Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod az a baj,hogy ezek az emberek nap mint nap közlekednek is!
Kölyök!
Ez most komoly?
Nézd már a dátumot!
Engedd el!
Már nem él a dolog! illetve sok a probléma a minőséggel,mióta nem lehet benne azbeszt!
Sziasztok.

Nincs véletlen valakinek eladó gyári kipufogója és hátsó kapaszkodója?

Előre is köszönöm!
Az mindegy, csak legyen annyiért
2007-es hozzászólás
Már fel is zörögtem a Szallerbeck-et most várom hogy visszahívjanak
Milka az a vezérmű lánc feszítő dolog ha nem humornak írtad engem is érdekelne. Én mindenhol csak 26-28.000-ért láttam feszítőt. Mondjuk automata kéne nekem semmi kedvem a manuálissal szarakodni.
A fékbetét 890 Ft-ért meg túl szép hogy igaz legyen. Annál maradok a már korábban megírt típusnál.
Szia Milka! Érdeklődni szeretnék a fékbetét felújítása után! 13.-kerben hol ? Vagy kaphatnék egy telefonszámot amin tudok érdeklődni ?? Köszönöm!!!! Szia!
Arra a két napra, amíg hó van, nem érdemes szöggel kirakni a gumit... Van
Nosza
Van egy Krisztina nevű hölgy...Ő és a címborái...a másik verda valmi sport vas,szoktak így dübörögni télen..
A hőlgy DL 650 csinálja
Már régen nem hallottam felőlle...hogy oszt most mi van...neem toom...
Azért egy ilyet kipróbálnék.
Arról nem is beszélve hogy télen mikor leteszem a malacot és hirtelen átülök egy jóindulattal működő dízelbe akkor a kedvem is alább hagy (1 hete tankoltam a Ford-ot azóta 102 Km-t mentem vele) ilyenkor a fogyasztási adatoknak hála a fennmaradó forintokat rálocsolhatom a malacra :-) (100Km/4,2 l). Mert mindenki addig nyújtózkodik míg a takaró ér. :-)
A kis mocival, (125) én is nyomom télen. De a malacot nem merném kivinni.
Egy alkalommal reggel elmentem a kicsivel melóba +2fok. Délutánra esett kb 5centi hó.
Míg hazaértem 2x döntöttem le lábtartóig.
Ahol összetaposták úgy csúszott hogy gyalog nem nagyon lehetett menni.
Nem is attól paráztam hogy én megcsúszom, hanem a szembejövő versenyző aki ugyan úgy tólta a kocsijának.
Így elismerésem azoknak akinek egy 200kg+os motort nem okoz gondot Havas úton terelgeti.
Tavaly azaz idén én is kint voltam már Január 28.-án az utakon. Bár én a hótól jégtől félek mint a tűztől. Amíg az van addig a motor csak az ablakon keresztül nézheti meg a tájat.
Pár éve én is toltam februártól.
Hát én...mindig
Persze nem most...de volt olyan 5-6 évem,hogy csak azzal jártam,télen-nyáron...ha esett...ha nem
De lehet én is öregszem

Ja..ez a szerepe.
Tavaly óta használok Forcefield aláöltözőt. Korábban Helly Hansen volt, de szerintem ez jobb. Nyáron mikor leveszem a bőrdzsekit, rendesen érzem, ahogyan aktívan párologtat :-) Két hónapja vettem meg a Forcefield Pro Pants nevű cuccot, ami lényegében egy aláöltöző jó sok protektorral (kivehető, illetve vastagságuk a több réteg miatt tetszés szerint változtatható) - farmer alá (egy számmal nagyobb kell a protektorok miatt), ezer fokba ideális ;-)
Téli nekem sincs, 15 fok alatt nem nagyon megyek sehova :)
Nem téli aláöltözöről van szó

BeCool™ alapú, poliamid szálas technikai aláöltöző, “AIR FLOW CONTROL" funkcióval, amely segít a testhőmérsékletet egyenletes szinten tartani sport és szabadidős tevékenység közben függetlenül a külső hőmérséklettől;
melegben nedvességeltávolító, a keletkezett izzadtságot elvezeti az anyag külső felületére, a testet szárazon tartja, így biztosítja a komfortérzetet;
kiképzéséből fakadóan diffúziós felülete négyszerese a pamuténak és jellemzően kétszerese a többi hasonló anyagnak, így az izzadtság elvezetésével hatékonyabban hűti a testet;
hidegben, mivel szorosan illeszkedik használója testéhez, megakadályozza a túlzott hőleadást, a testet melegen tartja

Sokszor teszteltem már...és 4-5 napot símán bír..szagmentesen,stb...
De ha kimosom,akkor egy túrán este,reggelre símán száraz...ha sátras a búli a sátorra teritve ( időjárás fűggő ) pikk-pakk meg szárad
Csak ebbe tolom..plusszba és mínuszba is,csak van nyári és téli verzió...(csak hosszú),sosem izzadtam még benne 40 fokban sem,úgy hogy a börkabát rajtam van....
Én még csak hidegben vettem fel aláöltözőt. Bár mostanában elpuhultam, olyankor nem motorozok. Hacsak nem műszaki vizsga miatt...
A konklúzió hogy nekem is érdemes lesz beszereznem legalább egy aláöltözőt a bőrnadrághoz. Felülre nem hiszem hogy alapból szükséges. de alulra tutira kell. :-)