Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kakucs ringen megtalasz minden szombaton gondolod gurulhatunk egy ligtosat :-D hozzál valami 600 gépet
pedig csak puskáznod kellett volna az előzőről.
remélem amilyen nagy a pofád olyan jól is húzod neki !
Szerintem kurvara leszarom véleményed kedves kawaszeki, matricát valóban elbasztam :-D
Sziasztok!

Ha esetleg valaki tud eladó oldaldobozokat, hátsó dobozt (2 sisakos) és konzolt CBR 600F4i-re, akkor ne tartsa magában :)

Köszi
a benzintankon rosszul repül a sas madár + az a kipufogódob no az nem oda illik ehhez a motorhoz egy ovál leo vince vagy valami kerek dob jobban menne. cimborám f3-asán egy kerek martin bitangul jól szólt, illet is méretileg a motorhoz. ez a dob egy gixer 600on er6-on a hasidom alá bedugva jó lehet de itt illúzió romboló. saját vélemény, igaz ma már senki nem akar kályhacső méretű dobbal járkálni, de akkor vegyen egy fiatalabb motort ami ezek a modern cuccok jól is állnak.
Ledes indexhez hozzávaló index-relé való. Lehet kókányolni ellenállással, de a biztos megoldás a megfelelő relé.
http://www.ebay.de/itm/LED-BLI...
F2-re vagy F3-ra szerelt már valaki ledes indexet?
Érdekelnének a tapasztalatok, hogyan lehet a sűrű villogás problémáját megoldani.
Esetleg egy újabb motortípus reléjére cserélni az eredetit?
a tankon a matricákat összekeverted?mind a 2 oldalon fordítva van,nem?
Ok holnap csinálok videót!!
jó az a kipu,videót tegyél már fel a hangjáról ha kérhetem
Nem tökéletes de vannak apró pici hibák,pedig rengeteget csiszoltam :-D
Nagyon szép fényezés!
Látszik, hogy nem én csináltam
Kész a fényezés ilyen volt ilyen lett!!
CBR 600F4i BONTÓDIK!!!
Műszerfal
Lámpa
Fejidom is megvannak!!
BLOKK BONTVA LESZ!!
20/223-1420
F2 karbisor 1 membran szakadt kell valakinek írjon!!
köszi,igyekszem,imádom
Egyre szebb ez a motor! Jól rendbe hoztad!
Üdv! Fejidom alatti takaróidomot keresek(tükör alatt jobboldalit F3-ra) Ha valakinek lenne megköszönném!
Köszönöm az ötleteket.
Köszi így, hogy van valami kiinduló pontom már eltudom készíteni.
talán itt jobban lárszik
én magamnak csináltam,kapaszkodóba két menetes hüvely +alulra két fül,és nyeregtáska is rakható rá