Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezdőnek kismotor való nem 600-as sportgép. Kicsit érdekesen gondolkodsz a témáról. Autópályán kívül sehol nem marad le utcán a 600 az 1000-esektől. Ki mihez van szokva.
Szevasztok!
Van egy eladó Honda CBR 900RR-ünk,tip-top,csili-vili, minden mi szem-szájnak ingere!
info:
WWW.ELADOMOTOROK.CJB.HU (A yamaha már elkelt)
Ave!
Igen, igen, csak nem vettem gagyit..
Hogy mennyire szép motrod van irigyellek Grat hozzá
én a 600RR-t probáltam ki. nem jött be. Tul kicsi, hozzém képest. vagyok 93 kg. az előző gépem egy 750-es Gixxer volt. mosmteg ugye a Repsol. hát én az ilyen nagyobb testű masinákhoz vagyok szokva. nekem ez a 600, "túl kezes" volt. meg nem voltam elájulva az erejétől sem. mindenki mondja,hogy ezek a mai 600-asok.. hát. jo meg minden. de csak igy bohockodni, meg pályára. utcára nem vennék. megterhelő lenne neki egy nagyobb túra, egy komolyabb tempoval. 212ig huzattam ugyan, de szerintem ez kezdőknek valo. nem fikázom. mert jol eltalált gép, nagyon könnyű vele fordulni(lassu temponál főleg) pörgős, jol visszajelez az utrol, és extra sportos ülűhelyzete van. féke kitűnő, és 12 ezer felett befosás van. akkor robban igazán a gép. ha jol figyeltem meg :D ja és sokkal dögösebb hangja van mint az uj 1000-esnek. szerintem legalábbis. viszont 2. személyt nem vinnék vele, azon az "ülésen" :D
Nem, Berlintol nem messze egy Honda kereskedesben, de Roadshow volt az is :)
Es neked hogy tetszet?
j76
Hol probáltad? csak nem a fóti cora mellett ahol nyilt hétvége volt? mert akkor ugyanott csaapttunk :)
Hetvegen kiprobaltam az uj 1000-est.
Nagyon jo a gep. Iranyithatosag, fordulekonysag eszmeletlenul jo, a gyari futomu a puhasaga mellett is nagyon homogen, joindulatu. Motorjarol keszi, huz huz huz, es a gazkezelese eszmeletlenul finom kijavitottak tokeletesen a korabbi (az enyemnel is meglevo) kisse ideges gazreakciokat. Es a rovidsege miatt kis huplikon is elemelei az elejet ha az ember huzza a gazt, nagyon nagy Fun vele menni :D. A feke olyan, hogy az elejen nincs hatarozott nyomaspont olyan semmilyen visszajelzese nincs, de utana nincs gond a fekerovel harap is rendesen es utana klemenyebb fekeknel jol adagolhato. Talan ez votl az egyetlen "negativum". Ranezesre a motor szepen kidolgozott sehol nicnsenek csovek felesleges csavarokat se latni sehol nagyon kompakt a gep. Akik mar megvettek innen a forumrol csak megerositeni tudom jol valasztottatok :D.
elado dunlop sportmax d208gp párban 190/50 120/70 55e ft t:20 585 4031
Nagyon szép!
Hello mindenki!
Sikerült átvennem a gépezetet! Örömmel irom, hogy megvan és már 200km-t beletettem :D igy melo mellett.. :) tettem fel képeket.
Sikerült megtudnom mi történt. Kihajtottak a motoros elé. Srác jobb oldala összetört. Kar, váll, áll, stb. Kórházban van.
Nem tudtok valami bővebb infót a tegnapi csepeli motoros balesetről? Fekete-szürke 1000RR Yoshi kupufogóval..
Olyan 16 óra körül volt a baleset a Rákóczi Ferenc úton (csepelről kivezető).
Neten eddig semmit nem találtam..
Egy ismerosom cbr-e padon allitjak, egy reszleges HRC kit van benne, 180 paci lett kereken

http://www.evisor.tv/tv/werkst...
Köszönöm!
Nem tudom pont kinél van, de vagy Dani, vagy a Miller veszi majd fel. Ez a céges Danger mobil.
ő most Mille?
A 07-es 600RR-en is hasonló, konzolos bukógombám van, ValerMoto gyártmányú. A 06-oson még vágni kellett volna...
20/532-6437
elérhetőséget tudtok adni Dannyboyhoz, vagy Milléhez?
köszi srácok a segitséget!
Valamiért nem jó a link!
De akkor képekben!
ez szerintem vágás nélküli megoldás
Kérdezd meg a MilleRR-t, vagy Dannyboyt!
nekem aztmondták a szalonba, hogy nemlehet másképp megoldani ezt a gombáztatást. és nem szivesen vágatom meg a Repsolt.. nemtudnak szerezni hozzá, olyan gombát aminek van tartoja.