Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó lett a motorom!
hirdetés
Szia!
Ezek kimennek a világból!
Az én motorom épp eladó, ha gondolod nézd meg és írj rám, biztos megegyezünk!
Üdv Mindenkinek!

Már "széjjelneteztem" magam, hogy megtaláljam az okot és a javítás módját a fekete Honda cbr 125 (2007) paripám bajának.
Az utóbbi időben valami nem az igazi a sebességváltómmal, ha lefelé váltok, akkor kerreg először és utána veszi be a sebességet. Nem dobálja ki utána, fel és lefelé is lehet váltani, de visszaváltásnál a kerregés gyakran előfordul. Ha a lábammal nyomom a kart váltás után, érezhetően mintha ugrana valamiért a kar, de aztán sebességben marad.
Volt már valakinek ilyen tapasztalata?
A cbr 125 sebességváltójáról sok mindent olvastam már, de jót nem igazán.
Amúgy szeretem, az enyém injektoros, pöcc-röff, kb 100km/h-t megy egyenesben, hiába húznám tovább a gázt, nem történik semmi, sőt jobban megy, ha visszaengedem.

Köszönöm, hátha tud valaki segíteni.
sziasztok! Esetleg nincs valakinek 2004-es cbr-hez piros fekete oldal idom, vagy bármilyen más idom?
Tapasztalatom nincs még, az én mocim csak 27 ezret futott, de állítólag léteznek 100 ezret futott példányok is bontatlan blokkal.
Sziasztok szeretnék venni egy Honda cbr 125 öt . Eddig aprilia rs 50 en volt de ezzel az volt a baj hogy olyan 35000 km t bír a henger dugó ... A kérdés az az hogy egy cbr 125 nél hány km ként kell hengert , dugót cserélni ?
Sziasztok! Eladóvá vált a motorom, akit érdekel:

HIRDETÉS

Farokidom gyári fényezéssel és matricával sérülésmentessen eladó 5e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok! Ma jöttek megnézni az eladó kis cbr-em, és a vevőt az érdekelte, hogy a küllőkbe bele van-e ütve a gyártási év/valamilyen szám, tüzetesen keresgélte, ezzel bebizonyosodva hogy nem-e volt törve.
Évszámot nem, de valamilyen szám sort találtak. Nektek bele van ütve?
Nagyon meglepne ha törve lett volna, igaz 2. gazdája vagyok.
Egyébként 2006-os karburátoros a moci.
Köszi! Üdv:Attila
Szia,

Köszönöm a válaszod, de időközben jobban utána néztem a kategóriának és rászántam magam, hogy többet gyűjtök és megajándékozom magam egy 2008-as YZF-el.:)
Szia!
Nem nagyon tudok típushibáról beszámolni, két éve használom az enyémet és minden rendben vele. Most gondolkozom a 4 kerékre váltáson, ezért eladó a mocim, ha érdekel. Még nem hirdetem sehol, ha érdekel, szólj. 2005-ös karbis, 27 ezer km, rendszeresen karbantartott. E-mailt írj, ha érdekel. peti.dobri kukac gmail pont com
u.i.: Esetleg évjáratilag vannak tippjeitek, vagy nincs nagy különbség az évjáratok között? (300-400 között nézelődöm)
Sziasztok!

Beállnék a sorba, és felpattannék egy CBR 125-re majd a következő jó idő közeledtével. :)

Kérdésem lenne, hogy vásárláskor mire figyeljek ennél a típusnál. Mind az alapvető problémák érdekelnek, amik sokaknál felbukkan esetleg, mind a típus rejtett hibái (ha vannak) amiket csak egy használó szúrna ki a motoron.

Köszönöm a válaszokat előre is!
Szia! Én 2007-es cbr 125-el mentem le Krk-re, simán bírta. 120 km/h-val mentem vele átlagban. :-)
Viki
Sziasztok!
2007-es CBR 125-höz keresek vezérműtengelyt csapággyal vagy házzal. A lényeg, hogy a csapágy jó legyen. Minden ötletet szívesen fogadok ahhoz, hogy találjak egyet. :-)
Köszi! Viki
Sziasztok!

2006-os CBR 125 R -hez keresek bal első teleszkópszárat, bal oldali első lábtartót, kuplungkar konzolt.
Elérhetőségem: zolkova@gmail.com
Eladó új LED-es indexek, relével!
Ha érdekel valami írj!
sz.schliemann@indamail.hu
TomcatR1-nek!

Én is újonnan kaptam, 26 vagy 27ezer kilométerrel adtuk el. Itt van olyan srác aki a 100-at átlépte vele. Jó kis motor, annyi baja van, hogy nem előznék ki vele a 4-esen. Viszont az árát jól tartja, 4 éve ment el az enyém 400-ért. Most is itt körül mozognak, az én volt motorom konkrétan most eladó és 380-ért van fent, azt hiszem.
Akkor nekem szerencsém van ,mert 115-öt megy az enyém.
Ha utana nezel rajossz, hogy vannak olyan cbr-ek amelyek nem mennek 80 fole, es a felso fordulatokat sem igazan lehet hasznalni. Ha jol tudom egy limitator nelkuli cbr 120-130at is megy. Nem a szaguldozas kell csak annyi, hogy varoson kivul lehessen tartani a tempot a tobbiekkel, maskepp lenyomnak az utrol
Olvasgattam mar a neten es volt aki ellenorizte ezeket is es valaki mondta is, hogy regebben cserelt cdi-t egy cbr-ben csak mar nem emlekszik a reszletekre. Koszi
Bocsánat nem neked akartam elküldeni csak telóról vagyok fent.
+36 70 256 4090 ‬a telefonszáma.Stromfeld Aurél u 39 Szolnok a címe
‪+36 70 256 4090 ‬a telefonszáma.Stromfeld Aurél u 39 Szolnok a címe.