Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kivettem a blokkot ,valószínű berohadt a dugója a hengerbe,meg sem moccan,levettem a szelepfedelet gyönyörű belülről vezérmű hibátlan,bontás lesz belőle ,
Hali Hölgyek és Urak! Eladó lett a kifogástalan esztétikai és motorikus állapotban lévő vasam. Sok extrával és a lecserélt gyári alkatrészeivel, és egy ajándék tanktáskával. 63 ezer km van a vasban most tavasszal meg lett rajta csináltatva a 60 ezres szerviz. Nagy becsben tartott és hozzáértő kezekben lévő motorról van szó, aki ismer és látta már a motort az megerősítheti mindezt. Ha valakit érdekel és további kérdései lennének az adatlapomon talál elérhetőséget. Irányár 770 ezer jó Magyar forint, esetleg csere CRF 250M-re.
Én nem látok bovdent rajta sehol,de ha valaki tudja megmondhatná :)
Jeladok f2-n elektromosak?
Srácok F2 és F3 műszerfal kompatibilis egymással?mármint f2-be berekható az f3?tudom hogy a spoiler nem egyforma de engem az elektromos rész érdekelne
Köszi
Hali! jófogáson van f2-f3 95-96 ülés 6,5ezerért így keresd!: "CBR 600 F3 első lámpa, ülés, stb" csongrád Üdv!
Hali, F2-es (PC25) ülésre lenne szükségem. Nem baj, ha szakadt, sőt örülök minden költségcsökkentő tényezőnek
Hali, F2-es (PC25) ülésre lenne szükségem. Nem baj, ha szakadt, sőt örülök minden költségcsökkentő tényezőnek
ezt már a rutin vizsgán is tudni kell
Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék tőlletek, hogy 600f4i kormány nagasításánál valóban minden esetben kell a fejidomból s a plexiből vágni? Segítsèget elöre is köszi
Ha valaki tud esetleg oldaltámaszt, vevő vagyok rá!! :D
Még annyi, hogy jó markolatot (gyári lenne a legjobb), hol tudok venni?
Neten nemnagyon találtam.
Talán mert lessz olajnyomás
Kérdésem lenne honda cbr 600 f pc 35 inditásig világit egy prios kontrolámpa illetve villog az olaj jel is indítás után abba marad kb 2 mp. Miért?
Nem vettem észre ilyet. Szépen lehet fektetni mint Mariskát.
F1 első villa kompletten
oké
Rendicsek,szolj.
Még csak most került hozzám,jövőhéten tudok vele foglalkozni
Blokk erdekelni fog mindenkepp.
Kompresszio van benne?
Srácok van pár bontott cuccom f3-ra ha valakit érdekel,blokk egyben 55,AC 10
F2-F3 hűtőt beszámolok a blokkba
Bassz,bekapcsolva maradt a caps lock
vENNED KEL EGY BONTOTT TÁMASZT VAGY EGY LAKATOST KERESNI.
Lőttem pár fotót a gépről, miután vissza lett emelve az ültetésből.
Oldalsztenderen elég neccesen bedől, ahogy látom vágtak belőle...3. képen látszik a felső részen..
Szerintetek?