/fölázott-töltésen/nedves-füvön is keresztülgázolni. Valami enyhén rücskösre gondolok, nem valami nagyon bütykös, ízik-vérig terepgumira...
Csak az az egy akku halt meg ilyen hamar ! Utánna vettem egy olcsót , és avval mentem egész nyáron . Ha még az idei évet is kíbírja , akkor már jobb az ár / érték aránya !
Akkor nekem ott valami a mocival is gyanús! Vagy fesszab.-hiba, vagy valami leszívja?
Hát-hát. 6-7 ezerért veszem bele azokat a vackokat, amik 2 vet bírnak.
Erősen kérdéses, hogy ez bírná-e tovább annyival, mint amennyivel drágább. Persze, egy világ-körüli útra biztos ilyennel mennék
Veszel ilyen adapter kittet és 17-es hidraulika csövet és legyártod!
[url=http://www.twistedthrottle.com/sw-mot]www.twistedthrottle.com/sw-mot...[/url]
Bocs, elbaxtam a képeket!
Sziasztok!
CBF 1000 első kerék eladó. Ár: 40eft. Elérhetőségem az adatlapomon.
Üdv!

2003-as CB900F motorhoz keresek használt oldaldoboz tartót, minél olcsóbban, ha valaki tud ilyet, légyszíves írjon, elég fontos lenne :)

Köszi! :)
Én tavasszal vettem egy Vartát a Devillbe.... 2-azaz KETTŐ hétig bírta ! :(
Ha valóban jót akarsz akkor ezt ajánlom.

http://motoralkatresz.eu/termekek/Yuasa/YTX7L_BS_akkumulator/

Kár hogy a Fazerbe majdnem kétszer ennyibe kerül!
A 9 Ah-akkut az XJ600-ba vettem!
Sajnos mondhatom, hogy a Banner nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket szintén két évig bírta akárcsak egy noném akku.
Most egy 600-as Fazerem van másfél éve vettem abba egy Yuasa akku van, talán még a gyári, de minden esetre elég viseltes a háza.
Tavaly télen elsőre indította a gépet még hónapok után is, de most ősszel ez is bemondta az unalmast, nem tudja a megfelelő indító áramot leadni.
Úgy gondolom tavasszal benevezek egy Vartára.
Szia Mafeco,

ez a 9 Ah-s akku gond nélkül befért, és működik a 250-es CBF-fel?
Hogy vált be így 2-3 év távlatából? Tudsz valami konkrét cikkszámot/típust mondani róla?

Én eddig mindig a belevaló, 6 Ah-s zselés szarokat vettem hozzá, de ezek 2-3 év alatt meg is pusztulnak sajnos. Jó lenne valami tartósabb, picit nagyobb kapacitású, ha befér.
Én is csak ajánlani tudom, nekem is ez van most a gépben és ez is lesz ezentúl is.
Heh, nekem is ETZ-m volt a CsiBeFos előtt, 250-es.
ha már olaj a téma...

ajánlom figyelmetekbe a fuchs silkolene comp4 10w-40-t

XX-be nagyon bevált
Valaki nem tud olyan forrást ahonnan be lehet szerezni CBF1000-hez króm gyűrűket a műszerfal elemeire? Ilyenre gondolok.
Letöltöttem, de ez a CBF600-as leírása magyarul. Néhány dolog jól jöhet persze ebből is. Köszi.
Elvileg kb. 3,8 liter szűrővel együtt.
http://www.olajwebshop.hu//upl...

Ilyen olajat vettem, mennyi mennyiség kell belőle 1 olaj cseréhez?
Szerintem az alább leírtak jók. Repsol, Motul 10W40. Motul-ból az 5100-et használják szerinte sokan, de ha sok pénzed van gondolom a 7100 jobb. Repsol-ról sokhelyen írják, hogy a Honda-val fejlesztették ki közösen. Repsol Sintetico, Sport, Racing, stb. Van egy érzésem, hogy ezeknél az olajoknál nem nagyon lehet különbséget észrevenni majd használat során.
Így igaz. Nem vagyunk mesze egymástól. Megpróbálom letölteni amit kaptam címről hátha sikerül. Majd jelzem ha kölcsön szeretném kérni tőled. Köszi.
Milyen géped volt előtte? Fogyasztásról tudsz mondani valamit? Kíváncsi vagyok nekem mennyi lesz majd.
Sziasztok! 2006-os CBF600-as motoromhoz milyen olajat vegyek, melyik vált be a legjobban?

Gumit most vettem 120/70R17 160/60R17 Michelin Pilot Road 3-t. Róla vélemény? köszi :)