Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért csak beindult ez a szerencsétlen.Az elején a kerregés a kicseszett kínai benzinpumpa kirobbanóan sikerült minőségét jelzi,megoldást majd találni kell rá.
Nem ártana valami hozzáértővel majd beállíttatni,télen.
Most ennyi.Megy.

http://youtu.be/nELri_aVaGY
Egy nagy fogó és a testierő mindent kitép.
A csatlakozó már lejött, de a foglalatot még nem tudtam kifeszegetni...
F4-esen az első helyzetjelzőt hogy lehet kihúzni.
nehéz hozzáférni, nem is látom és nem akarom elszakítani a vezetéket.
Csak ki kell húzni, vagy el kell fordítani valamelyik irányba?
Forgalmi szerint épp két személy meg egy kicsi csomag lehetne de nekem a hátsó dobozba 10+ kg szokott lenni tanktáska széthúzva megtömve nyeregtáska két oldala megtömve bírja 2800+os km-t mentem így bírja csak fogy a gumi
Hello motor terhelhetőség érdekelne kétszemély +doboz??? Kbmenyi lehet
Végülis lehet a földön is csak a testeket kell bekötni,kipufogóvízkör nem tudom mennyire elhagyható.Gyujtáskpcsoló is kéne az meg fixen a villahídban van.
kábelköteg lehet megoldható,de akkor még mindig valahova be kell rakni a blokkot,vagy lehet földön is?
Egy motor járatásához kell az ECU és a kábelközeg minimum meg egy akku.
Az ECU még nem lene akkora probléma de a kábelköteg kibontása csak ezért egy működő motoról...........senki nem fogja vállalni.
Kompressziót tudnánk mérni mert csak az önindítót kell hergelni hozzá.
Mást nemigen fog senki csinálni,csak ha van egy épp kiemelt blokkja és berakja a helyére a tiedet.
ő csak komplett motorokat vállal.
Taschi Mányon állítólag nagy mágus, de ezt csak innen a fórumról olvasgattam. Recsegj rá.
https://www.facebook.com/Tasch...
na ezért kérdeztem nincs-e valaki,szerelőre gondoltam akinek esetleg van mindene
Kipufogó,hűtő,stb.
mi kellene még?
Az baj,csak ezért nem szednem szét.
Csak a blokk karbisor sajnos,:(
Hozd el Gödöllre melohelyre,a raktárban van hely,de csak augusztus végén és hétvége lenne jó ilyenre.
Mi kell hozzá?Elektronika kábelezés megvan?
Nem tudtok valakit akinél megoldható egy f3-as blokk beindítása?meghallgatni hogy muzsikál?Budapest környéke előny lenne
:)
A Shellnek biztos.
shell valami csodáját érdemes belerakni?
Szerinted mikor gyártottak volt 95-os?
valaki használ itt valami adalékolt üzemanyagot vagy elég a 95 ezekbe,van valami érdemi javuás?
Még kellhet ha nyárson akarom forgatni csóri rohadékot.
Na, ha nuku a szivárgás, legalább nem kell az a fűrészpor.