Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.!

A motor hirdetéséből sok minden kiderül:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-7011570
Hello egy árat vagy elérhetöséget adnál.
Sziasztok!
Nálam is mostanában jött elő hasonló probléma 2007-es cbr-nél. Múltkorában elmentem tankolni, otthon gond nélkül indult, ahogy szokott, de tankolás után indítottam volna és semmi, meg se nyekkent, az "N" rendesen világított, a tompított is. Próbáltam indítgatni, sikertelenül. Végül egy másik akkumlátorról indítottuk be a motort és így tudtam hazamenni. Haza érve leállítottam, utána pöccre indult többször is. Másnap sem volt vele gond és azóta sem, egészen tegnapig. Igaz tegnap nagy fürdetés volt (lehet beázott valahol?). Mindenesetre most sem indul, az akksi éjjel töltőn volt, de reggel hiába próbáltam indítani, gyújtást ráadva az "N" vibrál, a piros kis visszajelző a műszerfalon szintén. Nálam viszont nincs égett műanyag szag. Ma reményeim szerint sikerül megnézetnem egy szakival. Valakinek valami ötlet, hasonló tapasztalat? s_ricsi_92 a te problémád megoldódott?
Üdv. mindenkinek!
Eladóvá vált 2007-es CBR 125 R típusú motorom. 14600 km, vezetett szervizkönyv, menetkész kitűnő állapot. Ha esetleg valaki ismerőse ilyet keres, nálam megtalálja :)
Sziasztok,nem tudja véletlenül valaki hogy hol lehet IRC Eagle nr 73s gumit szerezni?Ha jól tudom gyárilag ezzel szerelték.
Itt van néhány alkatrész neked!
műszer
lámpa
fejidomtartó
cbr250 alkatrészek
bontókba vagy ha csak repedt az idom vagy megvan hozzá minden darab akkor vidd el egy müanyagoshoz az meghegeszti aztán már csak fényezni kell majd ha akarod
Sziasztok!

Nem rég vásároltam egy CBR125R-t. Előző tulaj borult vele, sérült idomokból nézve talán többször is. Kerestem hol lehet beszerezni, ebayen találtam, de annyi a szállítás, mint maga az idom. (Nyilván nem egyszerű nagy műanyag elemeket a világ másik végéről szállítani )
Hol érdemes utána nézni még ?

Köszöm a segítséged előre is!
Ádám
Volt RS-em is. 50-es. Aztán CBR. Nincs egy kalap alatt a kettő. Inkább a CBR. Ha nem akarsz az út mellett állandóan szerelni....
Helló több szempotból is jobb szerintem. kevesebbet fogyaszt kisebb szervizigénye. Na és pere azt a sebességet amit az rs-ből szeretnél kihozni csak gyilkolással éred el ez pedig azt kényelmesen tartja (ez alatt a 100-110 értem) . Na és ha meg az élményről is szó van egy sport dobbal sobbal nagyobb gépeket megszégyenítő hangja van ami sokat dob az élvezeten.
Sziasztok! Csak kíváncsiságból kérdem, egy Aprilia RS50-hez képest milyennek számít egy CBR125? Mert külsőre verhetetlen az RS, gondolom pörgősebb is, mivel kétütemű, de elég kevés benne az erő. Gondolom a CBR-nél sokkal nagyobb a nyomaték. Van annyira élvezetes vele a motorozás, mint az RS50-el?
Igen, tudom, hogy szubjektív, meg ez egy CBR-topic:), de érdekel a véleményetek!
Köszönet!
Sajnos ez ennyi. Maximum pár ezer forintot lehet csalni. Én jobbosnál csináltam ezt végig... Csak a konzol volt 9900ft+áfa! Ami a tükröt tartja. Hát bassza meg :D
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Kis CBR-em (2006-os) bal oldalán csúszott és kellene pár bontott cucc hozzá. Ezek:
- bal első lábtartó kompletten (konzol nem)
- bal tükör
- kuplungkar tartó konzol (amibe a tükröt csavarjuk)
- bal oldali kis műanyag idom, ami a műszerfal mellett van
- plexi
Van esetleg valakinek eladó vagy tudjátok hol lehetne beszerezni? (újonnan mindez kb.60ezer+áfa )
Köszi előre is!
Gyári dob van még rajta egyenlőre. Nyugodtan mond, nem vettem volna okoskodásnak sőt :) én kérdeztem tehát örülök ha segítesz.
Mondjuk annyi, hogy vezetett szervízkönyves és aszerint ami benne van 2 ezer km-el ezelőtt volt olajcsere.De tudom az a biztos ha én is cserélem.
nem mertem írni a szelephézagot mert nehogy kötözködés legyen a vége, hogy mit okoskodok de igen, 30e-nél elő is van írva... :) főleg ha sportdobot raksz rá!
Még annyival kiegészíteném gyertya , nem csak olaj csere hanem mindig legyen benne elég : meg 20k km után esetleg szelephézagokat . am kb ennyi jó olaj legyen benne meg hidegen ne nyelezzed és akkor örök lesz
Ezek így rendben vannak köszi :)
olajcsere, láncfeszesség meg állapota, lánckerék, gumik állapot ,nyomás stb. légszűrő
Sziasztok! Új vagyok még itt is és a motorozásban is.Tegnap meg vettem életem első motorját egy cbr 125-öt Nagyon rendben van a gép annak ellenére hogy 2004-es 12ezer km van benne.
Mégis tudnátok tanácsokat adni mire kellene külön oda figyelnem a kis géppel. Jöhetnek a szakszavak is , autós szakmában tevékenykedek. Köszi, Üdv.!
Szinte biztosra vehető, hogy időszakos zárlat. Ezért néha minden rendben, néha pedig kialakul a zárlat, nem jut áram a dudára, lámpákra, önindítóra, stb. és a zárlat helyén valami elkezd felforrósodni. Valóban nem játék, mielőbb ki kell deríteni, mi okozza.
Told be szervizbe. Az égett műanyag szag nem játék, akár be is gyulladhat ott akármi...
Sziasztok! Új vagyok még itt, egy problémával fordulok hozzátok tavaly vettem egy CBR125 (2005) motort eddig hibátlanul ment , de most olyan hiba jött elő hogy gondol egyet és mikor indítanám be alig forog az önindító gondolná az ember hogy az akkumulátor, lemerült, kakukk, de előtte pöccre indult hagyom ugyan így nem megyek vele, aztán gondol egyet és újra szó nélkül elindul, te hát az akkumulátornak nem lehet baja. Ezzel egy időben egy olyan jelenség is előjött, hogy időnként a tank alól olyan égett műanyag-kábel szag jön fel nem tudom mihez kötni a dolgot szerintetek?! Visszatérve van olyan indítozás is mikor alig forgatja a motort de még épen hogy beindul ilyenkor az "N" vibrál duda halk érezhetően mint egy szar aksi aztán gondol egyet és minden a helyére áll. Mértem az akkumulátort hogy ilyenkor hány volt lehet,de 13,5 körül volt folyamatosan. Én gondoltam valami érintkezésre rossz test vagy hasonlok nem tudom , szerintem ezzel az égett szaggal összefüggésben lehet a dolog. Valakinek valami tipp? Mit próbáljak ki? Hasonló jelentés? Ötlet, tanács, egyéb jokivánságok jöhet minden! Előre is köszönöm!
Hol fotóztad a Z1000-rest?
bukógomba, vágottslick aztán irány a pálya. Tapasztaltabb motoros leszel mint sokan abban az évjáratban! :)
Vagy csinálj gyorsan egy A2-őt és akkor mehetsz 21-éves korodban A korlátlanra!
Megtettem..és valóban megkell várnom a 24 évet...jó nagy kicseszés..erre vártam amióta az eszemet tudom hogy nagymotor erre tessék na mind1:)