Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne hülyülj már!
Miért mibe fáj egy láncvezető?
Aha! így már érthető!
olvass vissza .... Többünknek át van(volt) alakítva

Lsl befogok hornet kormány
minden tyukbél megfelelő hosszúságú az átalakításhoz
Reggel a posta gondjaira bíztam a terméket
Sziasztok! Üdvözlök mindenkit. Ha megengeditek, elmondom, hogy én is büszke XX tulajdonsa lettem. A motor szuper állapotnak örvend, sikerült egy 1998-as 15.000km-es szervízkönyves motort vennem. Hihetetlen, de igaz. :)) Németo.-ban még mindig lehet kincsekre lelni.
Lenne egy kérdésem hozzátok, szeretném túrásítani egy picit, másik kormánnyal, (Rizoma,LSL...)de nemtom hogy a bowdenek elég hosszúak-e hozzá?
Válaszokat előre is köszönöm.
Super várom
Teljesen új, motoron nem volt még, ebayen vettem, csak nem teljesen ilyet szeretnék.
Ok. elüűdöm Sms-ben a címem,újszerűnek tűnik,ha 2000ft_ért odaadod akkor 4000 körül lesz az ára ha meg jön postán nekem így tökéletes, elöre is köszi
Persze, megoldható, keress telefonon, adatlapomon a szám.
Nagyobb szélvédelem, 130-ig nekem a plexit se csukta le a szél, bár én inkább széles vagyok, mint magas
XXBajker engem érdekelne a plexi, az enyémen még gyári van ,gondolom nagyobb szélvédelmet ad? elküldöd postán?
Mivel olcsóbb volt így, mint egy láncvezető lett volna. Mi ezzel a baj?
Én azért még említhetem attól, nem?
Ezt én írtam. Bocs lehet félre érthető vólt, de én azt írtam:"helyére bekötve töltöm az aksit, egy csatlakozón keresztűl"
Mármint az aksi van a helyén, és ezen van a csatlakozó, ami egy biztosítékal van védve.
Tehát nem a feszszabályzóra van kötve.
Remélem kibogoztam
A láncvezető miatt vettél egy lengővillát?????????????
Tudsz élni!
Tudom jó anyag lehet,adjak belőle neked is!
Hagyjuk már ezt a számítógépesdit!
Egy szóval se említettem azt!
Ti meg kapaszkodtok bele mintha az életetek függne tőle!
Ebben igazad van! Csak a csatlakoztatás módjával nem értek egyet!
Te írtad: "feszabályzó helyére kötni az akksit" ?
Szintén eladó double bubble víztiszta plexi. Kínai, szóval eredeti
Legyen 2.000 Ft
Uraim, eladó egy XX lengővilla, megvettem, de végül nem kellett róla a láncvezető műanyag. A láncfeszesség állító nincs már rajta.
Legyen 5.000 Ft
Rajta vagyok a témán. Ha élére állok már alig látszom
Amúgy meg mit szívtál? Mikor láttál engem így közlekedni a tükrödben?
Hoppá hoppá ebből látszik hogy figyelek. Megy ez nekem.
Megfelelő töltővel nem. A régebbi, hagyományos típusúval szét tudod küldeni a számítógépet (ECM)
Inkább csak szintentartásról van szó.
Nem egy lemerűlt aksi feltöltéséről.
Rejt veszélyt egy ilyen töltés szerinted?
Modern töltők kifejezetten alkalmasak beszerelt állapotban töltésre, nem vágják haza a számítógépet. Pl. CTEK gyárt ilyet