Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vitted mér műszakira vele
Angliaban legalis, angol E betu megfeleloje van beleutve, az nem tudom, neked jo-e. Db killerel nem hangosabb, mint a gyari legalabbis fulre, csak melyebb a hangja.
inkább pilot road 3 v 4 illene rá, két komponensű, de szerpentinen is kifogástalan.. semmivel nem marad el egy óforszírozott szerpentinezésen a sportgumiktól, de sokkal tartósabb... nyilván ringre nem való, oda meg sport gumi kell, de közúton kifogástalan minden helyzetben
XXBajker én megvenném a sportdobodat csak nem tudom mennyire legális mert nálunk bántanak a rendőrök ha nem gyári
Biztos hogy sportgumi kell neked? Autópályára?
Én érzésra (Mert sosem mértem) olyan 4-5000 Km-t megyek el egy hátsóval. Mondjuk kicsit butácskán hat hogy idén már a 4. hátsó fogy Mert azért nem mentem 20.000-et idén. Mert a szezon elején kb 1000 Km alatt megettem a hátsót amit tavajról maradt a mostanit meg kb 2 hete rakattam fel. SAjnos meglehetősen soket megyek az autópályán így a fő gond az hogy a közepét hamar lezabálom. De asszem ha új gumiba feccölök akkor az egy PilotPower 3 lesz. Mert ez van most fent és ez most valami rohdt jó. Nagyon élvezem.
szerintem is
anno mentem cbf 1000-rel, jó kényelmes nyomatékos moci. Szerethető mindenes :)
A szégyenkezést a Hondára értettem
Hát a Fazer egy állat de nem kell szégyenkeznie. De nem is az volt a cél hogy sebességre utazzak. Mint már emlitettem a kényelem nekem már fontosabb. és az itt meg van. Nem beszélve az állapotáról ami olyan mintha új lenne
Hatareset. Addigra fenyezonel lesz mar...
na mi a véleményed milyen a fazerhez képest?
nagyon szép, érdekel
Nana már rángatják alólam rendesen. De lehet, hogy nem kellene elkapkodnom mert magyar szervizkönyves, ellenőrzött kevés km.
csak van 3 heted
Hát, annyit lehet nem tudok várni az enyém eladásával, mire ezt is megunod
Igaz nem xx, de Honda és marha kevés km
xx?
Pontosan!
Ez fokozottan értendő az utolsó harmadra!
korrekt ár
elment a fazer?
Vissza a gyökerekhez.
Legyen mondjuk 60eFt a sportdob