Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Acrobat readerben a tartalomjegyzék alapján qrva könnyen meg lehet találni bármit, elég jól összeszedett.
Egyébként meg 2. képen Turn Signal Relay néven fut:
https://www.kappabikes.xyz/hon...
Sziasztok!
Tudtok-e olyan letölthető szervizkönyvet, amiben lehet keresni? Nem tudom mennyire érthetően írtam, itt a fórumon találtam egyet, de az "fényképezett" változat és abban nem működik a keresés, ha valamit megakarod tudni, akkor végig kell lapoznom. A másik dolog: hol van az irányjelző relé? A bal hátsó hol villog, hol nem - és most végig akarjuk nézni a relétől a rendszert, mert valami érintkezési hiba lehet. Egyébként tegnap vettük meg a haveromnak a motort és én hoztam haza. Kellemes csalódás volt, mert kb. 250 kilométer mentem vele (egyszer álltunk meg tankolni) és el se fáradtam. Rendkívül tetszik a mozgékonysága is, olyan kis aranyos. :D Jó, a Bulldogomtól kb 70 kilóval könnyebb is, és ez érezhető is.
Köszi, várom.
igen tudok küldeni, megy a kép.
Szia!
Mennyiért adod a deknit?
Esetleg egy képet tudnál róla küldeni?
Köszi
Sziasztok F2-es CBR-en szeretném lecserélni a fékbetétetek és érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata a különböző márkákról (Goldfren, Lucas, Ferodo)?
hát szerintem nem lesz olcsó,én most vettem 28-ért párban jó állapotút
Szijasztok nagy nincs véletlen valakinek f2 höz elsö féltárcsa párban eladó ami még használható?
Ha tartósan 60-70 alatt mész, akkor is kúszik felfelé szép lassan. Köll neki a min. 70-80-as tempó.
lengővilla sárvédő 4000ft F3
fejidom belső akaró 3000 ft

1995 CBR600F3 A F3 UPPER COWL 95-96
1995 CBR600F3 AC F3 UPPER COWL 95-96
1996 CBR600F3 A F3 UPPER COWL 95-96
1996 CBR600F3 AC F3 UPPER COWL 95-96
1996 CBR600SJR A F3 UPPER COWL 95-96
1996 CBR600SJR AC F3 UPPER COWL 95-96
1997 CBR600F3 A UPPER COWL
1997 CBR600F3 AC UPPER COWL
1998 CBR600F3 A UPPER COWL
1998 CBR600F3 AC UPPER COWL
1998 CBR600SE A UPPER COWL
1998 CBR600SE AC UPPER COWL
Köszönöm a választ! Inkább városba araszolva szökik fel hamar főleg országutról városba érek és 50es tempó van csak országúton max 80de inkább 78
Hát azért nem ártana bővebb info, h városban, országúton, mennyivel mentél stb. Nyáron városban lámpától-lámpáig kocogva elég hamar felszalad. Ilyen hidegben azért annyira nem szabadna. Országúton pedig normál tempónál abszolút nem.
Nekem 77-78 fok az üzemi. Könyve szerint 80-nál kezd kinyitni a termosztát és 90-nél nyit ki teljesen. A ventilátor 105-106 foknál kapcsol nálam, a leírásban nem találtam rá adatot.

Jó pár éve vmikor nyáron, mikor úgy éreztem, h a szokásosnál hamarabb felmegy a víz, lecseréltem a hűtőfolyadékot és helyreállt a régi rend. Nem egy nagy történet. Service Manualban leírja szépen részletesen.
Az sem árt, ha a hűtőt is megtisztítod óvatosan a bogaraktól és a kosztól, lemezekre vigyázva. Ha nem áll helyre a rend, akkor lehet termosztát hiba is v. hőérzékelő gomba, de szerintem csak simán tisztítani kell és folyadékot cserélni.
Folyadék pl.: https://motoralkatresz.eu/termekek/Motul/Motocool_Expert_37fokC_hutofolyadek_1l/

Nekem nem ment bele a 3l. Könyve szerint 2,7 l + 0,31 tartály.
f4-f4i hez generátor dekni eladó.
f4-f4i -hez f sport komplett hátulja, segédváz idom ülések, akkutartó, hátsó lámpa, zár, eladó egyben.
f4 f4i irányjelző, nem törött repedt, minimális használati karc, nincs tisztítva, 3500 ft /db sarokvédő jobb bal 2000ft/db + futár.
Hali!érdekelne az f4i nek mennyi az üzemi hőfok? Igen hamar felszalad 100fokra 106a hűtő ventilátor! Ez normális válaszotokat köszönöm!
F2 by Lucky13
...de más F2-es (PC25 + PC31) is érdekel, ne kíméljetek :)
cbr 600 f4 f4i irányjelzők, sarokvédő eladó. képek később.
Melyikre gondolsz? Volt itt 1-2 feltéve :)
BAKKER! Gyakrabban kéne nézegetnem ezt a fórumot!
Most foglaltam le egy leharcolt, gyűrött szar kipufogót.
Ez viszont szépnek néz ki.
Ára? Mennyi az annyi?
Általános dolgokon kívül vezérműlánc feszítőre. Ha el van fáradva 4500-5500-as fordulaton csörgő hangja van. 20 000 Ft felett van már az ára úgy emlékszem + szerelési költség. Másra alap dolgokon kívül nem nagyon kell figyelni szerintem.
Sziasztok!

A haverom egyik kiszemeltje a Honda CBR 600 F4. A héten megyünk (ha eláll a hóesés :D ) megnézni pár mocit. Mire kell figyelni, ami esetleg gond lehet ennél a típusnál (2002-2003 évjárat) ? A választ előre is köszönöm. Üdv.
CBR 600 F4i bontódik!
Ezek maradtak!
Blokk bontva lesz!!
25.000km-es!!
20/223-1420