Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazság szerint, ez max. a városban a dugóban indok... máshol nem hallanak. Inkább mondd azt, hogy tetszik :):):)
Lentiek igazak a Delkevic-re is
Köszönöm az infót!!!
Nagyon jo hangja van.. es db killer is van hozzà..
Igazság szerint azért szeretnék sport dobokat , mert nem hallanak az autósok ezzel a gyári nagyon halk dobbal! És ez így nem jó!!! Van egy pár motorom...de mind hangosabb ennél..és sokszor jól jön..A Martin mennyire nevezhető "hangosnak"?
Pontosan. A Martin az Martin.
jók is! nekem is Martinok vannak a zzr-en.. ráadásul TŰV bizonylat is van hozzá
Köszönöm!!! Élnék a lehetőséggel...!
Köszönöm!!
Hívj fel, segitek, ha gondolod. Meg is nézheted, hallgathatod, az enyémen is ilyen van. Én elégedett vagyok a sajátommal.
Lextekproducts.com
Bátyám innen rendelt tl1000 hez. Azt mondja, hogy frankó.
Tetszik ez a dobpár...csak én nem tudom ebay-ról megrendelni...:( esetleg ha valaki tudna benne segíteni az szuper lenne....Köszönöm előre is!!!
Párban szeretném lecserélni a gyárit...Olyan 100-as körüli árra gondoltam.. 2000 évjárat..injektoros
Köszönöm!
Én a Martin dobjait használom már húsz éve,minden motoromra!
Az ajánláshoz kicsit több info kéne!
Sziasztok! Új sportdobot vennék az xx-emre..! Tudnátok segíteni abban hogy hol érdemes megnézni? Köszönöm!!!!
Először is jó lenne ha használnád az "idézet" ikont,mert úgy követhető is lenne kinek írsz.
Másodszár,már említettem egy és ugyan arról a gumiról beszélünk!
nyáron 021 es volt a vfr 1200-n amivel csapattam egy keveset, simán karistolt a központi állvány..
a hangsúly a "gyilkoljuk" szón van hibátlanul teljesít mindkét típus
egy név van csak: Bridgestone Battlax BT-023, ebből van sima és GT verzió (kifejezetten nagy súlyú túramotorokra, nem ez még nem az XX)
miért drágabb akkor a battlax mivel tud többet?