Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh ez komoly? Állítani is kell rajta, vagy csak ellenőrizni?
Hello!
1000RR-nél 24000 -ként kell hézagot állítani.
Egyenlőre nem, de nagyon birizgálja a fantáziámat.
Lecseréled?
Hello tulajok!
Nézegettem a hirdetéseket, és megütötte valami a szemem az egyik hirdetésnél. Mégpedig hogy nagy szervíz és szelephézag állítás után..... Mennyire jellemző hogy elmászik a szelephézag, illetve mennyi km után?
Október 8-án Honda Cbr RR találkozó lesz a Kakucsringen. Az idő napos lesz 20 fok körüli eső nélkül. Mindenki várunk szeretettel.
mit jelent az hogy "Fireblade"

Tűzpenge szó szerinti forditásban!
Helló mindeki 1000rr oldal idomok ekeidom részével eladóak 30eft-ért jó állapotúak.
Sziasztok mit jelent az hogy "Fireblade" --Honda CBR1000RR Fireblade
Honda CBR1000RR 4Ever
Mennyit kérsz érte?
Hi, nekem van 2 (de csak az egyik elado... )

lampaval vagy lampa nelkul erdekel?

elerhetosegem az adatlapon...

udv,
N.
Hol vagytok tűzpengép téli álmot alszotok már is?,
2004 2005-ös 1000RR pályaidom érdekelne
Szia engem érdekelne a pályaidom. Mennyibe fájna ez nekem?
.....én őszit....
Mi van mindenki téli álmot alszik
Ja, és ha valakinek esetleg 2006-2007-es 1000RR-je van és kell hozzá bubis sötét plexi, vagy Arrow slip-on, akkor szóljon...ócccsóóó...:)
Sziasztok!

RR :Race Replica
Nem lehetne esetleg Road Racing?De végül is tök mindegy ezt a nevet adta neki annó 1992-ben Soichiro Honda bácsi,és azóta ez a név Motortörténelmet írt!De amúgy ezt nem értem...az Autómániában amikor a Fireblade tesztje volt ott is elöször azt kérdezte a riporter,mit jelent az a CBR...ez olyan mintha megkérdeznéd töle TE Géza mit jelent az a Géza?Kit érdekel!?Oké olyan,hogy HRC Honda Racing Corporation...azt mindenki ismeri...vagy akár nem...De nekem a CBR-1000RR az egyszerüen a motorom neve...és a legjobb gépé egyben/számomra/bár itt talán írhatom ezt,mivel ez egy Honda fórum!

Széles utat Mindenkinek!
Jah és Alex...tényleg nem lehet mit mondani...NR 1...gyönyörüüüüüüüüüüüü...

U.I.: Mit szóltok az ABS-es verzióhoz?Szerintetek mennyi súly növekedéssel fog járni?Lesz-e vajon annyival jobb a fék,hogy megéri?És elcserélnétek-e?
"Rohanó Ruhafogas"
Vagy X is ..
Semmit az égegyadta világon. Esetleg utalás a motor sportos mivoltára. De ennyi erővel lehetne sima R is.
Gyönyörü, csodaszép, mit mondhatnék még..... 2008 FIREBLADE
Sziasztok jó estét!

Lenne egy hülye kérdésem, nem igazán értek a motorokhoz és nem tudom mit jelet az "RR"?
Valaki elmondaná, előre is köszönöm!:D
Komplett rendszer, vagy csak dobok?
Mennyibe kerül?
Én még nem hallottam busán sportdobot szólni...

Bár nekem is sport rendszer van a gépen, de nem elég hangos...