Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.motorozz.hu/sys/main.pl?me...
Szia itt a link itt olvashatod mikor lesz
reméllem találkozunk
szia
Ez a dátum tut??
Szerintem nem különösebben sokan lehetnek ilyenkor kompetens személyek a helyükön. Nekem ez nem tűnik demonstrációnak. Inkább a lakosság hergelésének. Arra meg nem vagyok kíváncsi. Úgyis elég népszerűtlenek a motorosok.
Igen, figyelek! Pontosan azonban nekem nbem tudtad megmondani a dátumot, csak azt, hogy szeptember eleje!!
Szerintem szeptember 9. éjfél
Mintha én nem mondtam volna.... figyelsz te arra amit én mondok?????
Valaki esetleg pontos dátumot tudna mondani a szeptember elején állítólag megrendezésre kerülő motoros demonstrációrol??
Feltétlenül elmennék.
megvan minden idom már nem kell semmi . köszi
fateromnak is xx-e van neki yoshimura rendszer van rajta rs-3-as dobbal gyönyörűen szol és olyan 3-4-5lovat jelent de érezhetően jobban hú igy sport dobbal 309volt a vége neki is tura plexija van jelent azért valamit de nem olyan sokat mondjuk faternak tura kormány van rajta és ugy nem jelent sokat
Sziasztok!!!
Nincs valakinek a járatában fejidom bal oldali idom elsőlámpa meg konzol persze mind ez xx hez
tel:30-9024943 köszi
igazán nincs mit
köszönöm szépen, valóban megvan
azt hiszem a hondaweekend.hu-n megtalálod az egészet
Nem hallottam róla, de arra azért szívesen elmennék én is.
Tudsz esetleg valami bővebbet?
Sziasztok!hallottatok az augusztusi Honda Motoros Találkozóról?Álltólag Orfűn lesz.
Hi ALL!! SOS Kellene egy fejidom XXre, tényleg nagyon sürgős mert pér hét múlva indulok 2000 km-es túrára. Help MEEEEEE!!!!
Hááát, megnéztem a cbr clubot. Elég gyenge. Regisztráltam is, de ennek ellenére nem enged be az istennek sem.
Szia!!

Igen, nekem is xx-em van. Nekem műanyag bőröndjeim vannak, és különösebben nem zavar. Igaz, sokan azt mondják, hogy nem szép a konzol ha üresen rajta marad, de a hátizsákot meg útálom. Így hát marad a három darab Givi bőrönd. Ezzel meg bárhová el tudok menni.
A www.cbrclub.hu oldalon találsz pár XX-es kollégát. Talán tudnak segíteni.
HY Cowboy! Itt nagyon nagy csönd van örülök hogy ide tévedtél. Szóval sztem majosházán meg lehetne csináltatni, van még ötletem de az nem tuti. Te is XX tulaj vagy? van esetleg tapasztalatod különböző plexi tipusokkal, ill gumikkal, textil oldal-táskákkal?
Ez nekem nagyon tetszik. Nekem is kéne egy ilye n!!!!
sziasztok, nekem 2000-es évjáratú 929RR-em van, óra szerint eddig 280-at mentem vele, de azt mondják megy 290-et is ÓRA SZERINT!. De a gyári adatok szerint és a tesztek szerint is 278 a vége, szóval az óra szerint 290 az kb 278-at jelent. De igazából tök mindegy hogy 270 vagy 290....
A multkorában egy egész érdekeset találtam hátha érdekel valakit ? Honnan lehet ilyet szerválni?
Üdv mindenkinek, jön valaki a hétvégén Madarasra?, ha igen kérem jelezze összeülhetnénk egy sörre egy kis eszmecsere és pár foto erejéig. A többit személyesen.
Tisztelettel: Pumpi
HALI SZISZA!! SZEVASZTOK !! OLVASTAM A KÉRDÉSED, HOGY MEGY-E A 900RR 290-ET? TAPASZTALATBÓL MONDOM, VOLT KB 40-50 RR-EM, ÉS CSAK ÓRA SZERINT MENT NÉMELYIK 290-ET EGYÉBKÉNT MÉG A " RÉGI KEREKLÁMPÁS AKKORI SLÁGERMOTOROM(JAIM) IS MENTEK ÓRA SZERINT 280 AT , A 290-ET A 98-99-ES RR-JEIMMEL MENTEM HANGSÚLYOZOM ÓRA SZERINT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PERSZE JÓL BEHASALVA A PLEXI MÖGÉ. VISZONT NAGYON NEHEZEN MENT FEL ENNYIRE A MUTATÓ . SZERINTEM NAGYON CSALTAK AZ RR ÓRÁK, MERT A TÉNYLEGES SEBESSÉG AZ ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT OLYAN 250-260 KM/H. ÚGYHOGY AZ ÉN VÉLEMÉNYEM HOGY A SZÉRIA RR CSAK ÓRA SZERINT MEGY 290-ET. EZEKET A SOROKAT A 92-99 KÖZTI RR- EKRŐL ÍRTAM, INJEKTOROSOKRÓL NINCS TAPASZTALATOM, AZOK MÁR INKÁBB VALÓSZÍNŰK HOGY MENNEK,280 -290-ET ,TÉNYLEGESEN. BOCS HA TÉVEDEK. SZIASZTOK! ÜDV MINDENKINEK !!
Széri? Akkor nem. A tűzpengék nem a végsebességükről voltak híresek. Általában még a ZX-9R is lehagyta, pedig az csak kb.280-at ment.