Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi gyors valaszt
gondolom hogy az ac -be ne jusson semmi szmötyi
lefele nyitva,középen zárva ,felfelé tartalék
köszi még 1 kerdés benzincsap allasa hogy van? lefele nyitva, viztszintesen tartalék felfele zarva ?
Valamiert az f3 ban a benzincsap durvaszuroje utan az ac elott van egy speci benzinszuro.
nincs,nem is kell van a tankban
Srácok nektek van f2 cbr benzinszürő tank és karbi kőzőtt?
üdv! a nyomás szabályzó szelepet mire cserélted? gyárira vagy lehet mást is beszerelni?
Értem akkor tők felesleges :-)
Estefelé már sárga szemüveget hordok nappal meg sötétet.
Akkor nem ácsingózok egy ilyenre. :)
semmi felirat nincs rajt plexin de nem folia probaltam kapirgálni mikor bukot vettem ajándékba kaptam hozzá ezt tükrős plexit de szerintem foliával is megoldhato!!!! de sőtétbe nem valami jo alig látni benne
Neked meg jó a sisakod, annak a plexinek mi a neve? Utólag ráragasztható?
szép a segge a gépednek Feri
menettulajdonságok hogy alakultak?nem billen a gumi?
Hát mondtam én.
Sikerült a visszaalakítás az eredeti magasságra! Most csak annyi a "bajom", hogy az oldalsztender elég meredek ahhoz képest ugye amilyen volt ültetve... nem tudom mennyire normális..
Holnap dobok képet!:)
180gumi itt a foto amit igértem!!
Szijasztok esetleg tudja valaki hogy f4 és f2 es hátsó futómű menyire egyezik? Itt nem régiben irta a kolega hogy vissza alakítaná gyárira a magaságot és én meg venném töle a az ültetóket. Ha jó lenne az f2 sem hez. Elörre is köszönöm a segítségeteket.
Bmw 1000rr szet hullik olvasatok el!!!
http://m.hasznaltauto.hu/motor/bmw/bmw_s_1000_rr-9381456
Köszönöm a tanácsokat, majd írok az eredményről!
Köszönöm RC51, ennek szellemébe fogok eljárni!:)
úgy látom van rajta közép sztender,az alá teszel valamit és úgy rántod föl szerintem az is megemeli amennyire kell.
Köszönöm....