Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Úgy látszik ez gyakori hiba! Nem lesz egyszerű de megpróbálom ha még aktuális hivj (20) 924-3484
Hali van 1 fém rendszám tábla tartóm állítható dőlés szög stb.stb. NEM KÓKÁNY Képet kérésre küldök
SOS! Haver tengerre indult ma az RR-jével, de meghalt a tekercselt generátora! Sürgősen keresünk neki 1 generátort, vagy csak belsőt (tekercset), állítólag a 600RR-é is UA.!? Ha vki tud ilyet Please jelezze! Köszi!
hat ha van akksi a gepben, es utana alacson fordulaton ismet megy, akkor nem hinnem hogy le kellene allnia fordulaton, mert az aksibol kellene kapnia megfelelo feszultseget, meg ha nincs toltes akkor is.... toltsetek fel az akksit, vagy akar kossetek ra egy nagy autoakksit (hogy legyen benne eleg szufla), huzzatok le a fesszabalyozorol a generatorrol jovo csatit, es nezzetek meg ugy mit csinal.
Köszi szépen a rajzokat, nagyon hasznosak lehetnek! A Service-Manualt le tudtam már tölteni, majdnem 600 oldal! A jelenség fordulaton jelentkezik, leáll a vas, vszeg generátor probléma lehet, mert nem tölt fordulaton megfelelően....alacsony a töltési feszültség...rem nem írok nagy hülyeséget, nem az asztalom...a vas pedig a cimbimé...
Hi, van szervizmanual is, de az 100Mb PDF, es nem lehet a kapcsolasi rajzot normalisan latni benne, nem tudom mar honnan toltottem le, de a file neve: CBR1000RRServiceManualHyperlinksOCR.pdf, keress ra google-ben, biztos elohozza...

Mi a kerdes, hatha tudok segiteni, nekem mar ugy is kisse at kellett bogarasznom, mert nem gyari muszerfalat kotottem be az enyemen...
Honda nap rulez volt
Sziasztok! Please Help! Kérem aki tud az interneten '05-ös RR-hez részletes szervíz leírást (kapcsolási rajzokkal stb.), az írja már ide hol lehet ilyet találni a neten, vagy ha netán vkinek megvan PDF-ben pl., elküldhetné nekem! Köszi előre is!
okés!Akkor majd jelzek Neked!Az RR-t most vettem meg június 16.-án!De mihelyt kihevertem érdekelne valami pályagép,mert öszintén BÈBY-m sajnálnám a kavicságyban...
Nekem 4 db utazik törött (EZEK ELADVA) még 10 db-ot veszek, persze az igazi az lenne ha egy 20 feet container-t megtudnék tölteni.

ON
le persze...csak rendesen tátogj
Nehéz volt elhinni hogy "csak" annyi...Kár hogy olyan messze van mert jó lenne kiugrani,aztán hozni egy kontiner gépet..Nézegettem itt svájcban de itt ami még nem roncs annak megkérik az árát!Most amúgy egy krosszmotort szeretnék még az RR mellé...Hogy minek?Hát...csak...nem tom...gyüjtö vagyok
1 USD 163 Ft mai napon az MKB-nál ennyiért váltotta amikor utaltam tegnap....

ON
130ezer
nem vagyok otthon dollárban de végül is ugyan annyi mint a frank...6-9ft különbség!
Nyolcszáz olvasd le a számról.
800$ ?
akkor 200ropi....kb...
ne bazzzzzz át!
Mi? a törött moci konténerben? 8.00.- USD-ért jön East Cost-rol Bp-ig
[O04Nem vagy TE semmi figura az biztos...Respekt!Amúgy hazaszállítás USA-ából mennyi lenne kb?Olyan 300000Ft körül hallottam...Lehetséges az?
5.000. - USD volt
A minőségre már gyermekkorban rá kell vezetni a gyermekeinket
hát lehet...de tényleg elég döglött a fórum!
Jah Alex amúgy király a pályamotorod...mennyiért szórták?/persze csak ha szabad megkérdezni!
Egy haver hozott rengeteg "eldobott mocit "USA-bol...megérte!
Üdv!
Naon döglött ez a topik ahogy a forgalmát nézem 1000 RR tulajdonosok "felgumipokozták magumkat a nyeregbe"
Hát azt nem...