Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CBRpower[36166] augusztus 5. 21:12
Szia 1-2 kérdésedet megpróbálom megválaszolni :1. szervizkönyv szerintem mindenképpen kel hogy legyen fent főleg a régebbiekhez 2. minden 4000km után kell olajat, minden cserélni 8000km után gyertyát, légszűrőt állapotától függően kell cserélni én 12 0000km után cseréltem ! szóval 12e km szerviznél olaj meg lehet hogy légszűrőt. 3.hát Injektorosat 2007 óta nyomatják nekem az is az van enyém 2010es most van benne 16e km, én azért szoktam látni olyanból is eladót ! 4. hát szerintem nagy különbségek nincsenek mindegyiknek van előnye-hátránya. (haveromnak karbis van) viszont mivel az ővé lassan 8 éves lesz azért 1-2 gumi alkatrész és műanyag már nem bírja annyira ! 5. sajnos a vásárlásba nem tudok nagyon segíteni én újonnan "vettem"(kaptam) ! érdemes minden apróságot jól átnézni mert bizony egy féklápa kapcsoló akár 6e forint is lehet ami szerintem fontos motor rendbe legyen könnyen induljon és jól menyen ne zörögjön mondjuk ha többet is megnézel az azért jó mert tudsz hozzájuk viszonyítani akkor fékek ,lánc, gumik , . a kis fogyasztás az garantált ha nincsen szét b**va volt olyan hét amikor minden nap nyélen mentem 15-20 km amibe volt város is akkor evett 2,7 litert , normál esetbe 2,5l de volt hogy 2,2l evett(gondolom az NSR 5-6l alatt nem nagyon eszik max utánfutón viszik :D ). hát azt tény és való hogy nem egy erő gép de nincsen szél akkor 120-125 ki lehet belőle préselni ha meg hát szél is van 130-135 is kihozható belőle :D

mrmarcell[36167] augusztus 6. 11:06
Szia!

Ráülsz és haverod felé gurulsz, ha egy nyomon jár a két kerék akkor nézheted tovább:
Motor ne kopogjon, pöccre induljon, váltogasd végig, le-fel. (lassan finoman, érzel e különbséget a fokok között.) kuplung-holtjáték, elsőfék, hátsófék, világítás. Az idom lehet,sérült/műanyagozott a belseje legyen rendben.
Állapotot vegyél ne KM-ert. Olajfojás nem lehet sehol sem. Karbist is vehetsz nyugodtan, 1 karbit állítani nem a világ vége :) A csereperiódusokról a kolléga már választ adott. Bontás nélkül a blokk elmegy ám egy 100-ast :)

A lánc-gumi drága, ezek azért legyenek rendben :)
Sziasztok! :)
Cbr 125öset akarok venni és mit tudtok ajánlani, milyen legyen, évjárat, meg ilyesmik. Meg mire figyeljek ha vásárolom? Milyen típus hibái vannak? vagy vannak-e egyáltalán :D
Köszönöm előre is! :))
Istenem, de bánom, hogy el lett adva az enyém. Jól jönne az R6 mellé. Na majd meglátjuk mit hoz a jövő...
nem genyózás a célom, csak 125-ös 4ütemű topikok közül talán ez a legfrissebb...


na off
Ja értem. Hát költsége nem sok lesz, az biztos. :)
nem jó, mert megizzad a kis hátam...
Bicikli?
a láncszett számomra közömbös, nem CBR-ben gondolkodom, hanem valami kisköbcentis kétkerekűben
Pedig de. Egy láncszett is megvan 8600 Ft-ból, és kibír annyit, mint a gyári. Üdv: Rob
Köszi,

alacsony összegre számítottam, de ennyire nem.
Üdv! A teljesítményadó 3450 Ft egy évre (általában két részletben fizetendő), a KGFB pedig úgy emléxem kicsivel 4000 alatt volt B1-ben (vagy B2-ben?) egész évre a K&H-nál. Baleseti adóval együtt.
Szevasztok,

mennyi egy ilyen kis CBR-nek a biztosítása, illetve az önkormányzat felé kötelezően fizetendő adó?

köszi.
nekem a 250-es megy 161-et hasalva. két személlyel 145 kb
fogyasztás 2,6-3,6-ig átlag 3,1 mikor hogy :) hosszú távon 3 liter alatt
az én személyes véleményem az, hogy kezd/vagy vegyél inkább egy 500-as túrát mert csak megölöd a blokkot, hogy állandóan tekerve van...
Hát van akinek egy 100-ast is elmegy, de mint minden motorra erre is költezni kell. Relatív sok olajcsere mivel sokat forog a motor, karbitakarítás, gyertyaellenőrzés, lánckerék, lánc-csere. Gumicsere telószárakba olaj. stb. stb...
Értem.
Egyébként mennyit mennek ezek el kb. felújítás nélkül?
Gyanúsan olcsó! :)
Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen kis Hondát, de még igazából ilyet nem is láttam élőben, vásárláskor mire kell odafigyelni? Van valami típushiba?
Kinéztem egy 2004-est ez lenne az: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_125_r-7134792
Az a 36000km nem sok ezeknek?
Eladó egy vadállatul kinéző Joe Rocket textildzseki. A márkát talán nem kell bemutatni... Amerikai L-es, de inkább XL itthon, nekem is ez a bajom vele, sajnos nagy. Egyszer viselt,szinte új.

Kb. ez az egy van az országban....

Protik:könyök, váll, puha gerinc. +thermo mellény.

30+posta. pirosvillam81 kukac gmail.com vagy facebook link adatlapon...
hello: kösz az infókat.
Ezek az adatok karbis modellre érvényesek a régebbi fajtára 2004-től,újakét nem néztem van e változás
Szívó:0,06mm+-0,02mm
Kipufogó:0,27mm +-0,02mm
12V5Ah Gyári Yuasa YTZ 5 Mf
Alkatrészek ára/vásárlása:
zsolt@honda-szallerbeck.hu
Kérj emailben/telefonon ajánlatot Hondától,vagy ebayről tudsz venni.
sziasztok eladnám repsolos dolgaimat mivel nekem már nincs rá szükségem ugyanis a motoromat már eladtam és feleslegesé váltak számomra ezek a dolgok :
http://aprod.hu/hirdetes/repso...
http://aprod.hu/hirdetes/repso...

http://aprod.hu/hirdetes/felni...
akit érdekel valamelyik is irjon vagy hivjon nyugodtan
Sziasztok! Olyan segítséget kérnek,h rendelkezem egy 2005ös cbr-el,amire ha gyújtást adok,semmiféle elektromos dolog nem megy, és egy zúgó-búgó hang jön az akkumulátor mellől!Mi lehet ez a kellemetlenség?talán vmi kis grelé? A biztosítékok rendben vannak. Járó motornál mennek az elektromos cuccok, de halványan! Köszi!
Hellosztok lenne pár kérdésem cbr 125 ről:
- szelephézag gyárilag mennyi?

-új dúgót gyűrűt vezérműláncot hol tudok hozzá venni,és kb mennyibe kerül?

-gyári akkumulátor hány Amperes?

előre kösz a válaszokat