Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a tieden nem is látszik a Repsolos matrica...
Új sressz elleni gyógyszert hoztak forgalomba
A Repsol Hondának van egy ilyen hatása az emberre Dr House-nak is azért van akkora arca
most olvasd vissza ezt a hozzászólásod, meg az előzőeket, aztán meglátod, mi a különbség...
hát én nagyon nem igy akartam leirni magam.. ha hiszitek ha nem, én elég szerény is avgyok. abszolut nem vagyok nagyra magammal, tudom magamrol mit tudok mit nem. átéltem énis pár szar helyzetet mind motoron, mind a privát életben. és nagyon nem tartozom a mai fiatalsághoz. nem szeretem hogy engem is ezekhez a mai fiatalokhoz hasonlit, mert nem vagyok olyan. nem vagyok az a tipus aki megveszi a motort én vagyok a fasza legény csajok előtt gizdulunk aztán perec. 6 év alatt egy balesetem se volt, csak mikor crossoztam, ezt le is kopogom. és itt most nem nagymenőzök, de volt nekemis pár életveszélyes helyzetem. nah mindegy nem ragozom. és nem azt mondtam, hogy első motornak jo a 600RR hanem, hogy első nagymotornak. aki sportmotorozni akar annak a 600 nagyon jo megtanulni. mert szerintem aki motorozott már annak egy 400-as nem nagy élmény, és azok közt valoszinű valami régebbi is van.. ezáltal a 600. igy gondoltam a "kezdőknek" szöveget.de ugyanakkor szerintem nem olyan vad, hogy azon tanuljon meg valaki motorozni. nah mindegy.
Ahoj!
nézd, én ebbe nem fogok belefolyni... nem ítélkeztek feletted, de bizony írtál olyat is a soraid között, amire még nekem is kinyílt a bicska a zsebemben...
ne haragudj, de tipikusan azt a képet mutatod, amikor a még éretlen, felelőtlen nyikhaj annyira kemény, hogy ő majd aztán megmutatja a "nagyoknak", hogy mi merre hány kiló... ...lehet, hogy a valóságban nem ilyen vagy, esetleg nem így szántad, amit leírtál, de csak ez jött le...
...az "idősebbek" már lényegesen megfontoltabbak és nagyobb a felelősségtudatuk... én csak azt kívánom, hogy ne essen semmi bajod, amíg te is így fogod majd látni...
Zseby. kitérnék itt arra, hogy ők mi alapján itélkeznek velem szembe ha nem ismernek?
egyébként meg mi alapján ítélkezel olyan emberek felett, akiket nem is ismersz?
szerintem egy picit higgadj le...
a vitátokba nem kívánok belefolyni, de azért szerintem annyit megtehetsz, hogy kicsit nagyobb tisztelettel fordulsz a többiek felé... pláne, ha van köztük olyan is, aki majdnem kétszer annyi idős, mint te...
elhiheted, hogy egyáltalán nem rossz szándékból írnak neked ide bármit is... ha meg valaki annyi ideje motorozik, mint amennyi idős te magad vagy, akkor lehet, hogy érdemes figyelni rá...
ne az legyen az elsődleges, hogy mindenáron rákontrázol arra, amit a többiek mondanak vagy írnak... azzal nem jutsz előbbre... vitatkozni csak értelmesen és érvekkel lehet, az összes többi csak szidkozódás meg veszekedés...
...és attól, hogy X-nek és Y-nak eltér a véleménye, még lehetnek haverok, sőt barátok is...
Csalódtál? Ugyan miért? Mert nem értek veled egyet? Talán csak nem tilos? Egyébként én nem mondta, hogy szarul vagy, hogy durván mész csak amit mondtál az nem állja meg a helyét. (Szerintem)
Amúgy meg sosem motoroztunk együtt így nem tudom, hogy mész. De mint az előbb is leírtam nem a motorozási stílusodat vagy a tudásodat minősítettem. Csak annyit mondtam, hogy a 600RR nem kezdőmotor meg, hogy a tehetség nem pótolhatja a rutint a közúti forgalomban. Ennyi.
ja csak még annyit füznék hozzá, hogy pont TI. Ti nevezitek magatokat motorosnak, holott pont TI vagytok azok akik csak intenek a másik motorosnak, de ha látod hogy szarba van az utszélén egy motoros,legyen az simson MZ akármi pont leszarjátok és huztok tovább. szoval erről ennyit.akinek nem inge.... na cső a motorozás nem erről szól, hogy ugatom a másikat hogy mi a f@sznak vesz 20 évesen 1000-es motort. de lehet az a 20 éves jobban megy mint TE mentél 20 évesen, nem? és a jobban az nem azt jelenti, hogy 500m-en kihuzta 300km/h-ig. nah jo mindegy. leszarom már ezt az egészet. tökre jo lett volna ilyen nagy túrákba részt venni, meg ilyenekbe. de már leszarom. nézek itt helyben valami embereket.
nem kell engem oltogatni, jo? nem azért irtam ide ezt. én láttam már 10 éve motorozo motorost aki ugy bánizik mint aki most ül először nagymotoron. a pofám meg nem nagy. és képzeld el elfért a 600-ason is. és nem azért jöttem ide illete irtam, hogy ellenfeleket keressek magamnak, hogy ki TUD motorozni és ki nem. énis tudok motorozni.lehet nem ugy mint TI, de 6 éve kezdtem el, és nem 1000ccm-en, hanem 50-es simson, 150 MZ, 250 honda stb.. szova nem kéne leugatni másokat. azért mert fiatal vagyok pláne nem kéne. és most nagy volt a pofám. most mondhatjátok. de kurvára nem birom az olyan embereket akik igy látatlanba leugatnak másokat. igen nem tudok még lehet ugy menni, mint itt egyes emberek. naés? ti szartáto a spanyol viaszt mert TI 3 hét alatt lenulláztok egy koptatot? hűűű áh. na jo ide se irok többet. azthittem lesznek itt joarcok. akik majd hivnak motorozgatni, nem versenyezni.
DDT benned meg csalodtam. gixxer forumon mintha nem tudnál rolam eleget. hogy hogyan is közlekedem. na mindegy. cső
ez OK, csak szerintem a többiek nem azon akadtak fenn, hogy 600 vagy 1000, hanem a gondolkodásmódon... ...én meg inkább nem kommentálnék egy-két dolgot

neked meg:
Hy, én nagyjából értem mire gondol motorosmanó. Én is inkább az 1000RR-t választanám és nem azért mert ki tudom motorzni bármelyik kisebbet is hanem mert a 600-as nekem nyomatékszegény.....
Mondjuk mióta kipróbáltam az új 600RR-t kezdek máshogy gondolkodni...
Amit nem 1000ccm-es motorral kell megszerezni.(Meg nem is 600-al). Há mé most nem ez a trendi ? Mondjuk amikor Én kezdtem hát ....nem kisebb mocival kezdtem ezért nem is vagyok rutinos.. De egyetértek veled.
Ott a pont Tomiboy, Ott a pont ddt500, Ott a pont Chris. Én már csak annyit mondok. Ez van srácok...
Nem lehetséges, hogy az arcod nem fért el a 600rr en? mert akkor tök min1 milyen gépre ülsz...

A másik dolog én csak azt a szép repsolt fogom sajnálni... és respect a családnak.
Éppen az volna a lényeg, hogy az érzék szart sem ér az utcán. Lehet, hogy valaki Rossi-féle tehetségel van megáldva és élete első pályanapján 2.00-megy a Hringen de attól függetlenül nem fog tudni 20m alatt megállni 100-ról. A közúti forgalomhoz rutin kell. Amit nem 1000ccm-es motorral kell megszerezni.(Meg nem is 600-al).
Sziasztok.2001-es 929RR-hez keresek piros tankot,kék jobbos hasidomot sérülésmenteset.A kép a mociról.Köszi.
"...érzék kérdése..."

Szerintem nagyon sok szituáció van motorozás közben , amit csak sok sok vezetéssel lehet eredményesen
le kezelni....Persze sokat számít az érzék csak sokan ezt össze keverik a tudással....senki nem születik úgy hogy tud!Ha Te azt gondolod hogy az érzékedből kiindulva tudsz,akkor nem minket vágsz át , hanem saját magadat! Az egy jó dolog ha van érzéked(bár ha ezt valaki magáról vallja és nem másoktól hallani akkor nem is igaz),de ez nem egyenlő a gyakorlattal(=tudás)egyszerűen mi régi motorosok rutinnak hívjuk.Én úgy gondolom hogy vegyél visssza addig, amig a nagy büszkeséged miatt nehogy valami bajod legyen az utakon. Nem rosz indulatból mondom, de tényleg az ilyen ifjú harcosok szoktak elszállni mert azt hiszi tud.Bármikor ki próbálhatjuk melyikönk TUD.
ezt nem jelenteném ki, hogy kezdőnek kismotor valo. van némelyik kezdő aki keményebben koptatja az aszfaltot mint aki már évek ota nyomja. ez érzék kérdése. szerintem. de ezt ne vitassuk. akinek van esze, és érzéke a motorozáshoz, az fog is tudni motorozni.
ez az én véleményem.
lehet cáfolni.