Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvettelek Skype-ra!
ilyenkor merre vagy?
Nekem van ..az áfa és a regadó sem érint.....
Vagy ilyet....

yoshimura slip on
Bocs igazad van vámot akartam írni, de annyi mindent kell már fizetnem hogy keverem néha!
Én nem így tudom! Van vámos ismerős aki ezzel foglalkozik és tőle tudom, hogy minden esetben kell fizetni 6% vámot és a termék besorolása szerint valamennyi áfát! Sőt még aki hazaköltözik annak is csak a vámot engedik el, ha tudja bizonyítani a cuccokra, hogy 3 hónapnál régebben a tulajdonában volt az USA-ban!
Talán, akkor nem kell fizetni semmit, ha mint adomány érkezik az országba, de ezt nem mondom biztosra! Csak egyháznak és alapítványoknak adományozhatsz, azoknak meg kicsit hülyén jönne le a motoralkatrész mint adomány!
De még keresem a kiskaput és ha megtalálom, akkor máris veszem az ebay-en!
akirayanagawa@freemail.hu
Reg. adó helyett vámot akartál írni sztem...ha ráíratod, hogy ajándék, vagy hogy 200$ alatti érték, akkor állítólag se ÁFA-t, se vámot nem kell fizetni! Mi is az ebayt néztük ki, csak sajna nincs az ebayemen Paypall....
Megvárom, hogy jöjjön a haverom, és felhívunk! Köszi előre is!
Gratulálok, nagyon jó vétel! Főleg ha tényleg nem volt törve, és csak az esztétika miatt matricázta!
Sziasztok

Aron alul surgosen elado egy 2006-os 1000 RR.
2.050.000 Ft
http://www.hasznaltauto.hu/142...

06-30-250-60-98
Én most készülök az USA-ból rendelni és ha összejön az hogy úgy be tudjuk hozni úgy, hogy nem kell regadót és Áfa-t fizetni, akkor Én rendelek egyet! kb. 70.000.- ből megvan az acél Yoshi! Ha nem siet és érdekli írj mailt és mondom a részleteket!
Ha nem akkor nekem is marad a 105-ös megoldás a quadcenterből!
Én innen vettem a 2007-re amit azóta eladtam...

Yoshimura slip on

Keress meg és elmondom a részleteket 06309442704
A motor olaszból jött és 1.500.000.- HUF-ba került!
Az ár papírmunka és regadó nélkül értendő!
Szia! Havernak most készülünk a "05-ös Repsoljára Slip-on-t venni, te melyiket vetted, és honnan? Fotó esetleg? RS-5? Ha vkinek van Slip-on-ja 1000RR-re ("04-"05), jelezze! Előre is köszi!
Ez gyönyörű szép motor! Tényleg nem gyári, de kép alapján is nagyon egyben van a vas! A vételár publikus?
105.000.-éet vettem.
Amerikai. Nincsen benne E.-betü
Olyat szól hogy be............arsz.
135.000.- érte lett volna karbon is
de nekem ez jobban tetszett+jobban is
néz ki a motoromon.
Küldj majd egy e-mailt nekem azt visszaírom a címet.
maxxtro11@freemail.hu
Hát reméltem is hogy nem kell hozzápiszkálni az elektronikához!
Más!
Ha megkérdezhetem honnét és mennyiért szerezted a Yosi-t?
Én is ezt akarok venni!
Köszi!
Nem kell semmit elvagni.
Szia!

Én most rakattam fel egy Yoshi dobot.
A szelepet kikötötték, de nem tudok róla
hogy bármiféle kábelt elvágtak volna.
Ha ez segít?.
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, mégpedig 1000RR-en kipufogó cserével kapcsolatban!
Azt a bizonyos szelepet ki kell iktatni! Ez eddig rendben is van!
De hallottam olyat hogy valami vezetéket is el kell csípni az elektronikában, hogy minden okés legyen!
Mint teljesen írástudatlannak, kérlek mondjátok el mit kell csinálni, hogy tuti legyen!
Köszi!
Te vagy a 2. tulaj és gyöngyösről vetted?
Maxxtro11!

Írj egy e-mailt és adok egy telefonszámot ahol korrekt áron kapsz tükröt az RR-re.
(címem az adatlapomon)

üdv.
Nagyon szép!
Ha valakit érdekel Horvátba túra irjon a tamas.jakab8@gmail.com-ra és leírom neki a részleteket!