Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hat csavar elég, csak a plexiben vannak távtartók, azok szeretnek elgurulni, mikor leszeded.
Dobokrol tegyél fel képet és árat , köszi
Szia!
Ha esetleg karbon dobok akkor engem érdekelne.
a plexi levételéhez elég a 6 csavart kicsavarni, vagy le kell szedni az első spoilert?
Ha esetleg valaki az XX-re szeretne spordobot, maradt két Raptor dobom az XX-ről, ami eladóvá vált, valamint néhány műanyag bolha (kihuzós) azok akár ajándékba is ha valakinek szüksége lenne rá (ebay-on rendeltem tartalékba).
márkatárs
XX marad. Ezért nincsenek barátaim
Mi van?
Ja tudom,már meg volt több int két hete!
A Triumph egy nagyon jó gép, csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem kell szégyenkeznie.
Egy motoros barát elvitte tőlem.
Triuph-al mi lett? Ment vissza a bugyik közé?
És mennyire milyen?
Matricában ja.
DL de valójában egy Kawa KLV
Basszus ez egy DL1000-es..................nincs lejjebb.

Amúgy egy Honda Dominator jöhetmég.
Hát ide jutottam....van ennél lejjebb?? Na azért nem olyan rossz,és nagyon kevés km csak azért vettem meg.
Én ebayen vettem
Szia, igen jól Csima hasznos dolog védi a hátsó rugót a szenyezödéstöl gondolóm én,egyépként rajta volt amikor vettem
A láncvédős sárvédő jól működik? Én is gondolkoztam már rajta. Hol szereztedbe?
Van még egy-két karbon diszités a motoromon hadd dicsekedjek
Na ilyen Zoleyx
Értem, jól néz ki mintha direkt oda lett volna gyártva, de akkor tovább keresgélek
Műszerfalra még átgondolom, nem óccsó viszont jól néz ki , a többin nekem is van
Zoleyx nem én vettem úgy volt a motoron,karbon set van rajta,hátul,müszerfalon tankon tankpad, a villahidra és tank betöltöre pedig rendeltem a motorstáyis pesten van egy bolt ezzel is foglalkoznak,majd lefotozom
Jól van csima örülök neki ,az enyém is jó
Szia!
Sikerült! V47 es givi lett M3 as platnival. Felszerelni még nem volt időm.
Érden vettem. Csak ajánlani tudom.
Ha szabad kérdezni, a hátsó kapaszkodó alatti karbon dekorációt merre vetted a géphez? Szívesen látnám a pépemen én is ilyet, mert a nőm hozzá ér mindig