Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy volt

óriási vétel volt
Egyébként van fent a hahun egy kawa 1400 1490000 ft arra alkudtam és már meg is egyeztem vele mikor jött a Triumph. A választás rá esett mert egyszerűen úgy néz ki most nem kell rákölteni semmit. És ez itt volt helyben Pécsen. Annyiszor mentem már lyukra, hogy tele volt a hócipőm. Minden jó mondja az eladó és egy kaka az egész. De ha nem leszünk barátok a Triumphval akkor megy és kész. Nálam ez nem szokott gondot okozni.
Tibi barátom a megmondhatója, hogy én hagyom, hogy az eladó maga alkudja le...

mondjuk, nyilván angol motornál ez gyorsabban megy (ááá, csak szívom a véred....)
Igyekszek figyelni az olajra is igérem. De ha folyik akkor van még benne legalább.
Igen ő az. De természetesen lealkudva, mert állitólag azt nagyon tudok. Sok-sok "extra" van hozzá ha lehet igy mondani. 3 doboz, bukócső stb
Ha már az ívnél tartunk figyelj rá nagyon az Angol gyártmányű járművekből egy kis olaj mindig folyik :-D
Van is azóta bajunk veled nem kevés!
Sok sikert az új vashoz Igaz én még csak fehérnemű ként találkoztam a márkával élőben, de biztos jó és kényelmesebb eme tigris számodra

Ő az amúgy? : https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/triumph_tiger_1050-11075957
Ne hülyülj már!
Persze hogy itt a helyed ezután is!
De az ívet kapni fogod ám!
Jaj máááááááááááááááááááá!
Pár hét és ugy is veszel megint egy XX.-et!
Ezért odaadnám a fele királyságomat http://suchen.mobile.de/fahrze...


én is maradtam, hiába lettem kawasakis
a zzr kényelmesebb mint az xx azonos paraméterekkel.
de összességében az Xx megismételhetetlen örök darab.
Lehet ,hogy még nekem is lesz 3. xx
És az új vas. De ha nem zavarok akkor néha előfordulok itt mert jó a társaság. A képek nem a legjobban sikerültek.
Elkelt az imádott xx. Remélem az új tulajdonos Péternek is olyan sok örömet fog okozni mint nekem. Fogadjátok őt bizalommal. Mivel nagyon haladok a korral (58) igy a kényelem mellett döntöttem. Pedig a Kawa 1400 még kiakartam próbálni de maradt a Triumph tiger 1050. Majd meglátjuk, hogy szeressük meg egymást. Tudjátok, hogy szól a szlogenem?? Lehet, hogy lesz 4-ik xx is??? Ki tudja.
Csak azért egy mert a másik már amúgy is ki olt törve és farost lemezzel pótolva
Egy ablak? Csak? Akkor le kellet volna venni azt másikat is.
úúúú úgy nem szabad. Tavaly csak az egyik dob nem volt fent a másik igen mégis kitört a műhely ablaka.
Nem hallanak? Ezzel azért vitatkoznék.
A nyitott dobnál csak egy jobb van ha nincs dob.
Igaz.
Ő csak az autósok miatt írta, én meg úgy általánosságban.
Teljes egészében igaz, mert itt az autósokról volt szó :) nem tudod, hogy reagálnak mások, tőlem is volt, hogy megijedtek, amikor a hangos dob elsuhant mellette... csak rántsa be a kormányt és már meg is van a baj. ettől még nekem is tetszenek a sport dobok :)
Részben igaz. De volt pár alkalom hogy a motor hangját hallva nem indúlt át a gyalogos az úton. (Nem zebra. Ott sérthetetlennek érzik magukat) Sőt volt myugdíjjas aki inkább visszafordúlt pedig már elindúlt. De vadállatok is előbb észre vesznek. Aztán hogy hogy reagálnak rá már változó.
De tényleg ez mind plusz. Elég hogy nekem így jobban tetszik a hangja. ( egy pár Martin Martin)
Pontosan. Meg az is igaz hogy amekkora sebesség különbség van köztem meg az előttem haladó kocsi között úgy is mindegy mennyire hangos a dobom. Mire észbe kap elmentem mellette. :-D

Bár egy ultra rövid Delkevich dobot én is elnézegetnék a malacon :-D Azt amelyik már nem legális közúton.