Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali.
gyerekes hétvége.... nem tudok menni sajna...viszont szerdán voltam , izomlázam is van...
Eladó csúszókuplung CBR 1000 RR-re. Évárat: 2005-ig.
Hali

Vasárnap délután H ring?

Csá

Attila
Teszteket olvashatsz bármelyik szaklapban. Én SP-2-ről ültem át és még attól is fényévekre van pozitív értelemben.
Sziasztok irna nekem valaki a 2007-es cbr 1000 rr-röl egy pár sort kawa z750 volt idáig
Szevasztok!

Keresek törött 954-est. Váz ne legyen sérült, futómű minimálisan lehet sérült, meg lehetőleg ne legyen a motorja szénné hajtva. Szín évjárat futott km kopó alkatrész állapot TÖKMINDEGY.

A számom 06306360651

Ugyanitt van egy eladó K1-es GSX-R 1000-res tökéletes állapotban.
Sziasztok,

mivel kisse ramentem a biztonsagra, (egyel tobbet vettem mint kellene... )
eladnam az alabbi 2004-05-os CBR1000RR palyaidomot, utcan is hasznalhato dupla projektoros vilagitassal.
Szia
....kint voltam délelőtt(mert amúgy is arra volt dolgom)kocsival, meg nézni a körülményeket,de mivel tőlünk senki nem akart a nagy szél miatt, hát én is ez mellet voksoltam....bocsi
de jövő héten pénteken megyünk...
Hali

Nem esett! Nem jöttél?

Attila
.....oké akkor kint talizunk , ha nem esik...
Hali

Ha nem esik, kinn találkozunk.

Hali.

Mi délután megyünk.
Szia Attila!
....nagyon úgy nézki, hogy esni fog az esső....nem kicsit...és akkó nem..amúgy igen
Hali

Szerdán jössz a Hringre?

Attila
......vagy jól csinálok valamit, vagy el sem kezdem.......
.......lehet én azért nem ismerem mert én nem csinálok semmit szarul4(?)
Tegnap voltam egy ilyen ingyenes motorostréningen kb mint amit a hringen is rendőrök kezdeményeztek és nagyon sok érdekes dolgot tanultam...pedig én is 9 éves koromban kezdtem mocizni...
ha valaki tudatosan motorozik akkor nagyon sokat tud fejlődni, ha meg csak húzza a gázt akkor nagyon lassan vagy szinte semmit. Szerintem. ;)
Van egy ilyen mondás amúgy, hogy egy életen keresztül is lehet valamit szarul csinálni. :D
jesszusom, te ilyen öreg vagy?
....bocsi, csak azt szeretném még hozzá fűzni, hogy régebb óta mocizok mint Te megszülettél....
Tereljük mostmár szerintem a témát... minden el lett mondva.
Tegnap végre tudtam menni egy keveset a mocival! Igaz rendszám nélkül, mert sajna még a papírok intézése folyamatban!
Nagyon állat!
A 929 is ment de ez....
ebbe most nem rángatsz bele már beöltöztem, mindjárt indulok , nincs időm se általánosításokra, se butaságokra, amik még a barátaimat is sértik... alaptalanul (ez nyilván nem neked szólt)
nem tudom mi a f*sznak nézed a közutat... versenypályának... teljesen úgy beszélsz mintha rohadtul az lenne a lényeg, hogy Te el tudsz e menni valaki mellett vagy sem... lehet elmész 20x aztán egyszer game over és majd csak a tolókocsival vagánykodhatsz (erre ne kerüljön sor)... azért jó lenne felfogni, hogy ez az élet nevü játék piszok kemény és rohadtul nincs savegame
öhm T