Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F1 fékkar eladó ha érdekel valakit...
F2-re Koso DB-01R digitális kilométerórát szereltem fel. Kicsi, kompakt, pontos. Huszonsokezer pénz az ára, de nulla elektromos tudással egy-két óra alatt fölszereltem
Én ilyet szereltem F2-be:
http://www.robogoalkatresz.eu/...
Nulla elektromos tudással simán bekötöttem.
Benzinszintet ugye eleve nem tud jelezni a az F2-es antik mivolta miatt, tehát erről a funkcióról le kellett mondanom... na bumm
Srácok valaki nem látott ilyen plexit f3-ra?
http://youtu.be/cA0ZRuYSJvk
Az a röhej, hogy hónapok óta mindig oda van támasztva az utca ajtó elé amíg bezárom.
Ez a tanulópénz! Legközelebb legalább majd megnézed a helyet ahová letámasztod!!
Eldőlt ma a jobb oldalára. Tükör, fékkar.
Hali,
Szerintetek, mennyit csalhat a km óra? egy 91-es motoron? mostanában valahogy nem érzem rajta a sebességet.
amúgy kabátban táskával 220 km/h a vége saját erőből a kis öreg 500-asnak. Ezen már csak a bőrruha tudna segíteni, hogy ne legyen akkora légellenállás.
Ti mit szoktatok tankolni sima 95 vagy valami mást? Én általában a 100-ast, de mivel mostanában nem nagyon motorozgattam beletettem 95-t és szerintem valami szar benzin volt, mert az alapjáratom nagyon rossz lett és mint egy v2-es olyan hangja volt. Beletettem megint a 100-ast és mentem vele most már megint jónak tűnik.
Amúgy gondolkozok azon hogy eladom a mocit mert a garázsban többet tologatom mint mennék vele. Pedig tök fasza lett a kormánycserém is, végre nem zsibbad a kezem és egyenesebben lehet ülni a motoron. De idén nem mentem 1000 km-t sem.
45 ,nem titok :)
Csak érdeklődés szinten a blokk egyben mennyi lenne? Privátban is jó.
Ha visszajon a szervizbol az enyem tudok mondani valamit.
Eovileg het vegen.
Én lecseréltem az enyémről a gyári markolatokat, ha érdelek írj rám.
Adok mellé főtengelyt ha az is beteg lenne,dugókat is tudok adni.
ok
Hetvegen megszulom mi lesz ok?
váltó jó,sokat állt a szabad ég alatt ,szelepfedelet levéve gyönyörű
Akármi is lehet. Gondolom szervizbe vitted. Majd informálj minket, mi lehet a gond, mert roppant kiváncsi vagyok rá!
Nem tudom,nem mozdul.Ennyi info van.
Biztos , hogy a dugó van megszorulva? Mert ha olaj volt benne, akkor nem értem?! Esetleg talán ha megsült a blokk?!
Hát így hirtelen azt mondanám nemigen.
Még rákérdezek szerelő ismerősre hétvégén mekkor költség lábra állítani ha nem reménytelem.
De jó lett volna ha mozog.
45-ért érdekel egyben?
én is jobban örültem volna ha egyben elmegy,így bonthatom szét ,időm nem sok van mostanában
Huhh,jo lett volna egy kid meloval beepitheto tartalek blokk.
Ez igy megszorult dugoval nem tudom mennyire okes.
szerintem az nem
Ehh egy mukodo blokk lenne jo.Ami betohadt azt furni kell.Bar nem lene rossz csak sok penz 67-es dugokkal helyrehozni,fotengely is ko?