Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekel!
Nem kell.
Szevasztok f2 olajszintet betekert nivonal kell nézni vagy csak beleteszed a nyilasba?? Kíváncsi vagyok mert szerelő azt mondja be kell tekerni de Hondánál azt mondják nem kell!!
Köszi szépen! az idomom gyönyörű frissen festve csak van rajta 3 kicsi ablak lámpánál bizt. tábla felett stb ezek hiányoznak.
szia! igen,jól mondod! véd és egyben dísz is! 1500ft
Sziasztok! Van egy pár CBR tükrőm eladó, elvileg 600-1000RR minden féle CBR-re ezt tették. Én VFR-re akartam felfaragni, de nem jó, így teljesen új 5eFt-ért eladnám a párt, ha valakit érdekel. k.dani2@citromail.hu-n keressetek ha érdekelne :)
Tankpadot neten találsz 1500Ft 5000 ig, idomot nagyon nehéz kukazni
Nincs F 2 sérült idom valakinek? Hol tudnék szép matricákat tankvédőt venni/3D/? Kérlek segítsetek kezdő vagyok.
Nagyon kezdő vagyok. Ez a tankon egy védő és dísz is egyben és mi az ára?
srácok van itt valaki aki egy f2 kábelköteg fényképre ráírogatná mi hova megy?nagy segítség lenne
CBR 600F3 Idomok+Lámpa eladó.Egyben 48e.
Tel:70/3179083
Gumi kopjon ne a lelked!!
Igen, szép állapotú Köszi!
más nem igazán van ami párban van:(
Áááá, úgyis szar idő lesz, menj autóval
Plussz et szerintem eg 3-4 hónapos egyszemélyes európatúrán kívül használhatatlan.
Eléggé hátra helyeznéd a súlypontot, ha ezt felraknád még motor után.
SziasztoK!
2001-es évjáratú F Sportomra keresek (használt/bontott, de még használható) első féktárcsapárt, ha tud valaki segíteni, kérem írjon!
Köszönöm!
Ilyenféle, én is a Givin agyaltam, a platnira rá fogatni.
Ez valami index csati.Csúszósarut keress.
szerintetek ez lehet az?a trafón csúszósaruk vannak ezen viszont valami más,lehet való közéjük egy közdarab?
Index kapcsoló eladva!
1,4 sárga/kék és 2,3 kék/sárga bár ez F3 de hátha ugyanaz.
f2-nél hogy vannak a színek a trafóknál?melyik az 1,4-é és melyik 2,3-é?