Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van aki már 2-nél érzi
Három a Magyar igazság!
már volt 2..

talán vfrt , vagy gtr-t
XX-et?!
Egyszer lehetőséged lesz kipróbálni a Triumph Tiger 1050 ne haboz vele. Van olyan jó mint a Versis.
Sajnàlom is hogy ezt most kihagytam..
Szép motor..jó is és jol döntöttél..
Remélem, mert régi álom volt, aztán most mertem nagyot álmodni :)) A régebbi verzióról sok jót hallottam, kicsit tapasztaltam is, aztán döntöttem, pedig az XX is nagyon jó kis szerkezet volt. A ZZR 1100 gyenge futóműve, fékei kissé kételyekbe sodortak, de kellemesen csalódtam. Hiába, halad az idő, fejlődik a technika.
Biztos a régebbi is tuti
Hát még én is sokat gyönyörködök benne, és ennél tapasztalom azt is, hogy autókból is át intenek elismerően :) Remélem legalább ennyire jó is lesz majd.
Megmutattam neki Toscana-t is megint hibátlanul teljesített a régi technika alig több mint 3000 km-t
Ejj de szép vas
Én is igy vagyok vele...
Mondhat akàrki akàrmit.. nem csak a honda gyàrt motort... nagyon szerettem az xx-et. De a zzrt imàdom... jelenleg nem is tudom mit vennék helyette...
Pedig bejött mikor teszteltem!
Mit hallok Milka? Milyen megnyilvánulás ez? Ha már feltétlenül váltásról van szó ami nem Honda akkor az a B-king vagy Super DUKE.
Hát igen de oda akkor még 2 mill kell kb
Nálam ha Kawa,akkor az új idomos 1000-es Versis!
1100 XX KARBISHOZ
tank eladó!
20/223-1420
Igy igaz, ott is van egy kép.
Itt még motoron, bár elég gyenge képek, holnap majd megfilmesitem a garázsban is. Szálhuzott króm, karbon végekkel. Hangja nekem tetszett, szép öblös.
Sziasztok! Szeretném a párom motorját egy kicsit rózsaszínné "varázsolni" fóliázással! Esetleg tudtok valakit aki megbízható elfogadható áron?? Előre is köszönöm!!!
Szia! Engem érdekelne az xx sportdobok!
köszike
Képet találtok az adatlapján, ha jól tippelek