Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://koponyeg.hu/

Lesz még jóidő.

Lehet menni túrázni ;)
Brigéciolos rongyot a tisztításhoz, valamilyen Fuchs szilikonos spray-t a fújáshoz (bár ezzel előfordul egy nap száradás után is, hogy televeri vele a hátulját, ha nem az optimális mennyiséget fújod rá).
Köszi a tippet le is ütöttem és küldik
Tisztításra petróleum+ecset :) (háztartási boltban kapható)
olajzás: láncspray szinte mindegy milyen márka a jobbak közül, pl castrol
köszi, az enyémbe még nem jó :/ és tényleg drága :)
Köszi az infot, elég drágának találom, valamint az enyémen sztem még nincs olyan csati ahová be lehetne kötni..
Szia! Ezen a linken jelentkezhetsz: https://www.facebook.com/group...
Idegen -a korábbinál több sebességes- motoron is egy hét alatt megszokod, hogy melyik fokozatban vagy , ha nem vagy bénább a sok évi átlagnál.
bocs nem2007 hanem 2006 bár lehet ugyanaz az ülés
Hy srácok és csajok keresek gyári ülést cibere 125re 2007évjárathoz (nem hátsót) valakinek ötlete van ne tartsa magába.Köszi
Lánc ápolásához ki milyen eszközöket használ? Érdemes külön tisztító és külön "olajozó" sprayt is venni? A száraz azaz olajmentes lánc spray jobb mint a hagyományos spray? Esetleg konkrét márkákat és típusokat is említhettek, pl repsol, castrol, motul, procycle
Házi lánctisztító praktikákat is szívesen olvasok, de előnyben részesítem az egyszerű megoldásokat.
hát ha ezt gondolod akkor csak gratulálni tudok.
A fokozatkijelzőnek kb ennyi értelme van mint a hátsókerékelvesztés visszajelzőnek.
Helló csatlakoznék én is az fb-hez. Kiss Nándor Miskolc
a http://www.gipro.hu/ -n "Elektronika" -- "Fokozatjelző" menüben találsz, én is szerettem volna, de amennyibe kerül, inkább megtanulom érezni, hanyadikba vagyok
agomotors.hu-ról rendeltem 22 ezer párszáz forint volt kábelköteggel együtt ebből a 22 ezerből kb 6000 ft volt a kábelköteg.
ilyen gyorscsatlakozója van összekell csak dugni a motoron lévővel ezután be kellet tanítani a fokozatkijelzőt. És ennyi. A fokozatkijelző szerintem jó a 125-öshöz is csak a kábelköteg kell más. Nézd meg az oldalon lehet van 125-öshöz is kábelkötegjük. ha valami kérdésed van még írj nyugodtan.
Helló!
Hol és mennyiért vetted a sebességfokozat visszajelzőt?
Mi kell hogy beépíthető legyen a 125-ösbe?
Jelentkeztem én is.
de létezek:d én éjjeles vagyok és délelött alszok de voltam motorral tegnap olyan 14-15 óra között
sziasztok. Ma kit láthattam szombathelyen az omk felé piros-kék-ezüst cbr-el? Ha itt van a tettes, szóljon, aztán összeugrunk motorozni egyet
Ma jártunk Oroszlányban (a gánti bányát néztük meg, meg dolgunk volt Móron), és nem láttunk.
Lehet, hogy nem is létezel
Máris tag vagy.
Csatlakoznék, ment a kérelem. (Edit T.)
Szia!
2.3-2-8 as fogyit produkáltam egy 2005ös géppel 4000km alatt.
Felesleges ügyeskedni ezzel.

Az autómban 1,5 éve van etanol átalakító. Jól müködik, nem szart még be soha,mert a legjobb kütyü van benne. MÜKÖDŐ és nem oly mértékben károsító dolog ...csak VIKTORÉK odafenn elkurták. Már bocsánat, a + adókkal a BIO termékre.

Kisebb égéshő= több nafta kell.
Ha haladok a kocsival 7,8 körül eszik benyából 9.8ből áll meg etanollal (100%). A töblletfogyi miatt legalább 95 Ft kell a benya és az etanol között ...közte felesleges.
A kocsim suzuki sx4 1.5 benya,48000Kmrrel.