Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem esés volt? Ejnye. Sok sikert!
Leírás...ha már nincs meg guuglizd ki ahán töltő annyi féle pittyogás.
Sziasztok honda cbr 125-s repsolhoz keresek bal idomot és fej idomot aki valamit tudna mondani kérem irjon
Töltő függő én mindenesetre mutatósat használnék amennyiben lehetséges. Azon legalább látszik mikor nem kellene már tölteni. bár értelmesebb fajzat az lekapcsol vagy átkapcsol csepptöltésre
Köszi, megnézem amit írtál :D
Tolni meg nemszoktam mert ez csak 2-3szor fordult elő h suliból nemírtam hazajönni és muszály volt betolni :D
És még volna 1 oylan kérdésem h amikor töltjük fel az aksit, pityeg és 1re sűrűbben az mitől lehet?
A sok tologatás tönkreteszi a gyújtásod!

rossz reply volt az alatta levő...
A sok tologatás tönkreteszi a gyújtásod!
Mérd meg hogy tölt-e ha beindítod, 2000-es fordulaton el kellene érnie a 14V-ot. Ha ez jó, akkor mérd meg hogy gyújtás nélkül fogyaszt-e a moci áramot, lehet valami elekronika szívja le az aksit. Ha ez is stimmel vegyél egy akksit, de valszeg ez lesz a móka vége.
Valaki tudna segíteni?
A motoromba ha feltöltöm az akksit és ráindítok rögtön indul, elmegyek vele suliba kinthagyom kb5-10fokba áll 2 max 3órát és hazafele már nembír beindulni csak tolásra :\ Ez mitől lehet? vegyek új akksit?
Nekem van, több is. vermesd@gmail.com. ezek mellet árulom cbr-t illetve van egy holland alkatrésznek blokk alktrészek is idomok sinte minden olcsón irhattok!
126 szemes D.I.D. lánc még belefér?
Hali
Cbr 125R 2004-2006os karbis modellhez eladó cuccok:
-pályaidom szett
-fékbetétek /használt de jó állapotuak./
-gáz és kuplung bowden 1 éves használt
-gázkar+markolat gyári zsir uj honda.
-hátsó felni gumival mindenel együtt.
ár megegyezés szerint darabokban is eladók.
akit érdekel hivjon 20/428-6407 Fyrgi
A kis ciberém eladósorba került. Az alábbi linken elérhető a hirdetés:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-6601
637
Valakinek nincs eladó jó állapotú hátsó féktárcsája?
Sziasztok!
Tudja valaki hol lehet esetleg kapni gyári főfúvókát, csak nagyobb furattal, mondjuk 125 vagy 130 as körülit?
Köszi!
Gyárilag 124.
A 14 fogashoz is jó, csak kicsit hátrébb kell majd állítani a kereket.
Sziasztok.
Valaki megtudná mondani,hogy hány szemes lánc kell?Amúgy előre 14 fogas lánckereket veszek majd.
van benne olajszűrő.
Ha kell egy kiváló szerelő csak szólj!
Köszönöm a válaszokat! Akkor cserélem az olajat tavasszal majd. ill. cseréltetem, mert még sose csnáltam magam és nem igazn tudom hogy kell, nem akarom h baj legyen..

ok, akk meg vok elégedve a 120al :D
érdemes cserélni az olajat évente. Én kilométer intervallumok után illetve évente cserélem az olajat , attól függ melyiket érem el hamarabb.
Sok olaj nem kell bele ráadásul neked a 125-ösbe meg külön olajszűrő se kell szoval cseréld le szerintem. a 120 az jó mivel nekem a 250-es cbr megy 160-at de annak is a kényelmes amit bárhol megy az a 130.
120 normális gyárilag.
Olajat nagyon ajánlatos évente cserélni, főleg mociban, ami végigáll egy telet. Kb 3000 Ft ért már normális olajat lehet kapni, ennyi jár neki egy évben egyszer.
120 vég reális! 135 max hátszélben tudja tankra fekve :)
(6. ban 145 már tiltás gyárilag ) ezt is csak egy vihar elől sietve értem el nem kis hátszélben, azóta még megközelíteni se bírtam :)
Sziasztok.
szerintetek is érdemes évente cserélni olajat benne még ha keveset is mentem akkor is? tavaly tavasszal volt cserélve olja és azóta kb 2500 km-t mentem vele csak. Nem tom cseréljem e...


És még egy. Mennyire jó a moci 120-as vége? nekem ennyi, de ez nagyon a max, csak hosszó egyenesben tudja :D de a 110et bármikor gond nélkül. Nem kevés ez? olvastam itt ilyen 135 körülieket. A moci teljesen gyári