Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári Stanley izzóm így égett ki. Elszakad az izzószál, de nem távolodik el egymástól a két szakadt vég, és néha érintkezik, néha nem. Cseréld ki az izzót és jó lesz.
Sziasztok
az első bal fényszóróm valamiért "villog". hol érintkezik hol nem. Arr agyanakodtam, h csak kilazult, de érdekes, hogy amikor épp nem ég, akkor bekapcsolom a távolságit és az meg ég.. Hogy lehet ez? mi lehet a baj?
az uccsó 2 ilyesmi.
elég húzós az áruk, de hát Abus..

http://kelomotor.hu/zarak.html
Valami ilyesmire gondoltam, köszi!
http://www.goczekft.hu/termek/...
Ezt csak lecsavarozód a betonba és csavar fejeket meg lehegeszted.
Aztán már csak flexel tudod eltávolitani.
Üdv mindenkinek! Nézegettem a fórumokat, de nem nagyon találtam ehhez kapcsolódó topikot. Konkrétan: szeretném a motort "lehorgonyozni" a garázsban, és ehhez keresek valami olcsó, de hatékony megoldást. Pl. autó vonószemére gondoltam, de még nem találtam olyat, aminek 5 centis szemátmérője lenne, a lánc ilyen vastag. Ekkora szemes csavart sem találtam még, szóval remélem, tudtok tippeket adni. Előre is köszönöm.
Fölös első felnije nincs valakinek eladó? :-)
I.Ára.:175.000ft tel.:06/70-431 5444
e-mail.:lado-0@hotmail.com
Üdv!Sürgőssen eladó!2002-es esztétikai hibákkal gyönyörű állapotú bontatlan motorral télen nyáron pöccre induló motorom jóva ár alatt rendszám nélkül!
Sziasztok! Pár napja feldőlt a mocim és azóta hidegen nincs alapjárat. Semmi extra, álló helyből elsüllyedt a lába, és eldőlt. Esetleg fennakadt az úszó, vagy egy úszóházban benne lévő szennyeződés most került a fúvókába mikor feldőlt? Melegen megy faszán minden. Ötlet?
Eladó sürgősen 280 e friss műszaki, felujitott, sportkipufogo, 2006.05.
Szia! engem érdekelne. 2005-ös modellre jó? (régi fajta, karbis)
Sziasztok! Keresek 2005-ös CBR125-ösömhöz bal oldali tükörtartó konzolt. E-mail: peti.dobri@gmail.com

Köszi
Sziasztok.

jövőre eladó sorba kerül a kis 125-ösöm. Bal oldalon a hátsó idom meg van nyúzva egy jó tenyérnagyságban, szerintetek érdemes lenne cserélni, vagy adjam el kevesebbért? Nem tudom milyen áron mehetnek ezek az idomok, főleg ha fújkálni kellene, nem hiszem, hogy találnék bontottat.

Köszi előre is.
üdv mindenkinek.
Nekem a két oldalra kellene hasidom repsolos + a hasidom befogó de ha nem repsolos a hasidom az sem baj. Akinek van irjon emailt.
Email: alocsai97@freemail.hu
Sziasztok 2005ös honda cbr 125 megmaradt alkatrészei eladóak ha valakit érdekel doboz tartó konzol dobozzal 20eft gyári kipuff 15eft gyári állapotú tanktáska 5eft érdeklődni repka@citromail.hu 06309087616
Eladóvá vált honda cbr 125r motorom.
300 km ezelőtt kapott új garanciás aksit, benzincsapot, üzemanyagszűròt, légszűrőt, gyertyát, olajat, kerék csapágyat, láncszettet, contigo gumikat(DOT 1414), ap racing első hátsó fékbetétet. Raptor sportkipufogo+gyári. Pöccre indul, nem füstöl, normális állapotban van, használatból eredő karcok vannak rajta ( tankon 1 apró horpadás). szállításba tudok segíteni. friss műszakival.
hát most nem vok otthon még 1 hétig, de igy nagyon bonyolultnak hangzik elsőre :D
azért köszi, amjd megnézem, csak jelenleg még országon belül sem tartózkodom.
Nem kell leszedni a fejidomot, otthon ki lehet cserélni könnyedén.
Lépések:
műszerfal jobb és bal oldalán kis fekete műanyag takarókat leszedni, 2-2 csavar tartja

Műszerfal csavarjait kiszedni, műszerfalat megemelni

Műszerfal aljáról km spirált leszedni, ezután felfordítható a műszerfal de csavard rongyba hogy védd a karcolásoktól.

Összerakás fordított sorrendben.
ajaj...csak most lett összerakva esés miatt végre ujra..uj idomok, uj index stb...lehet visszaviszem ahol csinálták h nézzék meg a tankkal együtt...
Szerintem bontás nélkül a lámpa miatt és szűk hely miatt nem lehet odaférni. Nem bonyolult csak sok apróság van ott. A benzincsapot cserélnem kellett meg olajat es ha már szétszedtem akor leszedtem a fejidomot is, vagyis az egészet indexek lámpa jött minden. Nekem azóta nincs semmi problémám vele mióta kicseréltem.
Szia!
Igen, elírtam: izzó :)
Akkor azt mondod nem olyna nagy para? mert más fórumon mondták, hogy lehet, hogy biztosíték, vagy fesz.szabályozó a ludas, és az utóbbi hazavághatja az akksit meg az elektrnikát. De miután minden jol működik rajta, így eygelőre nem csináltam semmit...Mekkora meló lebontani? Alulról nem lehet elérni vhogy? annyira nem vágom sajna a témát...:S
Szia! Úgy láttam, hogy elől középen van valami és az nincs rögzítve. Arra gondolsz "elől pedig egy lapos rész van becsúsztatva a vázban kialakított vágatba" alatt? ez nagyon a tank alatt van nem látom jól.
Oldalt a két gumi ami a váz és a tank között van megvan hál istenn. Ülés alatti csavart még nem ellenőriztem, de mível elől lötyög eszembe se jutott. egyelőre nem leszek otthon egy hétig...
Hello! a tank hátul egy csavarral van rögzítve, elől pedig egy lapos rész van becsúsztatva a vázban kialakított vágatba. Ezen a lapos részen van egy védőgumi, ami ha lecsúszik, vagy elveszik, akkor lötyög a tank. Pótolhatod szivaccsal vagy bármi hasonlóval.
A műszerfalnál nem lámpa hanem izzó van, nekem 4 db volt kiégve úgy vettem, semmi baja csak le kell bobtani és kicserélni ha zavar.
Az uleseket leszeded és latnifogod egy csavar fogja fel a tankot.