Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csima sikerült dobozt és tartot venni, én ilyent kaptam a motorhoz,de nen igen használom,de jó dolog ha van
A festés az bűnronda, de majd próbálom polírozni, hátha javul valamennyit. Sokra nem számítottam a körömlakkszerű javítófestékkel.
Szép lett
Elkészült a javítás, nagyon szépen megcsinálták, hátulról meg is lett erősítve. Úgyhogy végre nem lukas az oldalidom
Egyelőre javítófestékkel lefestettem, jól áll neki a távolság. Mivel több helyen is van karcolás a fényezésen, majd télen lefújatom az egészet. Még az se biztos, hogy ezüstre. Van közöttünk valakinek Titanium metallic (színkód YR-183 M) színű motorja?
Szia!
Engem érdekel! A telefontartós rész átlátszó, ugye? Pont arra keresek megoldást, hogy hogyan lehetne felrögzíteni telefont vagy gpst a mocira, de eddig csak a ram mount-ot találtam, mint megoldást, de baromi drága...
Köszi. Bukógombának szép volt, de nekem anélkül jobban tetszik. Lassan már olyan, amilyennek szeretném...
Olyan szép a motorod Bajker ,szerintem nem is volt csunya az a bukogomba a motorodon
Viszont az már nem sürgős, az már alatta marad az ingerküszöbömnek, ha azt nézem, hogy hetekig nem lehetne motorozni emiatt...
Sajnos nem ott van, de majd a fényező megmondja, hogy tudja megcsinálni.
Szerintem egy ügyes fényező simán hozzá tudja javítani. Ha jól gondolom abban a 25x25-ös beömlőben lehetett. Azt pedig két törésnél indúlva nem nagyon látszik ha fújják.
(Tudom nem piros )
A tukrom mar volt fenyezve, mert nagyon karcos volt. Nem mondod meg, hogy nem gyari, szint is eltalalta. Csak a fenyezon mulik. Nekem a matrica nem tetszik, vegleges megoldasnak biztos nem valasztom.
Ha gyári és szép a fényezés akkor nem lenne szívem újrafényezni az elemeket. Inkább vmi fóliával takarnám el.
Szia. Küldtem privát üzenetet !
Van javítófestékem, egyelőre azzal, aztán majd valamikor fényezés, de azt nem szezonban
Zoleyx érdekelne a váz dugok nem tudok utalni, ugy érdekelne hogy elküldöm levélbe a pénzt.98-sa a motorom jó rá?
A hegesztés helyét mivel takatod el? Matrica v festés?
Lehet, hogy rosszat jeloltem, nem neztem, pontosan hol volt, a lenyeg inkabb, hogy az idomtartonal nem szerencses.
Szia, ha a jobboldali karikánál vólt neked a bukógomba, minek fúrták ki az idomot?
Nem a váz alján lévőt akartad bejelőlni?
Én eddig jóformán csak ott láttam.
Ez is Promoto rugó volt, de úgy látszik ebből is van 2 féle méret (teljes hossz, meg részleges) és a bolt nem írta melyiket küldi, csak meglepiként ez a rövid jött

Más:
Esetleg valakinek váz dugó szett?
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nincs mit, inkább mondom. Legjobb, ha nem dől el a motor
Értelek erre nem gondoltam csak látam egy videot ahol ott volt köszi a tanácsot
Viszont nem tudom, miért lett a bal oldali karika is zöld, mindegy, talán érthető így is
Kép nem ment fel valamiért
Nagyon szép lett, jók a színei. Örülök, hogy jó lett a plexi.
Én most nem teszek fel bukógombát egyáltalán, az idomrögzítőre semmiképp, az nem igazán tart, ha megütöd, elmehet a váz, mutatom képen, mire gondolok. Pirossal bekarikáztam azt a részt, ahova tetted, zölddel meg ahova való. Az idomrögzítő az egy üreges alvázrészre van felhegesztve, ha szerencséd van, csak letörik egy dőlésnél, ha nem, benyomja az alvázat, mert üreges. A motorrögzítő ponton pedig ha megnézed, tömör az alváz és még bordával is merevítve van. Szóval szerintem inkább árt, ha az idomrögzítő fülre teszed, mint használ, ha az esztétikai funkciójától eltekintünk. Persze ha nem dőlsz el vele, akkor mindegy