Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi.... Azért kérdezz rá autósiskolánál. Egy telefont megér a dolog...
Köszi szépen!hát kurvára birok neki örülni
2013. jan. 19-től legalább 2 éves A2 kategóriával lehet csak kategória váltással korlátlan A jogosítványt szerezni.
Mivel a rendelet csak az A2 kategóriát említi, ez azt jelenti - JELENLEG -, hogy az A1 (ill. A1B - B125), ill. A korlátozott motoros vezetői engedéllyel NEM TUDSZ kategóriaváltással teljesítménykorlátozás nélküli A jogosítványt csinálni! Sajnálom! Én szerencsére tavaly megcsináltam a1-ről a korlátlanra!
Csáó!Egy kis segítséget kérnék!Már mindent olvastam ezért inkább megkérdezek valakit aki tudja,hogy ha már 3 éve van A1-em és 19 éves vagyok,akkor is csak 24 évesen mehetek korlátlanra?Köszönöm előre is:) Fontos lenne.
Sziasztok !
Megválnék első motoromtól. Az eladás oka, kategóriaváltás. A motorban 11700 km van. Az itt fórumozók is alátámaszthatják, hogy egy karbantartott Cbr125'R ezt meg se érzi. Kitűnő tanulómotor és rövidebb túrákhoz is tökéletes társ lehet. Ha kérdésed lenne, nyugodtan privátban !

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-6934176



Azt hittem hogy a tied :D
én is csak kölcsönkaptam, de élvezet a gépsárkány az biztos :)
blokkcserés az enyém és hát gyalogolni nem sokat szoktam...
wáá...de jól néz ki :D Nekem egy ilyenre még várnom kell :S
zx6r-em van most egy z1000-el barátkozom több mint 3 hete
Ha már Kawasaki akkor csakis Z750
Legjobb
ááhh...apum is ezt mondja mert kawája van :D
Hajrá 125-cbr :D Aztán ha megerősödtél jöhet egy kawa! :))))))))
Először a Yamaha XT 125-öt néztem ki de lebeszéltek róla mert nem ér le a lábam :/ Utána nagyon megtetszett a CBR. Valószínűleg maradok ennél. :)
Röviden? Ne keress tovább.
Tökéletes! :) Költségmentes, megbízható és még dönteni is megtanulhatsz vele! Nekem kettő is volt! Aztán 600... 1000.... :D
Sziasztok. Első motornak milyen a Honda CBR 125 R? Vélemény?
Eladó: univerzális motoremelő. Ár: 6000 Ft.
Mivel a kis cbr-en nincs középtámasz nagyban megkönnyíti a láncápolást és téli tárolásnál is hasznos tud lenni. Mivel én megváltam kis hondámtól egy nagyobb miatt, amin van középtámasz, így ez felesleges számomra.
Érdeklődni a nemrob01 kukac gmail.hu-n lehet.
Sziasztok! Valaki tudna-e segíteni nekem abban, hogy valahol tudok-e venni illetve rendelni a kis 125-höz hátsó ledes lámpát?
nem lehet hogy túl sokat raktál már bele? az is lehet baj vízszintes állásba
ellenőrizted az olaj szintet illetve úgy töltötted meg ?
jobb hátsó idom gyári fényezéssel és matricával 2010-es évj-hoz eladó 8e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Üdv Srácok! Mostanában nagyobb fordulatnál meg-megcsúszik a kuplungom, lécci nézzétek meg nekem, hogy a tiéteken is így áll-e a bowden a kormányoszlop mellett, vagy az enyém van megtörve, és emiatt szorul?
Valaki tudna írni tippeket mi lehet a baja a mocimnak : kevés volt az olaj benne 10w 40 öntöttem bele és vártam szépen bemelegedjen csaptam egy próba kört és 10 nél érdekes nem nagyon engedi előre hátra rángat mi lehet a baja ?
MARCEL NEM LENNE PROBLÉMA Csak legyen mennyibe adnád meg mennyi lenne a postai küldéssel ?:))