Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stabilan rögzítsd a motor elejét. Aztán a motor hátulját kell megemelned de úgy hogy nem a lengővillánál. Lehet a blokk alatt, lehet egy acelrud at dugva a lengovilla tengelyen 2 bakon. Innen már egyszerű a kutyacsontokat kicseréled. Legyen segitseged!
no, ilyenek.
8mm-es csőcsatlakozású benzinpumpa eladó. van ovális csatlakozós is. működőképesek.
Szevasztok!
3 napja vagyok tulajdonosa ennek a 2003-mas 16.000km-es Hondának, amit egy hölgy tulajtól sikerült megszerezni.
Mivel ő alacsony, ezért leültette annó, és én szeretném visszaalakítani.
Megkaptam a gyári "csontokat". Tanácsot kérnék a visszalakaításhoz, hogy itthon meg lehetne-e oldani, és hogyan.
A 3 csavart ki és ezt meg be, gondolom én.. Köszi előre!
Tudom hogy működik, a kopások érdekeltek volna.
Gondolod, hogy nem szedtem szét
Van benn egy menetes orsó az meg az ellendarabja amibe forog az van rommá kopva és lötyög egyik a másikba mit az állat meg a spirálrugó is el van gyengülve anno raktam fel ide képeket is szétszedve
Szétszedhetted volna, hogy mi kopik el benne.
Nem feltétlen nekem is még csak félúton volt a feszítő mikor cseréltem mégis zörgött a lánc, szétkopik maga a feszítő meg elgyengül benn a rugó és emiatt hiába van még feszítési lehetősége nem tudja feszesen tartani a láncot
Ki kell venni a feszítőt rögzített állapotban, hogy lásd mennyit tud még feszíteni. Mikor kivetted a helyéről kiveszed belőle a rögzítőt is, látni fogod mennyit jön még kifelé.
Ha van még feszítési lehetőség, felhúzva összerakod, elcsettinted és jó lesz.
Mikor a feszítő már teljesen kint van, a lánc már annyira megnyúlt, hogy cserés lesz.
Neked nincs!
Nincs ötletem, nem vagyok videó szakértő. Telefonon elforgadás engedélyezve van?
Oké, köszi
Jozsi ez 15 perc alatt javitható szinte 0 forintból ... a tv fordizsd meg cimbora ....

https://www.facebook.com/29970...
Van akinél pont 4-5 ezres fordulaton csörög.

Hát idővel azért érdemes, ha már nem csak 1 bizonyos fordulaton szól v. ha már alapjáraton is csörög.
Köszi a videókat! Nálam ennyire még nem hangos talán, vagy csak a nem gyári kipufogó miatt nem hallom ennyire.

Mikor kell ezt cseréltetni amúgy, vagyis mikor érdemes? Ha már 4-5 ezres fordulatszámnál is hallom? Vagy azonnal?
Detto, tuti h az, főleg motorféknél ha vissza engeded. De pont RC51 adatlapján találsz videót is.
De itt is van:
http://youtu.be/iRR6xwkWnZM
http://youtu.be/RZJW3KQ-AG4
Sziasztok!

Állítólag típushiba, hogy a hibás vezérműlánc feszítő miatt zörgő hang jön a motorról. Nem találtam, ezért kérdezem, tud valaki olyan videót linkelni, amin hallani lehet, hogy milyen csörgésről van szó? Az én 2006-os CBR-emen nagyon alacsony, 2000-3000-es fordulatszám között mintha csörgő hangot hallanék. Utána vagy megszűnik, vagy nem hallom a kipuf miatt.
Ebay 7443 vagy 7440 led bulb
Millió van fent.
Nincs mit. :)
Ha emlèkeim nem csalnak tungsramot vettem pár ève kettőt az egyiket cserèltem másikat tartalèkba mèg bírja
Azaz lapos az enyèm is T20 21/5 wattos
Az jó. Simát én is kapok csak ledeset nem. Megelégeltem hogy cserélgetni kell minden évben legalább 2x kimegy a sima.
Nekem a kicsi ebay-es van. Műszerfal bal felső részébe a mélyedésbe a plexi mögé van felrakva. Áramot valahonnan a műszerfalból kap így le lehet venni a mérővel együtt.
Köszönöm szépen úgy néz ki sikerült. Nem T10 a csatlakozás hanem T20 mert nagyobb valószínű lesz neki. Köszönöm a linket.