Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a néha nem indul meg általában azt jelenti, hogy néha beindul, de inkább nem.
Én nem is állítottam. Odaül valaki és nézi a licitet. Ha kell elviszi, ha nem nem.

Én amit kinéztem 1980-as Benelli 250 FF kikiálltási ára 40.000 Ft volt (20.000- ért elhoztam volna) de 280.000 lett a vége.
No ez tuti nem 2007-es.
Az ülés, műszerfal,matricázás. No és ez csak így első látásra,képről.
Nincs mit csima
Btibor köszi a hozzásolást
nagyon jó motor a fazer 1000 de lényegesen nyomatékszegényebb... forgatva azonos a teljesítmény, de mondjuk 6000 alatt nem egy ligában játszanak..

a kuplung hangról szerintem mindenki másnak más az érzete és elképzelése, mindegyiknek van amikor kiengeded üresben! még 1600 km-es vfr 1200-nak is halottam .. úgy hogy süket vagyok..
Sziasztok!
Hol érdemes venni a motorra láncszettet?Ebay-en van DID 130 euro körül.
Üdv!
Köszi Messi1100xx a választ a kényelemért váltanék de én is megszeretem a xx-et
Nem értek hozzá. Licit van, senki nem tudja. hogy hol áll meg. Vettem már 2012-es yamaha fz6n-t 12.000 km-el 800.000 Ft-ért, mert tél volt, véletlenül került fel és senki sem licitált.

Tehát akit érdekel megnézi (csak adott időpontban lehet, vagy ledumálja a nav-al és a tároló hellyel, vagy kockáztat.

Előtte regisztrálni kell az okmányirodában az ügyfélkapu miatt (nem kerül pénzbe és örökké tart)
Az ár nem tűnik rossznak, de a 2006 évjáratnak az oldalidomain már domború a CBR felirat és nem matricás. Hirtelen ennyi. Látni kell.
Ha valakit érdelne. (Nem ismerem sem a konkrét motort, sem a piaci árakat.)

750-ről indul...

https://arveres.nav.gov.hu/ind...
Köszönöm!
Hát közben volt még egy pár motorom, de nagyon jó a Fazer kényelme, gyors meglepően jó a fogyasztása. Nálam kb 4-5 ezer km ment ebben benne volt egy Ausztriai túra. De a Honda az Honda. Finoman jár a motorja mind kettőnek de a Fazernak van egy kis kuplung hangja. Mindegyiknek van. Pl nekem a Hondának semmi kuplung hangja nem volt. pedig nem egy xx volt. Egy szó mint száz jó a Yamaha. De mivel én Honda buzi vagyok ezért nálam a Honda a nyerő.
Messi 1100xx milyen volt a fazer az xx után mik a tapasztalataid,milyen motor,köszi
Ilyen volt, ilyen lett c. rovat: feszszabályzó upgrade (Mosfet-es Shindengen FH020AA). Most már alapjárattól stabil 14,4V a töltésem ;-)
Nekem volt ilyen motorom gyàrilag ilyen szar! Van rà mókolàs de azt ne itt hanem az 1000f forumon kérdezd meg
Szevasztok.A napokban vásároltam egy CBR 1000f-et nagyon zörög benne a vezérműlánc.Ugy tudom hogy tipushiba mit lehet vele csinálni vagy mi a legegyszerübb megoldás vagy javit valaki ilyent?Választ várok.Köszönöm.
Tied. Irtam uzenetet
Add el a kipufogó xxbajker.Csima megyveszi,nekem jó a gyári
Megvenném! K... Android!
Szia!
Ha nem kelt még el akkor én még ennél.
OK, jelezz, hogy mi legyen
Látom köszi átgondolom ,megkérdezem, mert mos viszem műszakira,nagyon szépen mutatnának a pólirozot felnik miatt
Most juliusban. Gond nelkul atment. Db killert azert betettem