Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia
valami olcsó ülés púpot nem lehet ott kapni az én mocimra?
Szia! Canadából vettem, valakinek... szinte minden Japán sportmotor márkára gyártják ezeket a műremekeket.
Szeva Alex...Nagyon király cuccok...hol merre és mennyiért lehet Öket kapni?USA-ban vetted?Brutál jól néz ki,érdekelne..Széles utat!Üdv!
Vettem 08 1000 RR a luimoto-tól bőr ülléseket, szinesek nagyon igényes cuccaik vannak
Jó éjt kollégák, megyek alzom egyet hogy holnap ne keljen korán kelni - jaj ez igy milyen értelmes
igen az is tetszett nekem is.......
Én talán még a tiszta feketét vettem volna, az még tetszett.
most néztem ,eddig nem
okés megnéztem a képeid!Én gondolkodtam a fehér-fekete meg a piros-fekete között...és a piros nyert!
Igen megvagyok elégedve vele, idáig nem csalódtam benne.
Bordo-Fekete, Te nem nézed az adatlapmat ? Ha nevemre kattintasz ott van minden info..
is-is
Svájc és Magyarország!Luzern és Sopron!
Milyen színü a géped?Meg vagy elégedve vele TE is?
Te merre nyomulsz itthon?
Jahh én is kaptam levelet hogy valami bilincset cserélnének vagy mit mert eltörik...
biztos Mindenki most viszi vissza az RR-t!Alex USA-ban is visszahíták a 08-as 1000RR-t?Mert itthon a vizvezeték csavarját kicserélik mert túl kicsi....hmmm_ Szval viszem vissza majd,ha megjön a csavar! Üdv széles utat!
Mi a helyzet Ezredes tulajok nagyon pang ez a topik vagy mindenki nyaral
Már attól függ ki merre? Én Bp.-n illetve USA de az adatlapomon minden rajta van...
merre fele laktok?
Érdekes konszepsziooon: :))) ahogy a Francia mondaná ha igy mondja
Jahh, ez mindig igy van ... ha túráról van szó akkor pedig mindig másik klubbal turázom valamiért. Most egy kicsit pang itt a dolog.
Ez nem így van ,csak sokan a Busa rovatba irogat !
Látom nagyon uborka szezon van...
Köszi szépen, már tárgytalan!
Hello! Indexem van ha még aktuális!