Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Piros két vezetékes csati amiben van valamilyen kék vezeték. És barna vagy fekete. Nemrég írtam milyen színű vezetéket keress.
Jó műszer nem olcsó, nekem is van vagy öt mind mást mutat. Főleg AC. van ami kölcsönadásra való. Ha valamit pontosan akarok mérni akkor szkóp.
Csak, ha megállsz nekik! ;)
Ha nincs tompítottam, csak helyzetjelzőm, akkor megreszelnek a rendőrök?
Fényszóró megy ha kell...
srácok ezen a képen jelölje már valaki hova kerülnek a trafók
Nekem van egy 1500 forintos,most neveztem be a showderclubba mer annyira vicces.
Köszi, van itt közel egy ismerősömnek is. remélem az Ő műszere komolyabb. :-)
15v az álmoskönyv szerint már rossz.
Esetleg idejössz Badacsonyba , 18-án , vagy utána valamikor és megmérem Neked! Illetve a motornak. elektro@citromail.hu
Keress egy olyan motorost, akinek nem 300 Ft-os a műszere, mérje meg mennyi is az a feszültség és akkor tudok érdemben nyilatkozni.
Mekkora értéktől cseréljem szerinted?
Aztán lehet hogy az olcsó 300 forintos kínai cucc is pontatlanul még egy kicsit...
Jobb lenne, ha a feszültség csak 14,2 V körül lenne max.!
Ha lesz kedvem kiviszem a nyanyát valamerre majd megnézem hogy.
Hondák így nyomják. :-D
Köszi!
Azért túrára tegyél be egy másik fesszabot meg egy motorblokkot,just in case.

Nekem kicsit soknak tünik így hogy monitorozom a narancsot és 14 nél többet nem tölt.De asszem az F3 ilyesmi adatot ad ki azzal a vicces játékautó és dongomotor féle fesszabbal amit a honda jónak tartott.
Jó érték.
Ha rossz a fesszab, akkor az akkud is hamar tönkremegy.
A modern mérnöki tudomány, azaz a tervezett avulás vívmánya, hogy az egyszerre vásárolt izzók egyszerre mennek tönkre.
5000-es fordulatnál is tartja 14,6-14,7 között.
Sziasztok!

Múlt hétvégén egymás után égett ki a tompítottam, meg a helyzetjelzőm. Tavaly ugyanígy egymás után adta meg magát a hátsó 2 izzó, előtte meg az első helyzetjelző.
Megijedtem hogy gond lehet a fesz. szabályzóval, ezért kölcsön kértem egy feszültség mérőt.
Járó motornál 14,6 V-ot mutat. Ez jó érték?
Közben rájöttem hogy a helyzetjelzőnél csak valami kontakt hiba lehetett. Legutóbb szarul raktam a helyére de most ég.
KERESEKCBR 600 F JOBBFELSÖ IDOMOT 92EVJ. AKINEK VAN IRJON .KÖSZ
HOGYAN KERESSEK RÁD ?
SZIA JOBB OLDALI FELSÖ IDOMOD VAN E ?KÖSZI
Válaszoltam az e-mailre. Facebookon is megtalálsz :)
sziasztok keresek f2 kilométeróra konzolt,gyújtáskapcsolót,jobb oldali kapcsolócsoportot,cserébe tudok adni ,főtengely,önindító,váltó,olajpumpa,hengerfej,