Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én tudnék de mire odaér hozzád egy vagyon lesz! :(
Szia.

Első kereked véletlenül nincs? vagy esetleg csak felni?
Sziasztok ma estem a 2011 cbremmel és csak a kuplung kar tört el szerencsére valaki tudna nekem szerezni hozzá vagy van valakinek eladó vagy mék szérián van úgyan olyan kar mint a 2011 esen ?
Hali nekem régifajta kawám van 1-esbe 110 a vége de ha nem húzom neki akkor egy személlyel 5liter! Ha tépem neki elkér 12 litert is!
Hali nekem is az újfajta cbr van csak a 250-es verzió és 14200km-nél járok és a fékbetétek nincsenek elkopva, igaz vezetéstől is függ. Gumik még a gyáriak amit már kirepedeztek ezért valószínű cserélem őket de futófelület még van benne . egyedül 158km/h utassal 146km/h amit sikerült kizhozni belölle. Két személlyel 120 ami ugy jó neki utazóba de 130-at is lehet vele tartani akár. egyedül a 130 simán jó neki utazóba. Fogyasztás most voltam vele két személlyel és egy teli tanktáskával 240km-es túrán és 2,9 a fogyasztás ami kijött 50-130 közötti sebességel vezetve. városba meg csak rövid távon 3-3,5 liter körül van
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne felétek, hogy van egy 2005-ös évjáratú cbr-em, lehet-e olyat rajta, hogy csak a helyzetjelző világítson? Fix rajta a lámpa? Valamint némi kopogó hang hallatszik a motor felől, de nem minden esetben. Vajon mitől lehet? A gyári dobot lehet-e némiképp sportosabb hangúvá varázsolni, mindenféle barkácsolás nélkül? Köszönöm a válaszokat!
Valami erdekes han jon a tartaly felol indulaskor, amit meg is emlitettem a szervizben azt mondtak ez normalis, mikor elindul a motor nem hallatszik. Gyursulasa egy ilyen kis gephez szerintem jo siman verem vele az atlag auto nagy reszet a varosban, arrol nem is beszelve hogy a forgalomban jobban haladok mint a utoval. Egy hete majdnem lett balesetem, en sem tudom mi tortent csak mentem vele egyet a terdig ero fuben pilleplack hupacok kozott mert nem kanyarodtam be egy szamomra nem elegge ismert utszakasz enyhe kanyarjaban, az is igaz 100 felett mentem egy kicsit. a fu vizes volt, hepehupas fold meg muanyag palackok, megsem estem el vele es harminc meter utan meg is alltam vele. udv a tarsasagnak, es szivesen mennek veletek egy kort magyarhonban.
Szazat mentem vele a gyerkocommel is o harmincharom kilo, en meg nyolcvan harom, maximalist amit kihuztam belole hasalva 118 volt, bar egyszer ment 120 is. Probaltam regebbi modellt is, de nem hajtottam sokat, igy nincs osszehasonlitasi alapom es nem is bocsatkoznak ebbe bele, bar az feltunt igaz ez szubjektiv hogy a regebbi model konnyebben fordult. A lancot 6000km szerviszen allitottak utana, huztak rajta egy kicsit. es 10000 saccoltak az elso fekbetet cserejet eleg borsos arat mondtak 60e korul.
Tavol all tolem barkit itt leszolni, es ime nehany valos adat az en motromrol, melyet tavaly vettem a hatodik honapban. Fogyasztas 2,7 liter korul tobbszor is lemertem. Ha az uzemanyag mero villog meg van benn harom liter korul. A valtoja 3000 - 4000 km ig pocsek volt, most pedig szuper. Itt szerbiaban a szeviz kb 30e. Utazoja szelcsendben hatodik fokozatban 100 korul van, ha ellenszel van akkor otodik fokozatban birja ugyanezt nagyobb fordulaton termeszetesen.
Inkább a Te adataidat vélem valósnak mint Csorbáét... Ez mindig is nagy lódító verseny volt, hogy kié mennyit megy.
Mindenki bemondja, hogy 130 meg ilyenek aztán kiderül, hogy lejtőn hátszéllel :D
Ime a kep az enyemrol. Neked is ilyen van?
Sziasztok, potosan a keprol nem latom a motrot, de a leirasbol uj tipusu cbr 12. En az enyemet a mult nyaron vettem, es valahogy nem ugy megy ahogy te itt leirtad. Lehet nem ugyanaz a motorrol van a szo? Nekem 100 az utazo es 120 a maximum. udv Lehet valami hibas a motromban?
Sziasztok kis cimborához keresek egykét alkatrészt! Ball oldali vissza pillantó felfogatást, láncfeszítőt illetve 1 pár indexet! Aki tud szóljon mert nagyon kellene!
mail: bozsoki16@freemail.hu
hali!
Van valakinek elfekvőben 2006-os cbr 125 bal oldali idomszettje? esetleg komplett, az ne tartsa magába
mail: szabodaniel.1988@gmail.com
köszi
sziasztok tudnátok segíteni nekem hátsó doboz konzolt szeretnék venni hol és mennyibe lehet megszerezni? illetve sportkipuffot mert a kipufogó amiket néztem baromi drágák voltak
irány ár
Én nem akarok beleszólni de törötten 320-ért rendszám nélkül sok...
Sziasztok.

A kis cbrm-hez keresek első kerék felnit vagy komplett kereket.

Ha valaki tud valamit azonnal szóljon, mert a felni ütése miatt ráz a fékem. A féktárcsának semmi baja MEO-val le lett mérve.

Ma szervizbe viszem és megnézik a felnit, remélem nem lesz szükség a komplett cserére

Előre is köszi
Sziasztok eladóvá vált szeretet motorom kategoria váltás miatt. ha valakit érdekelne irjatok nyugodtan vagy hivjatok
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r_repol-6750621
Hali

honda CBr 125 _höz komplet hátsó kerék eladó.
tartalékba vettem de már nem kell mert nics meg a vasam eladtam.
ezért eladóvá vált. continental gumival. eladó.

Ár megegyezés szerint kb 10 ezer km futott.nagyon szép állapotban van.
ugyan itt van egy komplet pályaidom szettem cbr 125 höz,. üdv
+3620/428-6407 fyrgi
Sziasztok Bontásra ítélt, totálkáros cbrt vennék ha valaki tud valamit "Tessesnek szólni vagy kézzel inteni!"
Nekem bejön,szerintem kurva jó hangja lett tőle a motornak, van is videó a hangjárol, igaz nem adja vissza az igazit :\ teljesítménybe is dob rajta de az minimális :D
Szia! Látom sakál dob van a gépeden! Azt szeretném kérdeni, hogy hog vagy vele megelégedve? Hang esetléleg teljesítmény ? :O :) én is most szeretnék rá ilyen dobot venni, mi a véleményed rólla ? :O :)Válaszodat előre is köszi :)
az eredeti oldala ilyen, arr a a piros részre lenne szükségem ami a másik odlalt hiányzik.
Hali, ma mosás közbe kis "baleset"történt :( a motor alján a piros matricát leszedte a sterimob, oylan valahol lehet kapni hozzá? :\ mert így elég fura h tiszta fekete alul