Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért nem olyan hangos. Avatatlan fülnek fel sem tűnik. Más típusú motorok úja is hangosabbak.
akkor neked a váltó maga zörög,f2-f3 sík fogaskerekes ezért zörög,sajnos
Az enyém behuzva a kart csendesedik el.
szerintem nem ha behúzod a kuplungot pont akkor kap oldalirányú terhelést az a csapágy,akkor jobban kellene szólnia
A kuplung tengelyen valamelyik csapágy.
Emlékeim szerint mindkettő ua., viszont tompítottnál csak az egyiknek szabad világítania, refinél kell mindkettőnek azonos fényerővel.
Szijasztok tapasztalt-e már valaki olyat hogy alapjáraton jár a moci (F2) röl van szó. És olyan mint ha valami csapágy surlodna és ha be huzom a kuplungot megszünik mert halani nem lehet de ilyen kis surlodást lehet érezni. Mi lehet a gond?
F4-esben a tompított meg a fényszóró is H7-es izzó?
Most cseréltem, de nem néztem meg mi volt előtte.
Ha bekapcsolom, mind a kettő ugyan olyan fénnyel ég, csak fényszórónál mind a kettő ég. Lehet túl erőset hoztak nekem tompítottnak???
parancsolj,ezt én csináltam,nyeregtáska is felrakható rá
Sziasztok!91-es Honda Cbr 600 F2 típusú motorom van! hátsó dobozt szeretnék hozzá vásárolni. Konzolt keresnék.Tud hozzá valaki,esetleg ha valakinek van a motorján ilyen tudna küldeni egy képet rólla? Előre is köszönöm.
Köszönöm a válaszod GáborfarkaS! Még 1 kérdés. Angel eyes-t szeretnek meg belerakatni. Valoban csak úgy lehetne ha szétszedem teljesen az elülső fényszóró búráját? Vizsgát leszámítva. Milyen problémáim lehetnek ebből?
megtörtént,gyerekek ennek a blokknak álom hangja van,be is rakatom valahogy
F3 bontódik.
70/6321-829
Dugozd le a helyét.
valami környezetvédelmi kütyü,amcsiba más szabályok voltak ezért van rajtuk,most röffentettem be gy ilyen blokkot szinte semmi zörej nem jön belőle,eddig szuper,csak ennek a kütyünek a helyén kifúj.úgy hallottam ezek a blokkok erősebbek is mint európai társaik,ott nem volt lóerő korlát
Mi a jelentősége annak a bödönnek?
valami jelentősége van?vagy egyszerűen
lezárhatom a nyílásokat?
Százával dobálom a kukába minden motorrol. Következőt elteszem neked.
srácok valakinek nincs amerikai kiviteles f2 blokkhoz az a környezetvédelmi valami ami a kipu alatt van?
Megoldható, de szerencsétlen megoldásokat szülhet, én nem csinálnám.
Nem is kell hozzá kütyü, csak két kábel + 4 csoki, rákötve a gyújtáskábelre.
Az indítómotornak mindig osztoznia kellene a fényszóróval a rendelkezésre álló akkuteljesítményen, ráadásul értelmét veszítené a fényszórót kapcsoló gomb, ami nemkívánatos kérdőmondatokat eredményezhet műszaki vizsgán.
Sziasztok! CBR F4i motorom első lámpáját szeretném kicsit feltuningolni oly módon, hogy alap helyzetben égjen mind a 2 gyönyörű szeme. Ehhez milyen kütyüt kell vásárolnom? Tud valaki segíteni? ;)
ÁRESÉS!!!!!!!!!!!! 46000FT A NEMRÉG BELINKELT GYÁRI LÁNCSZETT! F4 F4i
cb-1 400 re gondoltam,kinézetre ugyan az a blokk
A 400-as aero? Mert annak sanszos, az 500-asban is ilyen blokk van.