Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heves voltál a "barátoddal" és tiltottak a modik?
Mert nekem is egyel kisebb van fenn elől úgy vettem és én is akkorát raktam rá nem érzem hátrányát annyi hogy tudom az óra kicsit többet mutat mint a valós
Eccerűen nuku hsz-írás.
Jó, hát a szenilitás kivédésére találták ám ki a jelszóemlékeztetőt
Ja,gebasz van az űrben.
De az ugrandozó nagy vörös visszatért.
Odalett a kengurus nick?
Mert nem ittál eleget.
Annyi lesz, hogy kb. 1/15-el megnövekszik a nyomatékod, miközben lecsökken a sebességed. Javaslom, hogy azért a teljes méretű kis lánckereket is vedd meg, mert szerintem vissza fogod cserélni!
Hát igazából már több 2000km feletti túrán fenn volt alá semmit nem raktam de egy karcolás sincs az idomon
http://www.roadside.hu/index.p...
Milyen nyeregtáskád van? Hogy oldottad meg hogy ne érjen hozzá semmihez és ne barmolja a fényezést?
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Tényleg agonál van a cucc ami segít. Azt beszerzem mert nem akarom, hogy csaljon az óra elsőkörben 1-el kisebbet rakok előre megnézem milyen lesz úgy de már csak jövőre szerintem.
Nekem sport légszűrő-yoshi dob- power commander van bent. Tényleg van egy kis nyomaték növekedés, de azért nem lett tőle 800-as vfr v. 1000rr.

Ár-érték arányban azért qrvára nem érte meg, de azért sok minden jó benne.
Speedo healer ami segít. Tudtommal ago árulja. Nézz után mire jó és hogy működik.
No látod, akkor nem a motor a szűk keresztmetszet.
Hy nekem csak elől van egyel kisebb már így vettem és tavaly lánccserénél én is akkor már ugyanazt tettem rá így nem tudok nyilatkozni gyári áttétellel milyen lehet de az óra csal már így is majd 10-et mi most jöttünk haza Boszniából ott is voltak olyan visszafordítók hogy ihaj az hagyján hogy szinte visszafelé kanyarodik az út meg még emelkedik is nem kicsit de nem volt gondom tudtam tartani a tempót a többiekkel 2 személlyel dobozzal tanktáskával meg nyeregtáskával együtt is igaz csak az első pár sebességet használtam ilyen helyeken
Hali. Még mindig ilyen áttétellel használod a vasat? Én is gondolkozom a változtatáson 1-el kisebbet előre. Ezt az óra csalást nem lehet kiküszöbölni valahogy? Előre is köszönöm.
Várom a tapasztalatot.
Ki fogom próbálni.
Az alpinán amilyen visszafordítók vannak 1-esben sem tudsz akkora fordulattal menni
Az nem volna már sok 1 kicsit?
A max. forgatónyomaték 10.500-nál van...
Forgatni kell bátran, ha ennyire megvan terhelve, ez nem ezres gép.
.-1,+2 jobb lenne.
Jogos. Használtam a váltót, de úgysem az igazi. Nem tudom mennyit jelentene 1-el kisebb lánckerék előre. Szeretem a mocit hozzám nőtt nem akarnám cserélni ha nem muszály.
Szerintem válts vissza egy fokozatot.