Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Addig rendeld meg 2018-ra
akkor csak korai voltam. Tavaly is itt rendeltem meg csak akkor túl korán nézelődtem :-D Majd akkor Januárban visszatérek a témára
jó helyen keresgélsz, csak a "webhop jelenleg nem elérhető" http://motorshow.hu/hu/jegyvasarlas

persze miért is lenne aktív, még a kiállítókat szedegetik össze, majd jövőre....
Skacok
Csak én nem találom hogy a Budapesti Motor Fesztiválra hol lehet jegyet rendelni ?
Mindig ide lyukadok ki ahogy a neten keresgélek de itt meg az istenért sem lehet jegyet rendelni
http://motorshow.hu/
Szerintem is szebb mind az gyári
az már kész hiszen már a képen is világit. Bajkertől szereztem neki is 11-esbe volt beépítve. Csak visszaült XX-re
Ja félreértettem azt hittem az új lámpába más izzó való mint a H4.
H4-es izzó az ugyan az mindegy hogy kocsiba vagy motorba rakod. A két helyzetjelzőt meg csak rákel kötni még egy foglalatot és jó is.
Ugyan az ment bele. Annyi benne a változtatás hogy ebben két helyzetjelző izzó van de azt már Bajker meg mókolta így azokkal is minden okés. Izzót átraktam egyik lámpából a másikba és már világított is.
A traffó olyan 6x8x3cm, és van még egy relé ami 4x3x1,5cm.
Vannak slim trafók amik vékonyak kb 1cm+van egy kis dobozka mellette. Ezeket is el lehet rakni. Az izzó a honda gyári lámpába (x11-nél) h4-es. Amit felraktál lámpát milyen izzó kell bele?
Én a traffót a tank alá a vázra tudtam eleakni. A váltórelé a lámpatartó belső felén elfért.
Sajna azért túl sok hely nincs rá, de megéri.
( ez lemaradt.)
De elég nagy vezérlőre emlékszem a xenon cuccnál. Olyan tenyérnyi dobozra. Amúgy a Hondában lévő izzó különbözik valamiben egy sima autóba való H4-es izzótól ?
Szerintem még a kábelrendezgetés előtt találd ki, akkor nem kell 2x bajlódnod vele.
Sajnos vizsgára vissza kell rakni a h4-et. Legalábbis velem visszarakatták miután más lett a vizsgáztató mint akit ismertem.
Persze a lámpát fel se kellett kapcsolnom.
Gondoltam rá van is egy motoros Xenon készlet a műhelyben. De nem látom a vezérlő helyét sehol sem. Egyenlőre még festegetés meg a kábelek eligazgatása van főleg. Majd ha minden a helyére került akkor átnézem mi hova fér el.
Egy bi-xenonban nem gondolkodtál?
Tudom törvénytelen, meg jajj a szemükbe világít és nem olvad le a hólé. De krv@ jól látni vele.
A víz a kissebbik gond.
Arra vigyázz hogy a váznak van két első fölösleges füle, (asszem az xx-en ez tartja az elejét) ami eléggé benyúllílik és ez oda tudja zárni a stekkert a telóhoz. Vagy nem fordúl el a kormány vagy roncsolja a csatlakozót.
Nekem bekellett tömködni egy dobozba, a lámpámba nekem nem fért.
Azonban készíttetem a lámpa tetejére a belső felére egy olyan tető szerűséget. Plusz a kis rések miatt alig jut a lámpa mögé nedvesség.
Nincs búra. Össze van zsúfolva mögötte. még kap egy vagy két kábel kötegelőt. Aztán majd kiderül
Sikerűlt a sok stekkert, meg vezetéket bezsúfólni a búrába?
Na ez fasza lett
Olyan, mintha profi csinálta volna
Bajker. Bent van a lámpa és világít is. Még szerzek egy hideg fehér fényű fényszóró izzót is. És akkor tuti lesz mert most nagyon elüt helyzetjelző ledes hideg fénye meg a régi izzó meleg sárga színe. Még kis festés vagy fóliázás az oldalán és akkor tuti lesz . Csak most nincs túl sok hely a műhelyben
ÉN is meg akarom emelni a kormányt,de egyszerűben akarom, ráteszek kettő VFR 800 kormánycsuk.
Oké, várom Xxbajer
14-ért volt. Ez meg 10.
14000
Többször kiveséztük már a témát,unalomig!
Írd be a keresőbe,vagy olvasgass vissza!