Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az engem is érdekelne?
Karbifelujitas megvolt?
..az mibe fájt?
valaki nem tud Michelin Pilot Power 2ct 180/55 R17 gumit eladót?
Valakinek nincs f2 kábelkötege?adnék érte f3.
Nem tudom hogy egy blokk életre keltéséhez kell-e minden csati,f3 több van ami nincs f2
Ez esetleg?
Sziasztok!!! Lenne valakinek,CBR 600F, PC 23-as hoz elektromos kapcsolási rajza.Amit a neten találtam,nem nagyon olvasható :(
Sziasztok!
F4i-hez keresek uzemanyag nyomasszabalyozo szelepet...Bontot hivtam...Nincs jelenleg...
7,5 rol indult a matek.
Mindig teletankolom és ki is számolom a fogysztást. 5.5l/100km. Ez vegyes használat, de nem tötymörgés.
Tobb vokt mit 120 legtobbszor.
6-al jarok a masikkal is.
A masik gond hogy enyhen razza az elejet 170-200 kozt,ami attetesen hat a fogyasztasra,neha 8-10000 kozt lefittyed a forszammero mutatoja,a benne levo tudjafenemilyen betetek lasditasra jok de a hatso fekem erzetre jobb mint az elsok,nincs fokozatkijekzo es idoora,bizonyos fordulaton vibral mint a rosseb,utalom a manual benzincsapot,de alapvetoen funny a youngtimerezes.
Nekem soknak tűnik, az enyém kb. 1 lityivel kevesebbet fogyaszt, de nemtom a karbisok mennyit.
milyen tempónál?én 2 személlyel 100-120 tempónál 4,8 -al kijövök
oké köszi
A starternek nemnagyon van ára 2-3e kínából free shipping.A gyári bontott talán 5-6e.
Ebay-en 11e volt a legolcsóbb új,De az a gyökérnem postáz hungarisztánba.

http://www.ebay.com/itm/141759...

A bontott az 8-10e de ahhoz 3-5 rugó posta is jár úgy számolj.

a 6,4-es átlagfogyasztás milyen?
Jó vagy rossz?
srácok egy f3 indítóreléért mennyit lehet elkérni?és ami az ác-t vezérli
A plexi elkelt!
bekiss2@gmail.com
06-70-373-4137
Sziasztok néhány apróság hátha valakit érdekel!

Honda CBR 600 kuplung és fékkarok az újak 3000Ft darabja a használt fékkar 1500Ft
Honda CBR index kapcsoló 3000Ft
Honda CBR 600 F4 gyári plexi +csavarok 4000Ft
Valamivel el kell utni az idot mig elkezd huzni..
Sajnos tul jo a sor3.
Előre nézzzzzé, ne hátra!
Valami korhu zero aramfogyasztasu cucc kene erre a motorkara,a jobbos allandoan osduecsuklik,es leugrik a gumiszemet,hetvegen behegesztem hogy ne mozogjon.
Hátra egy GOPRO-t, előre meg egy LCD kijelzőt.