Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én hagynám gyárin, nekem volt hátul 44 és 45 is, nem érezni akkora különbséget
Erő és nyomaték van bőven így is. szerintem hagyd a variálást. Másik fog szám hosszabb vagy rövidebb lánc. Szerintem jó a gyári áttétel. Arról nem is beszélve hogy ettől elmászik a sebesség mérő is valótlant azaz másképp valótlant fog mutatni. Esélyes hogy így beledurrantasz egy trafiba.

Én sem variáltam a lánckerekekkel pedig én a 300 közelébe sem érek el pedig szeretem a sebességet de úgy jó egy Honda ahogy van.
Akkor ne húzd neki!
nem tudom 5.5 szezon meghibásodás nem volt :)
Üdv.Urak!

Láncszett csere előtt állok!
Érdemes az áttétellel variálni vagy maradjon a gyári! - NEM akarok 300-al száguldozni! :)
Használd egészséggel
Most akkor folyamatos tompított használat = örökéletű feszszabályzó? Ez nem ilyen egyértelmű szerintem, rengeteg más dolog is hazavághatja - pl. a döglőfélben lévő akku. Én a DRL miatt "visszaalakítottam" a jobbos kormánykapcsolót - két szezon óta nem világítok tompítottal nappal, és a feszszabályzó is működik még. Ha meg netán megmakkan, van polcon új.
Az utólagosan ráaggatott kiegészítő fogyasztókról meg nem is tesztek említést - GPS+telefon, stb. töltése, markolatfűtés, ilyesmik - ezek nem terhelik meg a generátort?
igen igen...amugy is nyügös az Xx feszab része
aki nem világit,elöbb utobb cserés

2005 után meg állandoan világít a lámpa,nincs is gond
Megjött a piexi Xxbajker,nagyon szuper,pont ilyent akartam semmi baja nem lett nem is csoda ahogy becsomagoltad nagyon szépen köszönöm főleg a baráti árát rendes vagy
Nekem azok vannak!
Igaz abból a márkásabb!
Ez már jó lehet,de kíváncsi lennék az árára!
No és mivel ez aztán szinte semmi áramot nem vesz fel,így még mindig fennáll amit írtam a feszabályzó túlhevüléséről,leégéséről!
CSak azért gondoltam mert a helyzetjelző izzókkal így volt. Azok ledesek. Beraktam rádugtam a madzagokat aztán cső. Gondoltam ennyi a nagy izzónál is de semmi feleslegest nem pakolok a malacra. Egy időben gondoltam arra hogy a farokidom két nyílásába építek led szalagból indexet. De arról is letettem. Pl a doboztartó keretet is mindíg leszedem mert ha nem használom akkor inkább leszedem. CsAk felesleges vasak olyankor. Leszedem aztán majd tanktáskáom ha meg kell mert olyan útra megyek akkor meg majd felszerelem.
Hát igen, egy símán izzócserétől ez bonyolultabb.
Nem akarnálak rábeszélni semmire. Elég jó égőket lehet már kapni. 1x úgyis össze futunk valahol a szezonban egy bambira aztán majd látod a különbséget a két világítás között.
Ha ledesnek is kell egy vezérlő cucc akkor hagyom azt is a bánatba. Azt gondoltam csak hogy bepattintom a lámpa testbe bedugom a csatlakozót és már világít is. Bár ezek is kissebb energiát igényelnek mint a sima izzók amely többlet terhelést újfent a fesszabályzónak kell megennie amit nem szívesen kérek tőle.
Akkor marad a hideg fehér sima izzó. Vagy marad a gyári
Már a neves gyártók is erősítenek LEDes fényforrások tekintetében. Remélhetőleg egyre kompaktabb modellek jönnek majd. http://youtu.be/z9Yd2R4h22g
Ahogy ígértem.
Köszi.
Már egy párszor kifejtettem,de még egyszer utoljára!
Mikor felkapcsolod hihetetlen nagy teljesítményt vesz fel! Ez mind a generátort,a feszabályzót,az akksit megrántja!
Ha ezt rendszeresen csinálod az akksiba például elgörbűlhetnek (én így jártam) a lamellák,és cella zárlatos lesz az akksi.A generátor szintén kap egy sokkot ilyenkor! Amikor meg már világít,üzemel a xenon,akkor egy izzó áramfelvételének a töredékét veszi fel! Ezt a többlet áramot a feszabályzónak kell hővé alakítva eltávolítania! Előbb-utóbb feladja a küzdelmet és leég! A foncsorba meg beég egy gyufaszál méretű rész,ahol az ívet fogja az izzó!
Ledes se lesz jó! ezt is mondtam!
Más a szórásképe egy hagyományos foncsorral!
Nem a Xenont nem tartom j ötletnek esetleg egy ledes fényszóró izzó vagy valami hideg fehér fényű sima talán bejátszik. De az is lehet hogy marad a régi jól bevált izzó. Nem akarok nagy hóterhelést adni a cuccnak mert ez a lámpa műanyag házas és szerintem polikarbonát rajta az "üveg" mind a kettő érzékeny a hőre. Míg ugye a régi fém burkolatú volt és rendes üveg volt az üveg.
Ezt kifejtenéd bővebben? Nem fogok vitázni, nem is akarlak meggyőzni az ellenkezőjéről. Csak érdekelne.
Emlékszel mit mondta a xenonról,és mutattam mit tett az én foncsorommal?
Nem ajánlom!
No meg rendesen ad maflást az akksinak,meg a feszabályzónak
Nem lesz tökéletes!
Lehet :-D
amúgy viccet félre téve arra gondoltam olyat rendelek. Mert van ilyen SZÉP kártyám és jobb ötlet híján a maradék összeget erre a szabadidő számlára kértem és jó lenne elhasználni róla. itt meg el lehet tudom mert tavaly is arról rendeltem a jegyeket.